Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Эремфат (Eremfat)

Эремфат (Eremfat)

Клініко-фармакологічна група: Антибіотик групи рифаміцинів. Протитуберкульозний препарат

Фармако-терапевтична група: Антибіотик, рифаміцин

Фармакологічна дія

Напівсинтетичний антибіотик широкого спектра дії групи рифаміцинів. Чинить бактерицидну дію. Пригнічує синтез РНК бактерій, інгібуючи ДНК-залежну РНК-полімеразу збудника.

Високоактивний відносно Mycobacteriumtuberculosis, є протитуберкульозним препаратом I ряду.

Активний відносно грампозитивних бактерій: Staphylococcusspp. (в т. ч. полірезистентні), Streptococcusspp., Bacillusanthracis, Clostridiumspp., а також відносно деяких грамнегативних бактерій: Neisseriameningitidis, Haemophilusinfluenzae, Brucellaspp., Legionellapneumophila.

Активний відносно Rickettsia prowazekii, Mycobacterium leprae, Chlamydia trachomatis.

Стійкість до рифампіцину розвивається швидко. Перехресної стійкості до інших протитуберкульозними засобами (за винятком інших рифамицинов) не відзначено.

Фармакокінетика

Після прийому всередину добре всмоктується з ШКТ. Розподіляється у більшості тканин і рідин організму. Проникає через плацентарний бар'єр. Зв'язування з білками плазми високе (89%). Метаболізується в печінці. T1/2 складає 3-5 год. Виводиться з жовчю, калом і сечею.

Показання активних речовин препарату Эремфат

Туберкульоз (у т. ч. туберкульозний менінгіт) у складі комбінованої терапії. МАС-інфекція. Інфекційно-запальні захворювання, спричинені чутливими до рифампіцину збудниками (у т. ч. остеомієліт, пневмонія, пієлонефрит, лепра; менингококковое носійство).

Режим дозування

Спосіб застосування і режим дозування конкретного препарату залежать від його форми випуску та інших факторів. Оптимальний режим дозування визначає лікар. Слід строго дотримувати відповідність використовуваної лікарської форми конкретного препарату показаннями до застосування і режиму дозування.

При прийомі внутрішньо дорослим та дітям - 10 мг/кг 1 раз/добу або по 15 мг/кг 2-3 рази на тиждень. Приймають натщесерце, тривалість лікування встановлюють індивідуально.

В/в дорослим - по 600 мг 1 раз/добу або по 10 мг/кг 2-3 рази на тиждень, дітям - 10-20 мг/кг 1 раз/добу або 2-3 рази на тиждень.

Можливо введення у патологічний осередок (шляхом інгаляцій, внутрішньопорожнинного введення, а також введення у вогнище шкірного ураження) по 125-250 мг.

Максимальні дози: при прийомі всередину для дорослих добова доза - 1.2 г, для дітей 600 мг, при в/в введенні для дорослих і дітей - 600 мг.

Побічна дія

З боку травної системи: нудота, блювання, діарея, зниження апетиту, підвищення рівня печінкових трансаміназ, білірубіну в плазмі крові, псевдомембранозний коліт, гепатит.

Алергічні реакції: кропив'янка, набряк Квінке, бронхоспазм, грипоподібний синдром.

З боку системи кровотворення: рідко - тромбоцитопенія, тромбоцитопенічна пурпура, еозинофілія, лейкопенія, гемолітична анемія.

З боку ЦНС: головний біль, атаксія, порушення зору.

З боку сечовидільної системи: некроз канальців нирок, інтерстиціальний нефрит, гостра ниркова недостатність.

З боку ендокринної системи: порушення менструального циклу.

Інші: червоно-коричневе забарвлення сечі, калу, слини, мокротиння, поту, сліз.

Протипоказання до застосування

Жовтяниця, нещодавно перенесений (менше 1 року) інфекційний гепатит, виражені порушення функції нирок, підвищена чутливість до рифампіцину або інших рифаміцинів.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

При необхідності застосування рифампіцину при вагітності слід оцінити передбачувану користь терапії для матері та потенційний ризик для плоду.

Слід мати на увазі, що застосування рифампіцину в останні тижні вагітності підвищує ризик розвитку кровотеч у новонароджених і матерів в післяпологовому періоді.

Рифампіцин виділяється з грудним молоком. При необхідності застосування в період лактації слід припинити грудне вигодовування.

Застосування при порушеннях функції печінки

Протипоказаний при жовтяниці, нещодавно перенесений (менше 1 року) інфекційний гепатит.

Застосування при порушеннях функції нирок

Протипоказаний при виражених порушеннях функції нирок.

Застосування у дітей

У новонароджених та недоношених дітей рифампіцин застосовують тільки у випадках крайньої необхідності.

Особливі вказівки

З обережністю застосовують при захворюваннях печінки, виснаження. При лікуванні нетуберкульозних інфекцій можливий швидкий розвиток резистентності мікроорганізмів; цей процес можна попередити, якщо комбінувати рифампіцин з іншими хіміотерапевтичними засобами. При щоденному прийомі рифампіцину його переносимість краща, ніж при интермиттирующем лікуванні. Якщо необхідно відновити лікування рифампіцином після перерви, то слід починати з дози 75 мг/добу, поступово підвищуючи її на 75 мг/добу до досягнення бажаної дози. При цьому слід контролювати функцію нирок; можливо додаткове призначення ГКС.

При тривалому застосуванні рифампіцину показаний систематичний контроль картини крові і функції печінки; не можна використовувати пробу з навантаженням бромсульфалеіном, оскільки рифампіцин конкурентно пригнічує його виведення.Препарати ПАСК, що містять бентоніт (гідросилікат алюмінію), слід призначати не раніше ніж через 4 години після прийому рифампіцину.

 У новонароджених і недоношених дітей рифампіцин застосовують тільки у випадках крайньої необхідності.

 лікарська взаємодія

 Внаслідок індукції печінкових ферментів (ізоферментів CYP2C9, CYP3A4) рифампіцин прискорює метаболізм теофіліну, пероральних антикоагулянтів, пероральних гіпоглікемічних препаратів, гормональних контрацептивів, препаратів наперстянки, верапамілу, фенітоїну, хінідину, ГКС, хлорамфеніколу, протигрибкових препаратів, що призводить до зниження їх концентрацій в плазмі  крові і відповідно до зменшення їх дії.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.

 доставка Еремфат

 Де замовити Еремфат

 Ціна Еремфат

 Zakazat Eremfat

 Dostavka Eremfat v Rossiyu

 Dostavka Eremfat v Kazakhstan

 Delivery Eremfat to Kiev

 Delivery Eremfat to Minsk

 Dostavka Eremfat v Almatu

 Wie kaufe ich Eremfat

 Bezugsquellen Eremfat

 Zamów Eremfat

 Gdzie kupić Eremfat

 Come acquistare Eremfat

 Prezzo Eremfat