Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Безафібрат (Bezafibrate)

Безафібрат (Bezafibrate)

Характеристика речовини Безафібрат

Похідні фіброєвої кислоти.

Фармакологія

Фармакологічна дія - антиагрегаційну, гіпоглікемічну, гіполіпідемічну, антиатеросклеротичну.

Підвищує активність липопротеидной ліпази, інтенсифікує катаболізм тригліцеридів у липопротеидах дуже низької і низької щільності. Гальмує периферичний ліполіз і зменшує печінкову екстракцію вільних жирних кислот і синтез тригліцеридів в печінці. Пригнічує утворення і збільшує кліренс ЛПДНЩ. Пригнічує активність ГМГ-КоА редуктази, знижує синтез мевалоната. Редукує рівень тригліцеридів, про--бщего холестерину і, меншою мірою, холестерину ЛПНЩ, підвищує рівень холестерину ЛПВЩ, зокрема ЛПВП3 і ЛПВП2. Знижує агрегацію тромбоцитів і в'язкість крові. При призначенні 400 мг 1 раз на добу у пролонгованій формі у хворих з гіперхолестеринемією уповільнює прогресування атеросклерозу, зменшує частоту погіршення коронарного кровопостачання в групах високого ризику, поліпшення ліпідного профілю та зниження рівня фібриногену в крові.

Застосування речовини Безафібрат

Гіперліпідемія — переважно з гіпертригліцеридемією (типи IV і V), при неефективності дієтичних заходів та високому ризику розвитку панкреатиту (рівень тригліцеридів більше 2000 мг%), гіперліпідемія типу IIB, у т. ч. у пацієнтів з цукровим діабетом і при порушенні толерантності до вуглеводів, з метаболічним синдромом.

Протипоказання

Гіперчутливість, недостатність функції печінки, первинний біліарний цироз, захворювання жовчного міхура, тяжкі порушення функції нирок, вагітність, грудне вигодовування (на час лікування припиняють), період зростання.

Побічні дії речовини Безафібрат

Диспептичні явища (нудота, анорексія, болі в животі, здуття живота, діарея), підвищення рівня трансаміназ, зміна картини периферичної крові (анемія, лейкопенія), холестаз, міопатія з болями і ригідністю великих груп м'язів, рабдоміоліз, збільшення активності креатинфосфокінази, алопеція, імпотенція, алергічні реакції.

Взаємодія

Потенціює дію непрямих антикоагулянтів. Ловастатин і інші інгібітори ГМГ-КоА редуктази підвищують ризик рабдоміолізу.

Шляхи введення

Всередину.

Запобіжні заходи речовини Безафібрат

При тривалому застосуванні необхідний постійний контроль за клітинним складом периферичної крові, активністю трансаміназ. Збільшення активності АЛТ в 2 рази і більше служить приводом для відміни препарату, як і поява скарг на м'язові болі і м'язову слабкість. Періодично слід проводити УЗД черевної порожнини для виключення можливості каменеутворення в жовчному міхурі та визначення литогенного індексу жовчі.У процесі лікування рекомендується дотримуватися дієти.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.

 купити Безафібрат

 Ціна Безафібрат

 Замовити Безафібрат

 Dostavka Bezafibrate v Rossiyu

 Gde kupit Bezafibrate

 buy Bezafibrate

 Bezafibrate Delivery

 Delivery Bezafibrate to Kiev

 Bestellen Sie Bezafibrate

 Bezafibrate Lieferung

 Kup Bezafibrate

 Kup oryginalny Bezafibrate

 Dove acquistare Bezafibrate

 Ordina Bezafibrate

 Objednejte Bezafibrate

 Encomende Bezafibrate

 Entrega de Bezafibrate