Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

ДЕРМОВЕЙТ (DERMOVATE)

ДЕРМОВЕЙТ (DERMOVATE)

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

фармакодинаміка. Основним ефектом клобетазола пропіонату по відношенню до шкіри є протизапальна дія завдяки вазоконстрикції та зниження синтезу колагену в шкірі.

Фармакокінетика. Проникнення клобетазола пропіонату через шкіру має значні індивідуальні відмінності і може підвищуватися при використанні оклюзійних пов'язок або нанесенні на запалену або ушкоджену шкіру. В одному дослідженні у осіб зі здоровою шкірою середні Cmax клобетазола в плазмі крові становили 0,63 нг/мл та досягалися через 8 год після повторного нанесення (через 13 годин після першого нанесення) 30 г 0,05% мазі клобетазола пропіонату. Після нанесення другої дози 30 г 0,05% крему Cmax в плазмі були трохи вищими, ніж при нанесенні мазі, і досягалися через 10 год. В іншому клінічному дослідженні середні Cmax (2,3 та 4,6 нг/мл) у пацієнтів із псоріазом та екземою відповідно — через 3 години після одноразового нанесення 25 г 0,05% мазі клобетазола пропіонату. Після абсорбції через шкіру препарат, найімовірніше, метаболізується тим же шляхом, що і після системного застосування. Однак системний метаболізм клобетазола до кінця не вивчений.

СВІДЧЕННЯ

псоріаз (за винятком поширеного бляшечного псоріазу), дерматози, що погано піддаються лікуванню, червоний плоский лишай, дискоїдний червоний вовчак та інші захворювання, що не піддаються лікуванню менш активними ГКС.

ЗАСТОСУВАННЯ

мазь або крем наносять тонким шаром на уражені ділянки шкіри 1 або 2 рази на добу. При досягненні контролю над захворюванням застосування клобетазола слід поступово відмінити. В умовах хорошого відповіді на лікування, контролю над захворюванням можна досягти за кілька днів. Лікування не повинно тривати більше 4 тижнів. Максимальна доза не повинна перевищувати 50 г на тиждень. У разі відсутності поліпшення протягом 2-4 тижнів діагноз і лікування слід переглянути. Для контролю за загостреннями можна проводити повторні короткі курси терапії препаратом Дермовейт. Якщо необхідне тривале постійне лікування, слід використовувати менш активні кортикостероїди.

При резистентних уражень шкіри, особливо у разі гіперкератозу, протизапальну дію Дермовейта можна посилити з допомогою накриття місця аплікації поліетиленовою плівкою. Для досягнення позитивного результату накладають герметичну пов'язку на всю ніч. Вже досягнутий ефект підтримується простим нанесенням препарату на шкіру без покриття плівкою.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

гіперчутливість до компонентів препарату, неліковані інфекції шкіри, розацеа, звичайні вугри, свербіж без запалення, періанальний та генітальний свербіж, періоральний дерматит. Дермовейт не показаний для лікування дерматозів у дітей віком до 1 року, включаючи дерматит і пелюшкову висип.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

побічні дії класифіковані за органами і системами та за частотою виникнення. За частотою розподіляються на такі категорії: дуже часто (1/10), часто (1/100 і <1/10), нечасто (1/1000 і <1/100), рідко (1/10 000 і <1/1000), дуже рідко (<1/10 000, включаючи поодинокі випадки).

Інфекції та інвазії: дуже рідко — опортуністичні інфекції.

Імунна система: дуже рідко — локально підвищена чутливість.

Ендокринна система: дуже рідко — пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-адреналової системи: кушингоидные ознаки (наприклад луноподобное особа, центральне ожиріння), затримка збільшення маси тіла/зросту у дітей, остеопороз, глаукома, гіперглікемія/глюкозурія, катаракта, АГ, збільшення маси тіла/ожиріння, зниження рівня ендогенного кортизолу, алопеція, ламкість волосся.

Шкіра та підшкірні тканини: часто — свербіж, відчуття місцевого печіння/болі в шкірі; нечасто — місцева атрофія шкіри, атрофічні смуги на шкірі*, телеангіектазії*; дуже рідко — витончення шкіри, зморщування шкіри, висушування шкіри, зміна пігментації*, гіпертрихоз, загострення основних симптомів, алергічний контактний дерматит/дерматит, пустулезная форма псоріазу, еритема, висипання, кропив'янка, акне.

Загальні порушення і порушення в місці нанесення: дуже рідко — подразнення/біль в місці нанесення.

*Порушення з боку шкіри, які є вторинними по відношенню до місцевого та/або системного гіпоталамо-гіпофізарно-адреналовому пригнічення.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

препарат застосовують з обережністю для лікування пацієнтів з місцевою реакцією гіперчутливості до кортикостероїдам або до інших речовин в анамнезі. Місцеві реакції гіперчутливості (див. ПОБІЧНІ РЕАКЦІЇ) можуть нагадувати симптоми захворювання, яке лікують.

Маніфестація гіперкортицизму (синдром Кушинга) і зворотного супресії гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи з пригніченням функції надниркових залоз у деяких пацієнтів може бути результатом збільшення системної абсорбції топічних стероїдів. У разі появи будь-яких з вищевказаних симптомів застосування препарату необхідно поступово відмінити шляхом зниження частоти нанесення або заміни на менш сильний кортикостероїд. Раптове припинення лікування може спровокувати глюкокортикостероїдну недостатність (див. ПОБІЧНІ РЕАКЦІЇ).Фактори ризику виникнення системних ефектів: сила дії і склад топического стероїду;  тривалість застосування;  нанесення на велику площу шкіри;  застосування на поверхнях шкіри, які стикаються, наприклад в зонах попрілості або в місцях нанесення оклюзійної пов'язки (у новонароджених пелюшки можуть грати роль оклюзійної пов'язки);  підвищена гідратація рогового шару;  застосування на ділянках з тонким шкірним покривом, наприклад на обличчі;  застосування на ділянках пошкодженої шкіри або при інших умовах, коли порушується шкірний бар'єр.

