Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Физиотенз (Physiotens)

Физиотенз (Physiotens)

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
фармакодинаміка. Доведено, що моксонідин є ефективним антигіпертензивним агентом. Наявні експериментальні дані свідчать про те, що місце антигіпертензивної дії моксонидина — ЦНС. Моксонідин — селективний агоніст имидазолиновых рецепторів. Ці имидазолинчувствительные рецептори сконцентровані у ростральном відділі вентролатеральной частини довгастого мозку — ділянці, яка вважається центром регуляції периферичної симпатичної нервової системи. Стимуляція имидазолиновых рецепторів сприяє зниженню активності симпатичної нервової системи і знижує артеріальний тиск.
Моксонідин відрізняється від інших симпатолитических антигіпертензивних засобів відносно низькою спорідненістю до відомим α2-адренорецепторами у порівнянні з имидазолиновыми рецепторами. Завдяки цьому седативний ефект і сухість у роті при застосуванні моксонидина виникають рідко.
У людини застосування моксонидина призводить до зменшення ОПСС з подальшим зниженням артеріального тиску. Антигіпертензивний ефект моксонидина продемонстрований у подвійних сліпих плацебо-контрольованих рандомізованих дослідженнях. Опубліковані дані свідчать, що застосування антагоніста ангіотензину II (ААІІ) разом з моксонидином у хворих на АГ з гіпертрофією лівого шлуночка при зниженні однакового рівня АТ дозволило досягти посилення регресу гіпертрофії лівого шлуночка у порівнянні з вільної комбінацією тиазида та блокатора кальцієвих каналів.
В терапевтичних дослідженнях тривалістю 2 міс порівняно з плацебо моксонідин підвищує індекс чутливості до інсуліну на 21% у пацієнтів з помірною АГ, ожирінням та інсулінорезистентністю.
Купити Физиотенз (Physiotens) на нашому сайті Ви зможете проконсультувавшись з нашим менеджером, або самостійно оформивши заявку на сайті, і ми доставимо Физиотенз (Physiotens) в Ваше місто протягом 14 днів.
Фармакокінетика. Абсорбція. Після прийому всередину моксонідин швидко (час досягнення Cmax в плазмі крові — близько 1 год) і практично повністю абсорбується у верхніх відділах ШКТ. Абсолютна біодоступність становить близько 88%, що вказує на відсутність значного метаболізму при первинному проходженні через печінку. Одночасний прийом їжі не впливає на фармакокінетику моксонидина.
Розподіл. Ступінь зв'язування з білками плазми крові, визначена in vitro, становить близько 7,2%.
Біотрансформація. У зразках плазми крові людини ідентифікований тільки дегидрогенизированный моксонідин. Фармакодинамічна активність дегидрогенизированного моксонидина становить близько 1/10 активності моксонидина.
Виведення. Протягом 24-годинного періоду з сечею екскретується 78% загальної дози моксонидина у вигляді незміненої сполуки та 13% — у вигляді дегидрогенизированного моксонидина. Інші незначні метаболіти в сечі становлять близько 8% дози. Менше 1% виводиться з калом. T½ моксонидина і його метаболіту становить близько 2,5 і 5 год відповідно.
У хворих на АГ у порівнянні із здоровими особами фармакокінетика моксонидина істотно не відрізнялася.
У осіб похилого віку відзначали зміни фармакокінетики, найімовірніше через знижений рівень метаболізму і/або декілька більшу біодоступності. Однак ці зміни не вважаються клінічно значущими.
Оскільки моксонідин не рекомендований для лікування дітей, фармакокінетичні дослідження в цій субпопуляції не проводилися.
Виведення моксонидина значною мірою залежить від кліренсу креатиніну. У пацієнтів з помірною нирковою недостатністю (швидкість клубочкової фільтрації — 30-60 мл/хв) стабільна концентрація в плазмі крові та T½ приблизно в 2 і 1,5 рази вище, ніж у пацієнтів з нормальною функцією нирок (швидкість клубочкової фільтрації >90 мл/хв). У пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю (швидкість клубочкової фільтрації <30 мл/хв) стабільна концентрація в плазмі крові та T½ приблизно в 3 рази вище. У цих хворих не виявлено накопичення моксонидина після багаторазового застосування. У пацієнтів з нирковою недостатністю термінальної стадії (швидкість клубочкової фільтрації <10 мл/хв), які знаходяться на гемодіалізі, AUC у плазмі крові і T½ приблизно в 6 і 4 рази вище, відповідно, у порівнянні з гіпертензивними пацієнтами з нормальною функцією нирок. У пацієнтів з помірною нирковою недостатністю Cmax моксонидина в плазмі тільки у 1,5–2 рази вище.
