Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

ПРЕДИЗИН (PREDIZIN)

ПРЕДИЗИН (PREDIZIN)

Опис лікарської форми

Таблетки пролонгованої дії, вкриті плівковою оболонкою: рожеві, круглі, двоопуклі, без напису.

Фармакологічна дія

Фармакологічна дія — антигипоксантное.

Купити ПРЕДИЗИН (PREDIZIN) Ви можете на нашому сайті, а наші консультанти проінформують Вас про умови доставки ліки ПРЕДИЗИН (PREDIZIN) у Ваше місто.

Фармакодинаміка

Триметазидин виявляє антигіпоксичну дію. Безпосередньо впливаючи на кардіоміоцити і нейрони головного мозку, оптимізує їх метаболізм і функцію. Цитопротекторний ефект обумовлений підвищенням енергетичного потенціалу, активацією окисного декарбоксилювання і раціоналізацією споживання кисню (посилення аеробного гліколізу і блокада окислення жирних кислот).

Підтримує скоротність міокарда, запобігає зниженню внутрішньоклітинного вмісту АТФ і фосфокреатіна. В умовах ацидозу нормалізує функціонування мембранних іонних каналів, перешкоджає накопиченню іонів кальцію і натрію в кардиомиоцитах, нормалізує внутрішньоклітинний вміст іонів калію.

Зменшує внутрішньоклітинний ацидоз і підвищений вміст фосфатів, зумовлений ішемією міокарда і реперфузией. Перешкоджає ушкоджуючої дії вільних радикалів, зберігає цілісність клітинних мембран, запобігає активацію нейтрофілів в зоні ішемії, підвищує тривалість електричного потенціалу, зменшує вихід КФК з клітин і вираженість ішемічних ушкоджень міокарда.

При стенокардії скорочує частоту нападів і необхідність у застосуванні нітрогліцерину, через 2 тижні лікування підвищується толерантність до фізичного навантаження, покращується скорочувальна функція лівого шлуночка у хворих з ішемічною дисфункцією, знижуються перепади тиску. Зменшує запаморочення і шум у вухах. При судинній патології око покращує функціональну активність сітківки ока.

Замовити ПРЕДИЗИН (PREDIZIN) Ви зможете в нашій інтернет-аптеці за супер ціною.

Фармакокінетика

Після прийому всередину триметазидин швидко і практично повністю абсорбується в ШКТ, біодоступність — 90%. Tmax в плазмі крові становить приблизно 5 ч. Через 24 год концентрація в плазмі крові залишається на рівні, що перевищує 75% концентрації, яка визначається через 11 год. Рівноважний стан досягається через 60 ч. Прийом їжі не впливає на фармакокінетичні властивості триметазидину. Видимий Vd становить 4,8 л/кг), що пояснює добру дифузію в тканинах (зв'язок з білками плазми крові — низька, близько 16%); легко проникає через гістогематичні бар'єри. Триметазидин виводиться з організму в основному нирками (близько 60% — у незміненому вигляді). T1/2 у здорових добровольців становить близько 7 год, у пацієнтів старше 65 років — близько 12 год. Нирковий кліренс триметазидину прямо корелює з кліренсом креатиніну, печінковий кліренс знижується з віком. Збільшення T1/2 триметазидину у пацієнтів літнього віку не має клінічного значення.

Показання препарату Предизин®

ішемічна хвороба серця, профілактика нападів стенокардії (у комплексній терапії);

кохлеовестибулярные порушень ішемічної природи (запаморочення, шум у вухах, порушення слуху).

Протипоказання

підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату;

ниркова недостатність (Cl креатиніну менше 15 мл/хв);

виражені порушення функції печінки;

вагітність, період лактації;

вік до 18 років (ефективність і безпека не встановлені).

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Дані про безпеку застосування препарату при вагітності відсутні, у зв'язку з чим слід відмовитися від застосування препарату Предизин® при вагітності.

Дані щодо екскреції триметазидину в грудне молоко відсутні. При необхідності застосування препарату в період лактації грудне вигодовування рекомендується припинити.

Побічні дії

Частота побічних ефектів, зазначених при прийомі триметазидину, наведена у відповідності з класифікацією ВООЗ: дуже часто — ≥1/10; часто — ≥1/100 і <1/10; нечасто — ≥1/1000 і <1/100; рідко — ≥1/10000 і <1/1000; дуже рідко <1/10000, включаючи окремі повідомлення.

З боку травної системи: часто — біль у животі, діарея, диспепсія, нудота, блювання.

Загальні порушення: часто — астенія.

З боку ЦНС: часто — запаморочення, головний біль; дуже рідко — екстрапірамідні розлади (тремор, ригідність, акінезія), оборотні після відміни прийому препарату.

З боку шкірних покривів і підшкірно-жирової клітковини: часто — шкірні висипання, свербіж, кропив'янка.

З боку ССС: рідко — ортостатична гіпотензія, припливи крові до шкіри обличчя.

Взаємодія

Немає відомостей.

Спосіб застосування та дози

Внутрішньо, по 1 табл. 35 мг 2 рази на день, вранці та ввечері під час їжі.

Тривалість курсу — за рекомендацією лікаря.

Передозування

Є лише обмежена інформація про передозування триметазидину.

Лікування: симптоматична терапія.

Особливі вказівки

Не застосовувати препарат Предизин® для купірування нападів стенокардії. Препарат не показаний для початкового курсу терапії нестабільної стенокардії або інфаркту міокарда.

У випадку розвитку нападу стенокардії слід переглянути і адаптувати терапію.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами.Застосування препарату Предізін® не впливає на здатність керувати автотранспортом і виконання робіт, що вимагають високої швидкості психомоторних реакцій.

 Форма випуску

 Таблетки пролонгованої дії, вкриті плівковою оболонкою, 35 мг.  У блістері з ПВХ-алюмінієвої фольги по 10 шт.  6 блістерів в картонній пачці.

 Умови та термін зберігання

 За рецептом.

 Умови зберігання препарату Предізін

 При температурі не вище 25 ° C, в оригінальній упаковці.

 Зберігати в недоступному для дітей місці.

 Термін придатності препарату Предізін

 2 роки.

 Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.

 Де замовити Предізін

 Kupit originalni PREDIZIN

 Dostavka PREDIZIN

 Price PREDIZIN

 PREDIZIN Delivery

 Commander PREDIZIN

 Livraison PREDIZIN

 Kup PREDIZIN

 كيفية شراء PREDIZIN

 حيث أن تأمر PREDIZIN

 شراء PREDIZIN