Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

КАЛЬЦІЙ PHARMAVIT (Walmark Pharmavit Calcium)

КАЛЬЦІЙ PHARMAVIT (Walmark Pharmavit Calcium)

Шипучі таблетки з вмістом кальцію
• допомагає покривати підвищені потреби в кальції в період росту, вагітності та годування груддю,
• допомагає при лікуванні стоншування кісток (остеопорозу) і "розм'якшення" кісток (остеомаляції),
• допомагає в якості підтримуючої терапії при спазмофілії-тетании (надчутливість до нервових подразнень зі схильністю до спазмів м'язів),
• сприяє якнайшвидшому зрощенню кісток при переломах.
Купити КАЛЬЦІЙ PHARMAVIT Ви зможете на нашому сайті самостійно або після консультації з нашими фахівцями, які детально розкажуть Вам про умови оплати і доставки КАЛЬЦІЙ PHARMAVIT в Ваше місто на найвигідніших умовах.
Кальцій - мінерал, який наш організм не вміє виробляти сам, але при цьому має потребу в ньому для багатьох життєво важливих процесів. Велика частина кальцію в організмі зосереджена в кістках і зубах, забезпечуючи їх фортеця. Якщо кальцію в організмі недостатньо, організм починає витягувати його з ²запасних² джерел, наприклад, з кісток. Останні стають пористими, кісткова тканина рідшає, стає ламкою, тобто розвивається одна з найпоширеніших в сучасному світі хвороб - остеопороз. Достатні норми кальцію в крові забезпечить тільки додатковий щоденний прийом цього елемента.
Добова доза кальцію приблизно 1г, але ця норма зростає у зростаючих дітей, вагітних і жінок, що годують і жінок в менопаузі. Шипучі таблетки Кальцій 500 мг Pharmavit з присмаком лимона розраховані саме на покриття підвищеної потреби в кальції в період росту, вагітності та годування груддю.
Приймати КАЛЬЦІЙ PHARMAVIT слід після консультації з Вашим лікуючим лікарем.
Дозування.
Дорослі - 1-2 таблетки в день.
Діти, починаючи від 5 років, і молодь до 24 років - 1 таблетку в день.
Таблетки розчиняють у склянці води (приблизно 200 мл). Отриманий розчин випивають під час їжі або відразу після їжі. Препарат при вживанні з метою покриття підвищеної витрати кальцію без контролю лікаря дозволяється приймати протягом 2 місяців максимально. При вживанні препарату

за рекомендацією лікаря спосіб застосування, дозу і тривалість курсу призначає лікар.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.