Базуючись на вищенаведених даних, дозу моксонидина для пацієнтів з нирковою недостатністю слід підбирати індивідуально. Під час гемодіалізу моксонідин виводиться у незначній мірі.
Доклінічні дані з безпеки. У доклінічних даних не виявлено особливого ризику для людини на підставі результатів стандартних досліджень фармакологічної безпеки, хронічної токсичності, генотоксичности, канцерогенного потенціалу, репродуктивної токсичності. Дослідження на тваринах продемонстрували токсичний вплив на ембріональний розвиток при застосуванні доз, токсичних для материнського організму. Дослідження репродуктивної токсичності не виявили впливу на фертильність і тератогенний потенціал. Токсичний вплив на ембріональний розвиток зазначено у щурів при дозах ≥9 мг/кг/добу і кролів при дозах вище 0,7 мг/кг/добу.В ході досліджень пери і постнатального розвитку у щурів відзначали вплив на розвиток і життєздатність при дозах ≥3 мг / кг / сут.
ЗАСТОСУВАННЯ
стандартна початкова доза моксонідину становить 0,2 мг / добу. Максимальна разова доза - 0,4 мг. Максимальна добова доза - 0,6 мг в 2 прийоми. Дозу слід підбирати індивідуально, залежно від реакції пацієнта.
Фізіотенс можна приймати незалежно від прийому їжі, запиваючи невеликою кількістю рідини.
Для пацієнтів з помірною або тяжкою нирковою недостатністю початкова доза моксонідину становить 0,2 мг / добу. При необхідності і в разі хорошої переносимості препарату дозу можна підвищити до 0,4 мг / добу для пацієнтів з помірною нирковою недостатністю і до 0,3 мг / добу для пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю (див. Особливості застосування).
Для хворих, які перебувають на гемодіалізі, початкова доза препарату Фізіотенс становить 0,2 мг / добу. При необхідності і в разі хорошої переносимості препарату дозу можна підвищити до 0,4 мг / добу.

ПРОТИПОКАЗАННЯ
Физиотенс протипоказаний при:
• гіперчутливості до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату;
• синдром слабкості синусового вузла;
• брадикардії (у спокої <50 уд./хв);
• AV-блокаді II і III ступеня;
• серцевої недостатності.
ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ
найбільш часто побічні ефекти при прийомі моксонидина включають сухість у роті, запаморочення, астенію та сонливість. Вираженість цих симптомів часто зменшується після перших кількох тижнів лікування.
Нижче наведено згруповані за класами систем організму та розподілені за частотою побічні реакції, зазначені у плацебо-контрольованих клінічних дослідженнях у 886 пацієнтів, які застосовували моксонідин: дуже часто (≥1/10), часто (≥1/100, <1/10), нечасто (≥1/1000, <1/100).
З боку нервової системи: часто — головний біль*, запаморочення/вертиго, сонливість; рідко — непритомність*.
З боку серцево-судинної системи: часто — брадикардія, гіпотензія* (включаючи ортостатичну гіпотензію).
З боку органа слуху та лабіринту: нечасто — дзвін у вухах.
З боку ШКТ: дуже часто — сухість у роті; нечасто — діарея, нудота/блювання/диспепсія.
З боку шкіри та підшкірної тканини: часто — висип, свербіж; нечасто — ангіоневротичний набряк.
З боку скелетно-м'язової системи та сполучної тканини: часто — біль у спині; нечасто — біль у шиї.
З боку психіки: часто — безсоння; нечасто — знервованість.
Загальні порушення та реакції в місці введення: часто — астенія; нечасто — набряк.
*Частота не підвищена порівняно з плацебо.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ
у пострегистрационный період повідомлялося про випадки AV-блокади різного ступеня тяжкості у пацієнтів, які приймали моксонідин. Отже, не можна повністю виключити причинний роль моксонидина у затримці AV-провідності. Тому рекомендується дотримуватися обережності при лікуванні пацієнтів зі схильністю до розвитку AV-блокади.
Пацієнтам з AV-блокадою I ступеня слід застосовувати моксонідин з особливою обережністю, щоб уникнути брадикардії. Моксонідин не можна застосовувати у пацієнтів з AV-блокадою більш високого ступеня (див. ПРОТИПОКАЗАННЯ).
З обережністю слід застосовувати моксонідин у пацієнтів з тяжкою ІХС або нестабільну стенокардію, оскільки досвід застосування препарату у таких пацієнтів обмежений.
