Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Верошпирон (Verospiron)

Верошпирон (Verospiron)

 Форма випуску, упаковка і склад препарату Верошпирон

 Таблетки білого або майже білого кольору, круглі, плоскі, з фаскою, з маркуванням "VEROSPIRON •" на одному боці, з характерним запахом.

 Спіронолактон - 25 мг.

 Допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, тальк, крохмаль кукурудзяний, лактози моногідрат.

 20 шт.  - блістери (1) - пачки картонні.

 Клініко-фармакологічна група: калійзберігаючимидіуретиками

 Фармако-терапевтична група: Діуретична калійзберігаючі засіб

 Фармакологічна дія

 Спіронолактон є калійзберігаючим диуретиком пролонгованої дії, конкурентним антагоністом альдостерону (мінералокортикоїдної гормон кори надниркових залоз).  У дистальних відділах нефрона спиронолактон перешкоджає затримці альдостероном натрію і води і пригнічує калійвиводящіх ефект альдостерону.  Зв'язуючись з рецепторами альдостерону, збільшує екскрецію іонів натрію, хлору і води з сечею, зменшує виведення іонів калію і сечовини, знижує кислотність сечі.

 Антигіпертензивна дія препарату зумовлена ​​наявністю сечогінного ефекту.

 Замовити Верошпирон (Verospiron) на нашому сайті в кілька кліків.

 Фармакокінетика

 Всмоктування і розподіл

 Спіронолактон швидко і повністю всмоктується з шлунково-кишкового тракту.

 Активно зв'язується з білками плазми крові (приблизно на 90%).

 Метаболізм і виведення

 Спіронолактон швидко метаболізується в організмі людини.  Фармакологічно активними метаболітами спіронолактону є 7-альфа-тіометілспіронолактон і канренон.  Незважаючи на те, що T1 / 2 незміненого спиронолактона з крові має невелику тривалість (1.3 год), T1 / 2 активних метаболітів довший (в інтервалі від 2.8 до 11.2 ч).  Метаболітививодяться в основному нирками, незначні їх кількості виводяться через кишечник.  Спіронолактон і його метаболіти проникають через плаценту і в грудне молоко.

 Після прийому 100 мг спіронолактону в добу протягом 15 днів здоровими добровольцями час досягнення максимальної концентрації в плазмі (Tmax), Сmax в плазмі, а також T1 / 2 спиронолактона склали 2.6 ч, 80 нг / мл і близько 1.4 ч відповідно.  Для метаболітів 7-альфа-тіометілспіронолактона і канренону показник Tmax склав 3.2 ч і 4.3 ч, максимальна концентрація - 391 нг / мл і 181 нг / мл, а T1 / 2 - 13.8 ч і 16.5 ч відповідно.

 Ниркова активність після одноразового прийому спіронолактону досягає піку через 7 годин і зберігається не менше 24 ч.Показання препарату Верошпирон

 • есенціальна гіпертензія, переважно в разі гіпокаліємії, як правило, в комбінації з іншими гіпотензивними препаратами;

 • застійна серцева недостатність у пацієнтів, які не реагують на іншу терапію або не переносять її, а також для посилення дії інших діуретиків;

 • цироз печінки, що супроводжується асцитом і / або набряками, нефротичним синдромом;

 • лікування гіпокаліємії у разі, якщо пацієнт не може отримувати будь-яких інших препаратів;

 • діагностика і лікування первинного гіперальдостеронізму;

 • профілактика гіпокаліємії у пацієнтів, які приймають серцеві глікозиди, коли інші методи лікування не застосовуються.

 Застосовувати Верошпирон (Verospiron) слід тільки після призначення Вашого лікаря і в зазначеній їм дозуванні.

 режим дозування

 Всередину, після їди, 1 або 2 рази на добу.  Прийом добової дози або першої частини добової дози препарату рекомендується вранці.

