Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Сумамед форте (Sumamed forte)

Сумамед форте (Sumamed forte)

Опис лікарської форми
Порошок від білого до жовтувато-білого кольору з характерним ароматом банана (15 мл), полуниці (30 мл), малини (37,5 мл).
Після розчинення у воді — однорідна суспензія від білого до жовтувато-білого кольору з характерним ароматом банана (15 мл), полуниці (30 мл), малини (37,5 мл).
Фармакологічна дія
Фармакологічна дія — антибактеріальне широкого спектра.
Купити Сумамед форте (Sumamed forte) Ви можете на нашому сайті, а наші консультанти проінформують Вас про умови доставки ліки Сумамед форте (Sumamed forte) у Ваше місто.
Фармакодинаміка
Азитроміцин — бактеріостатичний антибіотик широкого спектра дії з групи макролідів-азалідів. Володіє широким спектром антимікробної дії. Механізм дії азитроміцину пов'язаний з пригніченням синтезу білка мікробної клітини. Зв'язуючись із 50S-субодиницею рибосоми, пригнічує пептидтранслоказу на стадії трансляції і пригнічує синтез білка, уповільнюючи ріст і розмноження бактерій. У високих концентраціях виявляє бактерицидну дію.
Володіє активністю відносно ряду грампозитивних, грамнегативних, анаеробних, внутрішньоклітинних та інших мікроорганізмів.
Чутливі мікроорганізми: аеробні грампозитивні мікроорганізми Staphylococcus aureus (метициллиночувствительные штами), Streptococcus pneumoniae (пенициллиночувствительные штами), Streptococcus pyogenes; аеробні грамнегативні мікроорганізми — Haemophilus influenzae, Haemophilus parainfluenzae, Legionella pneumophila, Moraxella catarrhalis, Pasteurella multocida, Neisseria gonorrhoeae; анаеробні мікроорганізми — Clostridium perfringens, Fusobacterium spp., Prevotella spp., Porphyromonas spp.; інші мікроорганізми — Chlamydia trachomatis, Chlamydia pneumoniae, Chlamydia psittaci, Mycoplasma pneumoniae, Mycoplasma hominis, Borrelia burgdorferi.
Мікроорганізми з купованої резистентністю до азитроміцину: аеробні грампозитивні мікроорганізми — Streptococcus pneumoniae (пенициллинорезистентные штами і штами з середньою чутливістю до пеніциліну).
Мікроорганізми з природною резистентністю: аеробні грампозитивні мікроорганізми — Enterococcus faecalis, Staphylococcus aureus (метицилінорезистентних штамів), Staphylococcus epidermidis (метицилінорезистентних штамів), анаеробні мікроорганізми — Bacteroides fragilis.
Описані випадки перехресної резистентності між Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes (бета-гемолітичний стрептокок групи А), Enterococcus faecalis і Staphylococcus aureus (метицилінорезистентних штамів) до еритроміцину, азитроміцину, інших макролідів і лінкозамідів.
Фармакокінетика
Після прийому всередину біодоступність — 37%, Tmax — 2-3 год, Vd — 31,1 л/кг, Зв'язування з білками плазми крові обернено пропорційно концентрації в крові і становить 12-52%. Проникає крізь мембрани клітин (ефективний при інфекціях, спричинених внутрішньоклітинними збудниками). Транспортується фагоцитами, поліморфно-ядерними лейкоцитами і макрофагами до місця інфекції, де вивільняється у присутності бактерій. Легко проходить через гістогематичні бар'єри і надходить у тканини. Концентрація в тканинах і клітинах у 50 разів вище, ніж у плазмі, а у вогнищі інфекції — на 24-34% більше, ніж у здорових тканинах.
Повільно виводиться з тканин і має тривалим T1/2 — 2-4 дні. Терапевтична концентрація азитроміцину зберігається до 5-7 днів після прийому останньої дози. Азитроміцин виводиться в основному у незміненому вигляді — 50% через кишечник, 12% нирками. У печінці деметилюється, втрачаючи активність.
У пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю (Cl креатиніну <10 мл/хв) T1/2 азитроміцину збільшується на 33%.
