Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Кандесартан (Candesartan)

Кандесартан (Candesartan)

Клініко-фармакологічна група: Антагоніст рецепторів ангіотензину II
Фармако-терапевтична група: Ангіотензину II антагоніст рецепторів
Фармакологічна дія
Антигіпертензивний засіб, антагоніст рецепторів ангіотензину II. Блокує АТ1-рецептори, що призводить до зменшення біологічних ефектів ангіотензину II (опосередкованих рецепторами даного типу), у т. ч. судинозвужувальної дії, стимулюючого впливу на вивільнення альдостерону, регулювання сольового і водного гомеостазу та стимуляцію клітинного росту. Антигіпертензивна дія обумовлена зниженням ОПСС без рефлекторного підвищення ЧСС.
Не інгібує АПФ. Не зв'язується і не блокує рецептори інших гормонів або іонні канали, що мають важливе значення для регуляції функцій серцево-судинної системи.
Замовити Кандесартан (Candesartan) на нашому сайті по самій вигідною ціною.
Фармакокінетика
Cmax в плазмі крові досягається протягом 3-4 год. Концентрація в плазмі зростає лінійно при зростанні дози в терапевтичному інтервалі (до 32 мг). Vd - 0.13 л/кг, Зв'язування з білками плазми - 99.8%. Незначно метаболізується в печінці (20-30%) за участю CYP2C з утворенням неактивного метаболіту.
Кінцевий T1/2 - 9 ч. Не кумулює. Загальний кліренс - 0.37 мл/хв/кг, при цьому нирковий кліренс - близько 0.19 мл/хв/кг Кандесартан виводиться нирками (шляхом клубочкової фільтрації і активної канальцевої секреції): 26% - у вигляді кандесартана і 7% - у вигляді неактивного метаболіту; з жовчю - 56% і 10%, відповідно. Після одноразового прийому протягом 72 год виводиться більше 90% дози.
У пацієнтів літнього віку (старше 65 років) Cmax і AUC збільшуються на 50% та 80% відповідно порівняно з молодими пацієнтами.
У пацієнтів з легким і середнім ступенем порушень функції нирок Cmax і AUC збільшуються на 50% та 70%, відповідно, тоді як T1/2 препарату не змінюється у порівнянні з пацієнтами з нормальною функцією нирок.
У пацієнтів з тяжкими порушеннями функції нирок Cmax і AUC збільшуються на 50% та 110%, відповідно, а T1/2 збільшується в 2 рази.
У пацієнтів з легким і середнім ступенем порушень функції печінки спостерігалося підвищення AUC на 23%.
Показання активних речовин препарату Кандесартан
Артеріальна гіпертензія.
Режим дозування
Купити Кандесартан (Candesartan) в нашій інтернет-аптеці можна всього-лише кілька кліків або зв'язавшись з нашими менеджерами за вказаними телефонами.
Спосіб застосування і режим дозування конкретного препарату залежать від його форми випуску та інших факторів. Оптимальний режим дозування визначає лікар. Слід строго дотримувати відповідність використовуваної лікарської форми конкретного препарату показаннями до застосування і режиму дозування.
Приймають внутрішньо 1 раз/добу. Початкова доза - 4 мг, підтримуюча - 8 мг, максимальна - 16 мг.
Для пацієнтів з порушеннями функції печінки та/або нирок початкова доза становить 2 мг.
Побічна дія
З боку ЦНС: запаморочення.
З боку дихальної системи: кашель, грипоподібні симптоми, риніт, фарингіт, підвищення частоти розвитку респіраторних інфекцій.
З боку травної системи: болі в животі.
З боку серцево-судинної системи: периферичні набряки.
Інші: можливі болі в спині.
Протипоказання до застосування
Тяжка печінкова недостатність та/або холестаз, вагітність, лактація (грудне вигодовування), підвищена чутливість до кандесартану.
Застосування при вагітності і годуванні грудьми
Кандесартан протипоказаний до застосування при вагітності і в період лактації (грудного вигодовування).
Застосування при порушеннях функції печінки
Протипоказаний при тяжкій печінковій недостатності.
Для пацієнтів з порушеннями функції печінки початкова доза становить 2 мг.
Застосування при порушеннях функції нирок
Не рекомендується застосовувати у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю (КК менше 15 мл/хв), з первинним гіперальдостеронізмом.
При застосуванні у пацієнтів з нирковою недостатністю слід періодично контролювати рівень калію та креатиніну в плазмі крові.
Для пацієнтів з порушеннями функції нирок початкова доза становить 2 мг.
Особливі вказівки
Не рекомендується застосовувати у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю (КК менше 15 мл/хв), з первинним гіперальдостеронізмом.
Перед початком лікування кандесартаном слід провести корекцію порушень водно-електролітного балансу.
При застосуванні у пацієнтів з нирковою недостатністю слід періодично контролювати рівень калію та креатиніну в плазмі крові.
З обережністю застосовувати у пацієнтів з гемодинамічними порушеннями зумовленими аортальним або мітральним стенозом, з обструктивною гіпертрофічною кардіоміопатією.
Слід мати на увазі, що у пацієнтів з ішемічною кардіопатію, ішемічними цереброваскулярними захворюваннями різка артеріальна гіпотензія може призвести до розвитку інфаркту міокарда або інсульту.
Вплив на здатність до водіння автотранспорту і керуванню механізмами
При необхідності застосування у пацієнтів, що займаються потенційно небезпечними видами діяльності (в т. ч. водінням автотранспорту) слід мати на увазі, що кандесартан може викликати запаморочення і слабкість.лікарська взаємодія
При одночасному застосуванні з препаратами калію, калійзберігаючими діуретиками, БАД до їжі, що містять калій, або калієвими замінниками солі можливий розвиток гіперкаліємії.
Купити ліки Кандесартан (Candesartan) на нашому сайті можна скориставшись допомогою наших фахівців або самостійно в кілька кліків.
Лікарські засоби, що впливають на РААС, можуть підвищувати концентрацію сечовини і креатиніну в крові у пацієнтів з білатеральним стенозом ниркової артерії або артерії єдиної нирки. Одночасний прийом діуретиків та інших гіпотензивних засобів підвищує ризик розвитку артеріальної гіпотензії.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.

Кандесартан підвищує концентрацію літію в сироватці крові і збільшує ризик розвитку токсичних реакцій.

Де купити Кандесартан
доставка Кандесартан
Ціна Кандесартан
Kupit Neofollin
Zakazat Candesartan
Price Candesartan
Where to buy Candesartan
Candesartan delivery to Moscow
кандесартан бағаси
Кандесартан сатип алиңиз
Որտեղ գնել Candesartan
Պատվիրեք Candesartan
Candesartan Առաքում