Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

ПЕНЕСТЕР (PENESTER)

ПЕНЕСТЕР (PENESTER)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

таблетки, вкриті оболонкою 5 мг блістер, № 30

Фінастерид

5 мг

Інші інгредієнти: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, повідон 30, натрію докузат, натрію крохмальгліколят (тип а), магнію стеарат, гіпромелоза, макрогол 6000, тальк, титану діоксид (е171), симетикона емульсія se4, заліза оксид жовтий (е172).

№ UA/6000/01/01 від 19.08.2016 до 19.08.2021

B За рецептом

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Фармакодинаміка. Фінастерид — синтетичне 4-азастероидное з'єднання. Це специфічний інгібітор 5-альфа-редуктази типу II, внутрішньоклітинного ферменту, який перетворює тестостерон у більш активний андроген дигідротестостерон (ДГТ). При аденомі передміхурової залози її збільшення залежить від перетворення тестостерону у ДГТ у тканинах передміхурової залози. Фінастерид високоефективно знижує як циркулюючий, так і внутрипростатический ДГТ. Фінастерид не має аффинностью до рецепторів андрогенів.

Фармакокінетика. Після прийому всередину фінастерид всмоктується відносно повільно. Cmax в плазмі крові досягається через 2 год після прийому. Біодоступність фінастериду після прийому внутрішньо становить 80%. Близько 93% препарату зв'язується з білками плазми крові. Біологічний Т½ становить 6 год, хоча з віком він може збільшуватися до 8 год (у пацієнтів віком старше 70 років). Фінастерид метаболізується в печінці, а його метаболіти виводяться з сечею і калом. Плазмовий кліренс становить приблизно 165 мл/хв, об'єм розподілу — 76 л.

СВІДЧЕННЯ

аденома передміхурової залози (з метою зменшення розмірів збільшеної залози, поліпшення відтоку сечі та зменшення вираженості симптомів);

лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ);

для попередження урологічних втручань (завдяки його здатності знижувати ризик виникнення гострої затримки сечі) та хірургічних маніпуляцій, в тому числі трансуретральной резекції передміхурової залози і простатектомії.

ЗАСТОСУВАННЯ

рекомендована доза — 1 таблетка по 5 мг 1 раз на добу незалежно від прийому їжі. Для пацієнтів з нирковою недостатністю різного ступеня тяжкості (при зниженні кліренсу креатиніну до 0,9 мл/хв), а також для пацієнтів літнього віку корекції дози не потрібно. Існують дані, що виведення фінастериду у пацієнтів віком >70 років знижується.

Термін лікування визначає лікар індивідуально.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

підвищена чутливість до финастериду або інших компонентів препарату.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

розлади з боку імунної системи: реакції гіперчутливості, у тому числі свербіж, кропив'янка і набряк губ і обличчя.

Психічні розлади: зниження статевого потягу.

Розлади з боку шкіри і підшкірної клітковини: висип.

Розлади з боку репродуктивної системи та молочних залоз: імпотенція, порушення еякуляції (зменшення об'єму еякуляту), гіпертрофія молочних залоз, біль у молочних залозах, болючість яєчок.

Результати лабораторних досліджень: зниження рівня простатспецифічного антигену (див. ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ).

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

пацієнти з великим об'ємом залишкової сечі і/або різко зниженою швидкістю сечовипускання вимагають ретельного спостереження, оскільки у них особливо високий ризик виникнення обструктивної уропатії.

Вплив на простатспецифічний антиген (ПСА) і діагностику раку передміхурової залози: до цих пір не виявлено жодного клінічного переваги від прийому фінастериду у хворих на рак передміхурової залози.

Перед початком терапії фінастеридом і надалі в ході терапії рекомендується регулярно проводити пальцеве ректальне обстеження пацієнтів та інші обстеження, які проводять при раку передміхурової залози.

Визначення сироваткового рівня ПСА також можуть застосовувати для діагностики раку передміхурової залози. Вобщем, якщо концентрація ПСА перевищує нг/мл (тест Hybritech) слід провести додаткове обстеження та розглянути можливість біопсії; якщо концентрація ПСА становить 4-10 нг/мл, рекомендується додаткове обстеження. Часто концентрація ПСА у чоловіків з раком передміхурової залози і без нього може бути подібною. Таким чином, незалежно від лікування фінастеридом не можна виключати наявність раку передміхурової залози у чоловіків з ДГПЗ і концентрацією ПСА у межах норми. Концентрація ПСА <4 нг/мл не виключає наявність раку передміхурової залози.