Показання препарату Сумамед® форте
Інфекційно-запальні захворювання, спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами:
інфекції верхніх дихальних шляхів і лор-органів (фарингіт/тонзиліт, синусит, середній отит);
інфекції нижніх дихальних шляхів (гострий бронхіт, загострення хронічного бронхіту, позалікарняна пневмонія);
інфекції шкіри і м'яких тканин (бешиха, імпетиго, вторинно інфіковані дерматози);
хвороба Лайма (початкова стадія бореліоз) — мігруюча еритема (erythema mygrans).
Протипоказання
підвищена чутливість до азитроміцину, еритроміцину, інших макролідів або кетолидам, або інших компонентів препарату;
порушення функції печінки тяжкого ступеня;
дефіцит сахарази/ізомальтази, непереносимість фруктози, глюкозо-галактозна мальабсорбція;
одночасне застосування ерготаміну і дигідроерготаміну;
дитячий вік до 6 міс.
З обережністю: міастенія; порушення функції печінки легкого і середнього ступеня тяжкості; термінальна ниркова недостатність з СКФ менше 10 мл/хв; пацієнти з наявністю проаритмогенних факторів (особливо літні пацієнти): з вродженим або набутим подовженням інтервалу QT, пацієнти, які отримують терапію антиаритмічними препаратами класів IA (хінідин, прокаїнамід), ІІІ (дофетилід, аміодарон і соталол), цизапридом, терфенадином, антипсихотичними препаратами (пімозид), антидепресантами (циталопрам), фторхінолонами (моксифлоксацин та левофлоксацин), з порушеннями водно-електролітного балансу, особливо у випадку гіпокаліємії або гіпомагніємії, клінічно значущою брадикардією, аритмією серця, або серцевою недостатністю тяжкого ступеня; одночасне застосування дигоксину, варфарину, циклоспорину; цукровий діабет.
Застосування при вагітності і годуванні грудьми
Азитроміцин застосовується при вагітності у випадку, коли користь для матері перевищує можливий ризик для плода.
Під час лікування препаратом грудне вигодовування слід припинити.
Побічні дії
Частота розвитку побічних ефектів класифіковано згідно з рекомендаціями ВООЗ: дуже часто (не менше 10%); часто (не менше 1%, але менше 10%); нечасто (не менше 0,1%, але менше 1%); рідко (не менше 0,01%, але менше 0,1%); дуже рідко (менш 0,01%, включаючи поодинокі випадки); невідома частота — не може бути оцінено, виходячи з наявних даних.
Інфекційні захворювання: нечасто — кандидоз, у т. ч. слизової оболонки порожнини рота і геніталій, пневмонія, фарингіт, гастроентерит, респіраторні захворювання, риніт; невідома частота — псевдомембранозний коліт.
З боку крові та лімфатичної системи: нечасто — лейкопенія, нейтропенія, еозинофілія; дуже рідко — тромбоцитопенія, гемолітична анемія.
З боку обміну речовин і харчування: нечасто — анорексія.
Алергічні реакції: нечасто — ангіоневротичний набряк, реакції гіперчутливості; невідома частота — анафілактична реакція.
З боку нервової системи: часто — головний біль; нечасто — запаморочення, порушення смакових відчуттів, парестезії, сонливість, безсоння, нервозність; рідко — ажитація; невідома частота — гіпестезія, тривога, агресія, непритомність, судоми, психомоторна гіперактивність, втрата нюху, перекручене нюх, втрата смакових відчуттів, міастенія, марення, галюцинації.
З боку органа зору: нечасто — порушення зору.

З боку органа слуху й лабіринтові порушення: нечасто — розлади слуху, вертиго; невідома частота — порушення слуху, у т. ч. глухота і/або шум у вухах.
З боку ССС: нечасто — відчуття серцебиття, припливи крові до обличчя; невідома частота — зниження артеріального тиску, збільшення інтервалу QT на ЕКГ, аритмія типу «пірует», шлуночкова тахікардія.
З боку дихальної системи: нечасто — задишка, носова кровотеча.
З боку ШКТ: дуже часто — діарея; часто — нудота, блювання, біль у животі; нечасто — метеоризм, диспепсія, запор, гастрит, дисфагія, здуття живота, сухість слизової оболонки порожнини рота, відрижка, виразки слизової оболонки порожнини рота, підвищення секреції слинних залоз; дуже рідко — зміна кольору язика, панкреатит.
