Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Імуран (Imuran)

Імуран (Imuran)

 Фармакологічна дія

 Фармакологічна дія - цитостатическое, протипухлинну, иммунодепрессивное.

 Блокує клітинний розподіл в результаті конкуренції з природними пуриновими основами ДНК і РНК.

 Купити імуран (Imuran) Ви можете на нашому сайті, а наші консультанти проінформують Вас про умови доставки ліків імуран (Imuran) в Ваше місто.

 Фармакодинаміка

 Гальмує ріст і розвиток імунокомпетентних клітин (лімфоцитів, плазматичних клітин), впливає на кооперативний імунну відповідь (Т-лімфоцити-макрофаги-B-лімфоцити), пригнічує міграцію стовбурових клітин.  У великих дозах (10 мг / кг) пригнічує функцію кісткового мозку, пригнічує проліферацію гранулоцитів, викликає лейкопенію.

 Фармакокінетика

 Має дуже вариабельное всмоктування.  Біодоступність - 20%, оскільки швидко перетворюється в 6-меркаптопурин (біодоступність останнього - 60%).  Cmax - 2 ч. Створює високі концентрації в тканини печінки, кишечника;  рівень в нирках, легенях, селезінці, м'язах дорівнює такому в плазмі.  T1 / 2 - 5 ч.

 Ліки імуран (Imuran) слід приймати тільки за призначенням Вашого лікуючого лікаря.

 Показання препарату імуран

 Трансплантація органів, важкий ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак, дерматоміозит, хронічний активний гепатит, пемфігус вульгаріс, вузликовий періартеріїт, гемолітична анемія, хронічна ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура.

 Протипоказання

 Гіперчутливість (в т.ч. до 6-меркаптопурин).

 Застосування при вагітності та годуванні груддю

 Протипоказано.

 Побічні дії

 Мієлодепресія (лейкопенія, тромбоцитопенія, анемія), мегалобластний еритропоез і макроцитоз, нудота, блювота, анорексія, висипання на шкірі, артралгії, міалгії, лікарська лихоманка, холестатичний гепатит, розвиток вторинних інфекцій;  у реципієнтів трансплантатів - ерозивно-виразкові ураження і кровотечі з шлунково-кишкового тракту, панкреатит, некроз і перфорація кишечника, рідко - гостра ниркова недостатність, гемолітична анемія, гострі легеневі захворювання, менінгеальні реакції.

 взаємодія

 Підсилює ефект деполяризуючих міорелаксантів і послаблює - недеполяризуючих.  Імуносупресію потенцируют аллопуринол, оксипуринол, тіопуринол.

 Спосіб застосування та дози

 Всередину.  Дорослим і дітям.

 Застосування при трансплантації органів: до 5 мг / кг / сут в перший день терапії;  підтримуюча доза - 1-4 мг / кг / добу залежно від клінічних показань і гематологічної переносимості.  Навіть в разі застосування низьких доз, підтримуючу терапію имураном слід проводити невизначено довго, оскільки існує ризик відторгнення трансплантата.Купити імуран (Imuran) на нашому сайті Ви зможете проконсультувавшись з нашим менеджером, або самостійно оформивши заявку на сайті, і ми доставимо імуран (Imuran) в Ваше місто протягом 14 днів.

 Застосування при рецидивуючій формі розсіяного склерозу: 2-3 мг / кг / добу;  для досягнення ефекту може знадобитися тривалість лікування більше 1 року.  Контролювати прогресування хвороби не завжди можливо після 2 років терапії.

 Застосування при інших захворюваннях: початкова доза 1-3 мг / кг / сут і повинна підбиратися в цьому діапазоні доз залежно від клінічного ефекту (який може бути не отримано протягом тижнів і місяців від початку лікування) та змін формули крові.  Якщо терапевтичний ефект отримано, то необхідно зменшити підтримуючу дозу до мінімального рівня, при якому зберігається отриманий ефект.  Якщо протягом 3 міс клінічний ефект не досягнуто, то імуран слід скасувати.  Однак при запальних захворюваннях кишечника лікування слід проводити, принаймні, протягом 12 міс, а терапевтичний ефект може бути досягнутий через 3-4 міс.  Підтримуюча доза може коливатися від менш ніж 1 до 3 мг / кг / сут, і визначається захворюванням, а також індивідуальним відповіддю пацієнта.

 Досвід застосування імуран у літніх пацієнтів обмежений.  Хоча за наявними даними зустрічальність побічних ефектів у літніх вбирається у її в інших пацієнтів, що приймають імуран, у них слід застосовувати мінімальні дози рекомендованого діапазону доз.  Особлива увага повинна бути приділена мониторированию гематологічних показників, зменшення підтримуючої дози до мінімально допустимої для збереження терапевтичного ефекту.

 У пацієнтів з нирковою і / або печінковою недостатністю повинні застосовуватися мінімальні дози терапевтичного діапазону.

 Запобіжні заходи

 У перші 8 тижнів терапії необхідний щотижневий повний аналіз крові.  З обережністю застосовують при нирковій та печінковій недостатності.  При одночасному призначенні з алло, окси-, тіопуринол дозу слід зменшити в 4 рази.

 Умови зберігання препарату імуран

 В захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 ° C.

 Зберігати в недоступному для дітей місці.

 Термін придатності препарату імуран

 5 років.

 Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.

 Купити оригінальний імуран

 Де замовити імуран

 Cena Imuran

 Dostavka Imuran v Rossiyu

 Dostavka Imuran v SPB

 Imuran delivery to Moscow

 Delivery Imuran to Russia

 Bestellen Sie Imuran

 Imuran Lieferung

 Preis Imuran

 Bezugsquellen Imuran

 Acheter Imuran

 Où commander Imuran

 Livraison Imuran