Сироваткова концентрація корелює з віком пацієнта і розміром передміхурової залози, а розмір передміхурової залози залежить від віку пацієнта. При оцінці результатів лабораторного визначення концентрації ПСА слід враховувати той факт, що концентрації ПСА у пацієнтів, які приймають фінастерид, знижуються. Протягом першого місяця лікування можна спостерігати різке зниження концентрації ПСА у більшості пацієнтів; незабаром концентрація ПСА стабілізується на новому рівні. Концентрація після лікування приблизно в 2 рази менше такою до початку лікування.

Таким чином, щоб концентрація ПСА, яку вимірюють у типових пацієнтів, які приймають фінастерид протягом 6 міс, відповідала нормальному діапазону концентрації у чоловіків, які не приймають фінастерид, її слід підвищити в 2 рази. Будь-яке стійке підвищення концентрації ПСА у пацієнтів, які приймають фінастерид, підлягає ретельній оцінці з урахуванням того, що терапія Пенестером у таких пацієнтів може бути недоцільною.

Фінастерид не викликає статично значимого зниження концентрації вільного ПСА (відношення концентрації вільного ПСА до загального ПСА). Відношення концентрації вільного ПСА до загального ПСА залишається незмінним навіть під час лікування фінастеридом. Якщо показник концентрації вільного ПСА, який застосовується для діагностики раку передміхурової залози, то цей показник не потрібно коригувати жодним чином.

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними вродженими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або сидромом мальабсорбції глюкози-галактози не слід застосовувати цей препарат.

Застосування в період вагітності і годування груддю

Жінки, які потенційно можуть завагітніти або вагітні, повинні уникати контакту з подрібненими таблетками Пенестера або з тими, які втратили цілісність. У зв'язку зі здатністю інгібіторів 5-α-редуктази типу II гальмувати перетворення тестостерону в дигідротестостерон, ці препарати, включаючи фінастерид, можуть викликати порушення розвитку зовнішніх статевих органів у плоду чоловічої статі.

Таблетки Пенестера вкриті оболонкою і це запобігає контакту з активним інгредієнтом за умови, що таблетка не подрібнена і не втратили цілісності.

Зокрема пенестер не призначають жінкам. Невідомо про проникнення фінастериду в грудне молоко.

Діти.

Препарат не застосовують у дітей.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами та роботі з іншими механізмами. Не впливає.

ВЗАЄМОДІЇ

будь-які клінічно виражені взаємодії фінастериду з іншими лікарськими засобами не виявлено. Очевидно, фінастерид не має статистично значущого впливу на ферментативну систему метаболізму лікарських засобів за участю цитохрому Р450. У чоловіків досліджували взаємодію з пропранолом, дигоксином, глибуридом, глібенкламідом, варфарином, теофіліном, антипірином і феназоном; жодного клінічно значущої взаємодії фінастериду з цими лікарськими засобами не виявлено.

Інша супутня терапія

Хоча спеціальних досліджень взаємодії лікарських засобів не проводили, відомо про застосування фінастериду одночасно з інгібіторами АПФ, парацетамолом, ацетилсаліциловою кислотою, блокаторами α-, β-адренорецепторів, блокаторами кальцієвих каналів, серцевими нітратами, діуретиками, антагоністами Н2-гістамінових рецепторів, інгібіторами ГМГ-КоА-редуктази, НПЗП, хиналонами і бензодиазепином, при цьому жодного клінічно значущої взаємодії з негативними наслідками не виявлено.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

до цього часу не зареєстровано клінічно виражених випадків передозування фінастериду. Не існує спеціальних рекомендацій щодо лікування передозування.УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

 не вимагає спеціальних умов зберігання.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.

 Where to buy PENESTER

 Delivery PENESTER to Russia

 Delivery PENESTER to Ukraine

 Delivery PENESTER to Belarus

 Dostawa PENESTER

 Où commander PENESTER

 Prix ​​ PENESTER

 Acheter PENESTER

 Dove acquistare PENESTER

 Come acquistare PENESTER

 Precio PENESTER

 Entrega de PENESTER

 Koupit PENESTER