З боку печінки та жовчовивідних шляхів: рідко — гепатит; рідко — порушення функції печінки, холестатична жовтяниця; невідома частота — печінкова недостатність (у поодиноких випадках з летальним результатом в основному на тлі порушення функції печінки тяжкого ступеня); некроз печінки, фульмінантний гепатит.
З боку шкіри та підшкірних тканин: нечасто — шкірний висип, свербіж, кропив'янка, дерматит, сухість шкіри, пітливість; рідко — реакції фотосенсибілізації; невідома частота — синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, мультиформна еритема.
З боку опорно-рухового апарату: нечасто — остеоартрит, міалгія, біль у спині, біль у шиї; невідома частота — артралгія.
З боку нирок та сечовивідних шляхів: нечасто — дизурія, біль в області нирок; невідома частота — інтерстиціальний нефрит, гостра ниркова недостатність.
З боку статевих органів та молочних залоз: нечасто — метрорагії, порушення функції яєчок.
Інші: нечасто — астенія, нездужання, відчуття втоми, набряк обличчя, біль у грудях, гарячка, периферичні набряки.
Лабораторні дані: часто — зниження кількості лімфоцитів, підвищення кількості еозинофілів, підвищення кількості базофілів, підвищення кількості моноцитів, підвищення кількості нейтрофілів, зниження концентрації бікарбонатів у плазмі крові; нечасто — підвищення активності АЛТ, АСТ, підвищення концентрації білірубіну в плазмі крові, підвищення концентрації сечовини в плазмі крові, підвищення концентрації креатиніну в плазмі крові, зміна вмісту калію в плазмі крові, підвищення активності ЛФ у плазмі крові, підвищення вмісту хлору в плазмі крові, підвищення концентрації глюкози в крові, збільшення кількості тромбоцитів, підвищення гематокриту, підвищення концентрації бікарбонатів в плазмі крові, зміна вмісту натрію в плазмі крові.
Взаємодія
Антацидні препарати. Антацидні препарати не впливають на біодоступність азитроміцину, але зменшують максимальну концентрацію в крові на 30%, тому препарат слід приймати принаймні за годину до або через дві години після прийому цих препаратів і їжі.
Цетиризин. Одночасне застосування протягом 5 днів у здорових добровольців азитроміцину з цетиризином (20 мг) не призвело до фармакокинетическому взаємодії та істотної зміни інтервалу QT.
Диданозин (дидезоксиинозин). Одночасне застосування азитроміцину (1200 мг/добу) та диданозину (400 мг/добу) у 6 ВІЛ-інфікованих пацієнтів не виявило змін фармакокінетичних показань диданозину порівняно з групою плацебо.
Дигоксин (субстрати P-gp). Одночасне застосування макролідних антибіотиків, у т. ч. азитроміцину, з субстратами P-gp, такими як дигоксин, призводить до підвищення концентрації субстрату P-gp у сироватці крові. Таким чином, при одночасному застосуванні азитроміцину і дигоксину необхідно враховувати можливість підвищення концентрації дигоксину в сироватці крові.
Зидовудин. Одночасне застосування азитроміцину (одноразовий прийом 1000 мг або багаторазовий прийом 1200 мг або 600 мг) має незначний вплив на фармакокінетику, в т. ч. виведення нирками зидовудину або його глюкуронидного метаболіту. Однак застосування азитроміцину спричиняло збільшення концентрації фосфорильованого зидовудину, клінічно активного метаболіту в мононуклеарах периферичної крові. Клінічне значення цього факту неясне. Азитроміцин слабо взаємодіє з ізоферментами системи цитохрому Р450. Не виявлено, що азитроміцин бере участь у фармакокінетичних взаємодій аналогічних еритроміцину та інших макролідів. Азитроміцин не є інгібітором і індуктором ізоферментів цитохрому Р450.
Алкалоїди ріжків. З огляду на теоретичну можливість виникнення ерготизму, одночасне застосування азитроміцину з похідними алкалоїдів ріжків не рекомендується.
Були проведені фармакокінетичні дослідження одночасного застосування азитроміцину і препаратів, метаболізм яких відбувається за участі ізоферментів системи цитохрому Р450.
Аторвастатин. Одночасне застосування аторвастатину (10 мг щоденно) і азитроміцину (500 мг щоденно) не спричиняло зміни концентрацій аторвастатину в плазмі крові (на основі аналізу інгібування ГМГ-КоА-редуктази). Однак у післяреєстраційному періоді були отримані окремі повідомлення про випадки рабдоміолізу у пацієнтів, які отримували одночасно азитроміцин і статини.