 У порівнянні з дорослими у дітей може абсорбуватися пропорційно більшу кількість топического кортикостероида, і тому вони більш чутливі до системних побічних реакцій.  Це пов'язано з тим, що діти мають недорозвинений шкірний бар'єр і велику поверхню шкіри відносно маси тіла в порівнянні з дорослими.

 Діти.  Слід уникати, де це можливо, тривалого застосування топічних кортикостероїдів у новонароджених і дітей у віці до 12 років, оскільки у них вища ймовірність виникнення адреналової супресії.

 Діти більш схильні до розвитку атрофічних змін при застосуванні топічних кортикостероїдів.  Лікування дітей Дермовейт має, по можливості, тривати не більше 5 днів.  Доцільність продовження лікування повинна переглядатися щотижня.

Ризик інфікування при накладення оклюзійної пов'язки. Ризик розвитку бактеріальних інфекцій підвищується у теплих і вологих умовах, які можуть виникнути під оклюзійними пов'язками, тому перед накладанням нової пов'язки шкіру необхідно кожен раз ретельно обробляти.

Лікування псоріазу. Застосовувати топічні кортикостероїди для лікування псоріазу слід з обережністю, оскільки у деяких випадках повідомлялося про появу рецидивів, розвиток толерантності, ризик генералізації пустульозного псоріазу та розвитку симптомів місцевої або системної токсичності, зумовлених порушенням бар'єрної функції шкіри. У разі застосування для лікування псоріазу пацієнт повинен перебувати під ретельним медичним наглядом.

Супутні інфекції. Кожного разу при лікуванні запальних уражень, які інфікувалися, необхідно призначати відповідні антибактеріальні препарати. У разі поширення інфекції топічні кортикостероїди слід відміняти і призначати відповідну антибактеріальну терапію.

Хронічні виразки ніг. Іноді топічні кортикостероїди застосовують для лікування дерматитів, які виникають навколо хронічних виразок ніг. Однак таке застосування асоціюється з підвищенням частоти виникнення реакцій місцевої гіперчутливості та місцевих ризику інфекцій.

Нанесення на обличчя. Нанесення мазі/крему на шкіру обличчя небажано, оскільки ця область найбільш схильна до атрофічних змін. У разі необхідності застосування слід обмежити 5 днями.

Нанесення на повіки. При нанесенні мазі/крему на повіки слід уникати потрапляння препарату в очі, оскільки при повторному застосуванні це може спровокувати катаракту та глаукому.

Період вагітності і годування груддю

Вагітність. Дані щодо застосування Дермовейта у вагітних обмежені.

Місцеве застосування кортикостероїдів у вагітних тварин може спровокувати порушення внутрішньоутробного розвитку. Подібних даних щодо людини немає. Застосовувати Дермовейт в період вагітності слід лише у випадках, коли очікувана користь для матері буде перевищувати ризик для плода. Застосовують мінімальну кількість препарату протягом мінімального терміну лікування.

Годування груддю. Безпека застосування клобетазола пропіонату у період годування груддю не встановлена. Невідомо, чи може застосування топічних кортикостероїдів призвести до такої системної абсорбції, в результаті якої в грудному молоці буде виявлено кількість препарату, що піддається вимірюванню. Застосовувати Дермовейт в період годування груддю слід тільки у випадках, коли очікувана користь для матері буде перевищувати ризик для дитини. У разі призначення Дермовейта під час годування груддю крем не слід наносити на груди, щоб уникнути випадкового потрапляння крему через рот дитини.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами. Досліджень щодо вивчення такого впливу не проводили. Беручи до уваги профіль побічних реакцій, впливу на швидкість реакції при керуванні автомобілем або при роботі з іншими механізмами не очікується.

ВЗАЄМОДІЇ

встановлено, що поєднане застосування з препаратами, які можуть інгібувати CYP 3A4 (наприклад з ритонавіром, ітраконазолом), гальмує метаболізм ГКС, що може спровокувати системний ефект. Наскільки така взаємодія є клінічно значущим, залежить від дози препарату, шляху введення ГКС і потужності інгібітора CYP 3A4.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

симптоми і ознаки. При звичайному застосуванні Дермовейт може абсорбуватися в кількостях, достатніх для виникнення системного ефекту. Ймовірність гострого передозування дуже незначна, проте у разі хронічного передозування або неправильного застосування можуть виникнути ознаки гиперкортизолизма.

Лікування. У разі передозування Дермовейт необхідно поступово скасовувати шляхом зниження частоти нанесення крему/мазі або заміщення його менш сильним кортикостероидом з урахуванням ризику виникнення глюкокортикостероїдної недостатності. Подальше лікування проводиться у відповідності з станом пацієнта або згідно з національними рекомендаціями з лікування отруєнь.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

при температурі до 30 °С.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.

Купити оригінальний ДЕРМОВЕЙТ

Price DERMOVATE

Доставка ДЕРМОВЕЙТ в Україну

Ціна ДЕРМОВЕЙТ

Купити оригінальний ДЕРМОВЕЙТ

حيث أن تأمر DERMOVATE

شراء DERMOVATE

كيفية شراء DERMOVATE

როგორ ვიყიდოთ DERMOVATE

სად შეუკვეთოთ DERMOVATE

Prijs DERMOVATE

Hoe DERMOVATE kopen

Comprar DERMOVATE

Entrega de DERMOVATE

Πώς να αγοράσετε το DERMOVATE

Πού να αγοράσετε DERMOVATE