Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Фризиум (FRISIUM)

Фризиум (FRISIUM)

Діюча речовина, група

Клобазам (Clobazam), Антидепресант

Лікарська форма

таблетки

Протипоказання

Застосування препарату протипоказане в наступних випадках:

у дітей до 3-х років, у пацієнтів з гіперчутливістю до бензодіазепінів та будь-яких допоміжних речовин препарату,

у пацієнтів, які знаходяться в стані гострого отруєння алкоголем, снодійними, знеболювальними, нейролептиками, антидепресантами, солями літію,

у пацієнтів з наркотичною або алкогольною залежністю (підвищений ризик розвитку залежності), у пацієнтів з міастенією (ризик посилення м'язової слабкості),

у пацієнтів з тяжкою дихальною недостатністю (ризик загострення), у пацієнтів з синдромом апное сну (ризик загострення),

у пацієнтів зі спінальною та мозочковою атаксією,

у пацієнтів з тяжкою печінковою недостатністю (ризик утворення конденсату енцефалопатія),

під час вагітності та годування груддю.

Як застосовувати: дозування і курс лікування

Препарат призначають внутрішньо, незалежно від прийому їжі. Добова доза препарату для дорослих при лікуванні тривоги становить 20-30 мг, зазвичай ділиться на два прийоми, причому більша частина повинна бути прийнята у вечірній час.

Для досягнення оптимального контролю епілептичних нападів у дітей та дорослих пацієнтів рекомендується починати лікування з прийому низьких доз препарату з подальшим поступовим титруванням до ефективної дози.

Фармакологічна дія

Відноситься до психотропних лікарських засобів, похідних бензодіазепіну, що діють переважно на центральну нервову систему. На відміну від нейролептичних засобів не викликає вираженого антипсихотичної ефекту.

Має анксіолітичну, седативну, снодійну, міорелаксантних і протисудомну дію.

Побічні дії

Може спричиняти седативний ефект, сонливість, відчуття втоми (особливо на початку лікування і при застосуванні високих доз), уповільнення часу реакції, зменшення збудливості, сплутаність свідомості, головний біль, запаморочення, м'язову слабкість, атаксію, тремор пальців рук; сповільнену або невиразну мову (порушення артикуляції), хиткість ходи та інші моторні дисфункції, втрату статевого потягу. Ці реакції зазвичай виникають внаслідок застосування високих доз препарату або при тривалому лікуванні і є оборотними. При тривалому застосуванні, особливо у літніх пацієнтів, можуть спостерігатися ознаки порушення свідомості, іноді в поєднанні з дихальними розладами.

Рідко виникає антеградна амнезія, особливо при застосуванні високих доз препарату. Даний вид амнезії звичайно проявляється в неадекватній поведінці пацієнтів.

При застосуванні препарату, особливо в літньому віці, можуть виникати парадоксальні реакції у вигляді неспокою, підвищеної дратівливості, збудливості, агресивності, труднощі засипання, гострих ажитационных явищ, марення, напади люті, кошмарних сновидінь, галюцинацій, психотичних реакцій, суїцидальних тенденцій, частих м'язових спазмів (в плоть до судомних нападів). У разі виникнення таких реакцій, лікування слід негайно припинити.

Якщо у пацієнта була в анамнезі та чи інша форма депресії, застосування препарату може суттєво полегшити її перебіг.

Толерантність і психо-фізична залежність може розвинутися,тільки при тривалому або безконтрольному застосуванні препарату. Необхідно пам'ятати, що раптове припинення терапії не рекомендується із-за розвитку синдрому відміни.

Можуть виникають диплопія і ністагм. Такі реакції зазвичай розвиваються при використанні високих доз препарату або при його тривалому застосуванні і є оборотними.

Препарат може викликати пригнічення дихання, особливо при введенні у високих дозах.

З боку шлунково-кишкового тракту можливі сухість у роті, запор, зниження апетиту, нудота, іноді блювота.

Спостерігалися поодинокі випадки виникнення шкірних реакцій, таких як висипання, кропив'янка. Дуже рідко - синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, у тому числі з летальним результатом.

Можливе збільшення ваги, особливо при високих дозах або при тривалому лікуванні.

Особливі вказівки

При призначенні препарату пацієнтам з розладами особистості необхідно дотримуватися особливої обережності. Це стосується пацієнтів, що знаходяться в стані депресії та осіб, зі схильністю до суїцидальних дій, т. к. застосування препарату посилює зазначені стану.

Не рекомендується прийом алкоголю.

Можливе виникнення явищ антероградної амнезії.

У пацієнтів літнього віку може спостерігатися підвищена схильність до різноманітних негативних реакцій, що розвиваються на грунті судинної недостатності (сонливість, запаморочення, м'язова слабкість, зміна АТ), що вимагає корекції дози препарату.

Застосування при вагітності та лактації

Протипоказано при вагітності (особливо I триместр). На час лікування слід припинити грудне вигодовування.

Взаємодія

Спільне застосування з антипсихотичними засобами (нейролептиками), снодійними, анксиолітиками, седативними, антидепресантами, наркотичними аналгетиками, протисудомними засобами, анестетиками, седативними, антигістамінними препаратами може призвести до посилення пригнічуючої дії на ЦНС. Особлива обережність потрібна у разі призначення при отруєнні вищевказаними препаратами і солями літій.Застосування спільно з іншими протисудомними препаратами (наприклад, фенітоїн, вальпроєва кислота) викликає зміна в плазмової концентрації кожного з цих препаратів.

 Спільне застосування з міорелаксантами, ненаркотичними аналгетиками, закисом азоту може призвести до посилення клінічних ефектів цих препаратів.

 наркотичні анальгетики

 Якщо Frisium використовується одночасно з наркотичними анальгетиками, можливо потенціювання дії наркотичних анальгетиків.

 При одночасному з Фрізіумом прийомі необхідне коригування дози таких препаратів, як декстрометорфан, пімозид, пароксетин, небіволол

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.

 Як купити Фрізіум

 Де купити Фрізіум

 Доставка Фрізіум в Україну

 Доставка Фрізіум в Росію

 Gde kupit FRISIUM

 How to buy FRISIUM

 Wie kaufe ich FRISIUM

 Kaufen Sie Original FRISIUM

 FRISIUM Lieferung

 შეუკვეთეთ FRISIUM

 სადვიყიდოთ FRISIUM

 Պատվիրեք FRISIUM

 Գնեք FRISIUM

 Bestel FRISIUM

 Παραγγείλετε FRISIUM

 Αγοράστε το αρχικό FRISIUM