Карбамазепін. У фармакокінетичних дослідженнях за участю здорових добровольців не виявлено істотного впливу на концентрацію карбамазепіну та його активного метаболіту в плазмі крові у пацієнтів, які отримували одночасно азитроміцин.
Циметидин. У фармакокінетичних дослідженнях впливу разової дози циметидину на фармакокінетику азитроміцину не виявлено змін фармакокінетики азитроміцину, за умови застосування циметидину за 2 години до азитроміцину.
Антикоагулянти непрямої дії (похідні кумарину). У фармакокінетичних дослідженнях азитроміцин не впливав на антикоагулянтний ефект однократної дози 15 мг варфарину, прийнятого здоровими добровольцями. Повідомлялося про потенціювання антикоагулянтного ефекту після одночасного застосування азитроміцину і антикоагулянтів непрямої дії (похідні кумарину). Незважаючи на те, що причинний зв'язок не встановлений, слід враховувати необхідність проведення частого моніторингу ПВ при застосуванні азитроміцину у пацієнтів, які отримують пероральні антикоагулянти непрямої дії (похідні кумарину).
Циклоспорин. У фармакокінетичну дослідженні за участю здорових добровольців, які протягом 3 днів приймали внутрішньо азитроміцин (500 мг/добу одноразово), а потім циклоспорин (10 мг/кг/добу одноразово), було виявлено достовірне підвищення Cmax в плазмі крові і AUC0–5 для циклоспорину. Слід дотримуватися обережності при одночасному застосуванні цих препаратів. У разі необхідності одночасного застосування цих препаратів, необхідно проводити моніторинг концентрації циклоспорину в плазмі крові і відповідно коригувати дозу.
Ефавіренз. Одночасне застосування азитроміцину (600 мг/добу одноразово) і эфавиренза (400 мг/добу) щодня протягом 7 днів не викликало будь-якої клінічно значущої фармакокінетичної взаємодії.
Флуконазол. Одночасне застосування азитроміцину (1200 мг одноразово) не змінювало фармакокінетику флуконазолу (800 мг одноразово). Загальна експозиція і період напіввиведення азитроміцину не змінювалися при одночасному застосуванні флуконазолу, проте при цьому спостерігали зниження Cmax азитроміцину (на 18%), що не мало клінічного значення.
Індинавір. Одночасне застосування азитроміцину (1200 мг одноразово) не викликало статистично достовірний вплив на фармакокінетику індинавіру (800 мг три рази на добу протягом 5 днів).
Метилпреднізолон. Азитроміцин не чинить істотного впливу на фармакокінетику метилпреднізолону.
Нелфінавір. Одночасне застосування азитроміцину (1200 мг) і нелфінавіру (по 750 мг 3 рази на день) викликає підвищення рівноважних концентрацій азитроміцину в сироватці крові.Клінічно значущих побічних ефектів не спостерігалося і корекції дози азитроміцину при його одночасному застосуванні з нелфінавіром не потрібно.

Рифабутин. Одночасне застосування азитроміцину і рифабутину не впливає на концентрацію кожного з препаратів у сироватці крові. При одночасному застосуванні азитроміцину і рифабутину іноді спостерігалась нейтропенія. Незважаючи на те, що нейтропенія асоціювалася з застосуванням рифабутину, причинно-наслідковий зв'язок між застосуванням комбінації азитроміцину і рифабутину і нейтропенією не встановлена.
Силденафіл. При застосуванні у здорових добровольців не отримано доказів впливу азитроміцину (500 мг/добу щоденно протягом 3 днів) на AUC і Cmax силденафілу або його основного циркулюючого метаболіту.
Терфенадин. У фармакокінетичних дослідженнях не було отримано доказів взаємодії між азитроміцином і терфенадином. Повідомлялося про поодинокі випадки, коли можливість такої взаємодії не можна було виключити повністю, однак не було жодного конкретного доказу, що така взаємодія мало місце. Було встановлено, що одночасне застосування терфенадину та макролідів може викликати аритмії і подовження інтервалу QT.
Теофілін. Не виявлено взаємодію між азитроміцином і теофіліном.