Рекомендується з обережністю застосовувати моксонідин у пацієнтів з порушенням функції нирок, оскільки моксонідин виділяється переважно нирками. Таким пацієнтам рекомендується обережно титрувати дозу, особливо на початку терапії. Лікування слід починати з дози 0,2 мг/добу; дозу можна збільшити максимум до 0,4 мг/добу для пацієнтів з помірною нирковою недостатністю (швидкість клубочкової фільтрації >30 мл/хв, але <60 мл/хв) і максимум до 0,3 мг/добу для пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю (швидкість клубочкової фільтрації <30 мл/хв), якщо це клінічно показано препарат переноситься добре.
Якщо Физиотенс застосовують у комбінації з блокатором β-адренорецепторів і обидва препарати необхідно відмінити, спочатку слід відмінити блокатор β-адренорецепторів, а потім через декілька днів — Физиотенс.
В даний час не відзначали прояви ефектів скасування з боку ПЕКЛО після припинення прийому моксонидина. Проте раптове припинення терапії моксонидином не рекомендується; замість цього дозу слід поступово знижувати протягом 2 тижнів.
Пацієнтам з поодинокими спадковими захворюваннями, такими як непереносимість галактози, недостатність лактази або мальабсорбція глюкози-галактози, не слід приймати цей препарат.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або роботі з іншими механізмами. Дослідження щодо впливу препарату на здатність керувати транспортними засобами або працювати з механізмами не проводили. Повідомлялося про випадки сонливості та запаморочення при застосуванні препарату. Це слід враховувати при виконанні зазначених дій.
Застосування у період вагітності або годування груддю
Вагітність. Відповідних даних щодо застосування моксонидина у вагітних немає. Дослідження на тваринах продемонстрували эмбриотоксический ефект. Можливий ризик для людини невідомий. Моксонідин не слід застосовувати у період вагітності, якщо немає явної необхідності.
Годування груддю. Моксонідин проникає в грудне молоко, тому його не слід застосовувати у період годування груддю. Якщо терапія моксонидином вважається абсолютно необхідним, годування груддю слід припинити.
Діти. Физиотенс не рекомендується для застосування у дітей через недостатність даних з безпеки та ефективності препарату в цій групі.
ВЗАЄМОДІЇ
одночасне застосування препарату з іншими антигіпертензивними засобами призводить до аддитивному ефекту.
Оскільки трициклічні антидепресанти можуть знижувати ефективність антигіпертензивних препаратів центральної дії, одночасне призначення цих препаратів з Физиотенсом не рекомендується.
Моксонідин може посилювати седативний ефект трициклічних антидепресантів (одночасного призначення слід уникати), транквілізаторів, алкоголю, седативних та снодійних засобів.
Моксонідин помірно підвищує порушення когнітивної функції у пацієнтів, які отримують лоразепам. Моксонідин може посилювати седативний ефект бензодіазепінів при одночасному застосуванні.
Моксонідин виводиться шляхом тубулярної екскреції. Не можна виключити взаємодії з іншими агентами, які виводяться шляхом тубулярної екскреції.
ПЕРЕДОЗУВАННЯ
симптоми передозування. В окремих випадках передозування моксонидина, навіть у дозі 19,6 мг, прийнятої за 1 раз, не призводила до летального результату. Ознаки та симптоми передозування включають головний біль, седативний ефект, сонливість, артеріальну гіпотензію, запаморочення, астенію, брадикардія, сухість у роті, блювання, втома, біль у верхній ділянці живота. У разі тяжкого передозування рекомендується ретельний моніторинг порушень свідомості та пригнічення дихання. Ґрунтуючись на дослідженнях застосування високих доз препарату у тварин, додатково можна очікувати появу тимчасової гіпертензії, тахікардії і гіперглікемії.
Необхідні заходи при передозуванні. Специфічні антидоти невідомі. У разі гіпотензії для підтримки гемоциркуляції рекомендується застосування допаміну і введення плазмозамінних р-рів. При появі брадикардії можна застосувати атропін.
Анта
гонисты α-адренорецепторів можуть зменшити вираженість або усунути парадоксальні гіпертензивні ефекти передозування моксонидина.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
таблетки Физиотенса по 0,2 мг — зберігати при температурі не вище 25 °C, таблетки Физиотенса по 0,3 і 0,4 мг — зберігати при температурі не вище 30 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Умови відпустки з аптек: за рецептом.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.

Де замовити Физиотенз
Доставка Физиотенз в Україну
Ціна Физиотенз
Kak kupit Physiotens
Dostavka Physiotens v Belarus
Price Physiotens
Delivery Physiotens to Belarus
Wo kann man Physiotens in bestellen?
Kaufen Sie Original Physiotens
Comment acheter Physiotens
Commander Physiotens