Триазолам/мідазолам. Значних змін фармакокінетичних показників при одночасному застосуванні азитроміцину з триазоламом або мідазоламом у терапевтичних дозах не виявлено.
Триметоприм/сульфаметоксазол. Одночасне застосування триметоприму/сульфаметоксазолу з азитроміцином не виявило суттєвого впливу на Cmax, загальну експозицію або екскрецію нирками триметоприму або сульфаметоксазолу. Концентрації азитроміцину в сироватці крові відповідали выявляемым в інших дослідженнях.
Спосіб застосування та дози
Внутрішньо, 1 раз на добу, за 1 год до або через 2 год після їди. Після прийому препарату Сумамед® форте дитині необхідно обов'язково запропонувати випити кілька ковтків води, щоб він зміг проковтнути залишки суспензії.
Перед кожним прийомом препарату вміст флакону ретельно збовтують до отримання однорідної суспензії. Якщо необхідний об'єм суспензії не був відібраний з флакона протягом 20 хв після збовтування, суспензію слід збовтати знову, відібрати необхідний обсяг і дати дитині.
Необхідну дозу відміряють за допомогою шприца для дозування з ціною поділки 1 мл і номінальною місткістю 5 мл суспензії (200 мг азитроміцину) або мірної ложки з номінальною місткістю 2,5 мл суспензії (100 мг азитроміцину) або 5 мл (200 мг азитроміцину), вкладених у картонну упаковку разом з флаконом.
Після використання шприц (попередньо розібравши його) і мірну ложку промивають проточною водою, сушать і зберігають у сухому місці до наступного прийому препарату Сумамед® форте.
Інфекційно-запальні захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів, шкіри та м'яких тканин: препарат призначають із розрахунку 10 мг/кг 1 раз на день протягом 3 днів; курсова доза — 30 мг/кг.
При фарингіт/тонзиліт, викликаних Streptococcus pyogenes, препарат Сумамед® форте застосовують у дозі 20 мг/кг/добу протягом 3 днів; курсова доза 60 мг/кг, Максимальна добова доза становить 500 мг.
Дітям з масою тіла до 10 кг слід приймати препарат Сумамед®, порошок для приготування суспензії для прийому всередину, 100 мг/5 мл
Хвороба Лайма (початкова стадія бореліоз) — мігруюча еритема (erythema migrans): в 1-й день у дозі 20 мг/кг/добу, потім з 2-го по 5-й день у дозі 10 мг/кг/добу; курсова доза 60 мг/кг.
Особливі групи пацієнтів
Порушення функції нирок. У пацієнтів з СКФ — 10-80 мл/хв корекція дози не потрібна.
Порушення функції печінки. При застосування у пацієнтів з порушенням функції печінки легкого та середнього ступеня тяжкості корекція дози не потрібна.
Приготування і зберігання суспензії
До вмісту флакона, призначеного для приготування 15 мл суспензії (номінальний обсяг), з допомогою шприца для дозування додають 9,5 мл води. Збовтують до отримання однорідної суспензії. Обсяг отриманої суспензії складе близько 20 мл, що перевищує номінальний обсяг приблизно на 5 мл. Це передбачено для компенсації неминучих втрат суспензії при дозуванні препарату. Приготовану суспензію можна зберігати при температурі не вище 25 °C не більше 5 днів.
До вмісту флакона, призначеного для приготування 30 мл суспензії (номінальний обсяг), з допомогою шприца для дозування додають 16,5 мл води. Збовтують до отримання однорідної суспензії. Обсяг отриманої суспензії складе близько 35 мл, що перевищує номінальний обсяг приблизно на 5 мл. Це передбачено для компенсації неминучих втрат суспензії при дозуванні препарату. Приготовану суспензію можна зберігати при температурі не вище 25 °C не більше 10 днів.
До вмісту флакона, призначеного для приготування 37,5 мл суспензії (номінальний обсяг), з допомогою шприца для дозування додають 20 мл води. Збовтують до отримання однорідної суспензії. Обсяг отриманої суспензії складе близько 42,5 мл, що перевищує номінальний обсяг приблизно на 5 мл. Це передбачено для компенсації неминучих втрат суспензії при дозуванні препарату. Приготовану суспензію можна зберігати при температурі не вище 25 °C не більше 10 днів.
Передозування
Симптоми: тяжка нудота, тимчасова втрата слуху, блювання, діарея.
Лікування: призначення активованого вугілля, симптоматична терапія, контроль життєво важливих функцій.
Особливі вказівки
При застосуванні препарату Сумамед® форте у пацієнтів з цукровим діабетом, а також при низькокалорійній дієті необхідно враховувати, що до складу суспензії входить сахароза (0,32 ХЕ/5 мл). У разі пропуску прийому однієї дози препарату Сумамед® форте пропущену дозу слід прийняти якомога раніше, а наступні — з перервами у 24 години Препарат Сумамед® форте слід приймати, принаймні, за одну годину до або через дві години після прийому антацидних препаратів. Препарат Сумамед® форте слід приймати з обережністю у пацієнтів з порушенням функції печінки легкого і середнього ступеня тяжкості із-за можливості розвитку фульмінантного гепатиту і печінкової недостатності тяжкого ступеня.
При наявності симптомів порушення функції печінки, таких як швидко наростаюча астенія, жовтяниця, потемніння сечі, схильність до кровотеч, печінкова енцефалопатія терапію препаратом Сумамед® форте слід припинити і провести дослідження функціонального стану печінки.
При порушеннях функції нирок: у пацієнтів з СКФ 10-80 мл/хв корекція дози не потрібна, терапію препаратом Сумамед® форте слід проводити з обережністю під контролем стану функції нирок. Як і при застосуванні інших антибактеріальних препаратів при терапії препаратом Сумамед® форте слід регулярно обстежувати пацієнтів на наявність невосприимчивых мікроорганізмів і ознаки розвитку суперінфекцій, в т. ч. грибкових.
Препарат Сумамед® форте не слід застосовувати більше тривалими курсами, ніж вказано в інструкції, оскільки фармакокінетичні властивості азитроміцину дозволяють рекомендувати короткий і простий режим дозування. Немає даних про можливу взаємодію між азитроміцином і похідними ерготаміну і дигідроерготаміну, але із-за розвитку ерготизму при одночасному застосуванні макролідів з похідними ерготаміну і дигідроерготаміну дана комбінація не рекомендована.
При тривалому прийомі препарату Сумамед® форте можливий розвиток псевдомембранозного коліту, спричиненого Clostridium difficile, як у вигляді легкої діареї, так і важкого коліту. При розвитку антибіотик-асоційованої діареї на тлі прийому препарату Сумамед® форте, а також через 2 міс після закінчення терапії слід виключити клостридиальный псевдомембранозний коліт. Не можна застосовувати препарати, що гальмують перистальтику кишечнику.
При лікуванні макролідами, в т. ч., азитроміцином, спостерігалося подовження серцевої реполяризації та інтервалу QT, підвищують ризик розвитку серцевих аритмій, у т. ч. аритмії типу «пірует», які можуть привести до зупинки серця.
Слід дотримуватися обережності при застосуванні препарату Сумамед® форте у пацієнтів з наявністю проаритмогенних факторів (особливо у літніх пацієнтів), в т. ч.з вродженим або набутим подовженням інтервалу QT; у пацієнтів, що приймають антиаритмічні препарати класів IA (хінідин, прокаїнамід), III (дофетилід, аміодарон і соталол), цизапридом, терфенадином, антипсихотичними препаратами (пімозид), антидепресантами (циталопрам), фторхінолонами (моксифлоксацин і левофлоксацин), з порушеннями водно-електролітного балансу, особливо в разі гіпокаліємії або гіпомагніємії, клінічно значущою брадикардією, аритмією серця або тяжкою серцевою недостатністю. Застосування препарату Сумамед® форте може спровокувати розвиток миастенического синдрому або викликати загострення міастенії.
Вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами. При розвитку небажаних ефектів з боку нервової системи і органа зору слід дотримуватися обережності при виконанні дій, що вимагають підвищеної концентрації уваги і швидкої реакції.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.

How to buy Sumamed forte
Order Sumamed forte
Delivery Sumamed forte to Moscow
Gde kupit Sumamed forte
Dostavka Sumamed forte v Rossiyu
Buy Original Sumamed forte
Sumamed forte Delivery
Kaufen Sie Sumamed forte
Bezugsquellen Sumamed forte
Cena Sumamed forte
Zamów Sumamed forte
Koop originele Sumamed forte
Kde objednat Sumamed forte
Jak koupit Sumamed forte