 дорослі

 есенціальна гіпертензія

 Додаткова терапія при лікуванні артеріальної гіпертензії в разі недостатньої ефективності раніше застосовуваних гіпотензивних препаратів

 Початкова доза спіронолактону при одночасному застосуванні з іншими гіпотензивними препаратами становить 25 мг / сут.  Якщо через 4 тижні АТ не досягає цільових значень, доза препарату може бути збільшена в 2 рази.  У пацієнтів з артеріальною гіпертензією, які отримують препарати, які можуть викликати розвиток гіперкаліємії (наприклад, інгібітори АПФ або блокатори рецепторів ангіотензину), до початку застосування спіронолактону слід оцінити вміст калію і креатиніну в сироватці крові.  Не слід застосовувати Верошпирон пацієнтам, у яких вміст калію в сироватці крові перевищує 5.0 ммоль / л, а концентрація креатиніну в сироватці крові перевищує 220 мкмоль / л.  Протягом 3 місяців після початку прийому спіронолактону потрібно частий контроль вмісту калію і креатиніну в крові.

 Застійна серцева недостатність

 Набряки на тлі застійної серцевої недостатності або нефротичного синдрому

 Початкова доза становить 100 мг і може змінюватися в інтервалі від 25 до 200 мг / сут, препарат можна приймати за 1-2 прийоми.  При прийомі більш високих доз препарат Верошпирон може застосовуватися спільно з діуретиком, чинним в проксимальному відділі ниркового канальця.  У цьому випадку дозу спіронолактону слід скорегувати.

 Додаткова терапія при лікуванні важкої серцевої недостатності (клас III-IV за класифікацією NYHA і фракцією викиду ≤35%)

 Встановлено, що, якщо вміст калію в сироватці крові не перевищує 5.0 ммоль / л, а концентрація креатиніну в сироватці крові не перевищує 220 мкмоль / л, на тлі базової стандартної терапії доза спіронолактону на початку застосування повинна становити 25 мг / сут.  Пацієнтам з добре переноситься препарату в дозі 25 мг / сут за клінічними показаннями можна збільшити дозу до 50 мг / сут.  Для пацієнтів з поганою переносимістю терапії препаратом Верошпирон в дозі 25 мг / сут можна знизити дозу препарату до 25 мг 1 раз на 2 дні.

 Асцит і набряки, зумовлені цирозом печінки

 Якщо співвідношення іонів натрію і калію в сечі перевищує 1.0, то добова доза препарату повинна становити 100 мг.  Якщо вказане співвідношення менше 1.0, то доза препарату повинна знаходитися в інтервалі від 200 до 400 мг / сут

 Підтримуюча доза повинна визначатися індивідуально для кожного пацієнта.

 гіпокаліємія

 Препарат призначають в дозі 25-100 мг / сут, якщо застосування препаратів калію або інших калійзберігаючих методів є недостатнім.

 Первинний гіперальдостеронізм

 Для діагностичних цілей

 1) Тривалий тест: спіронолактон приймають по 400 мг / сут 3-4 тижні.  При досягненні корекції гіпокаліємії і артеріальної гіпертензії можна припускати наявність первинного гіперальдостеронізму.

 2) Короткий тест: спіронолактон приймається по 400 мг / добу протягом 4 днів.  При збільшенні вмісту калію в сироватці крові під час прийому спіронолактону і зниженні після його скасування можна припускати наявність первинного гіперальдостеронізму.

 Купити Верошпирон (Verospiron) Ви можете у нас по самій вигідною ціною, а наші менеджери проконсультують Вас про умови оплати і доставки Верошпирон (Verospiron) в Ваше місто.

 лікування

 При підготовці до хірургічного лікування спиронолактон застосовують в дозах від 100 до 400 мг / сут.  Якщо операція не показана, спіронолактон можна застосовувати для тривалої підтримуючої терапії в найменшій ефективній дозі.  У цьому випадку початкова доза препарату може зменшуватися кожні 14 днів до досягнення найменшої ефективної дози.  Для зниження вираженості побічних ефектів при тривалому застосуванні препарат Верошпирон рекомендується застосовувати в комбінації з іншими діуретиками.

 Особливі групи пацієнтів

 Діти і підлітки до 18 років.  Початкова доза препарату становить 1-3 мг / кг маси тіла на добу в 1-4 прийоми.  При проведенні підтримуючої терапії або при одночасному застосуванні з іншими діуретиками доза препарату Верошпирон повинна бути знижена до 1-2 мг / кг маси тіла.

 При застосуванні у дітей до 3 років можна використовувати суспензію.  Для приготування суспензії таблетки слід подрібнити і змішати з рідиною або кашкоподібної їжею.  Суспензію слід використовувати негайно, відразу після приготування.

Пацієнти похилого віку (старше 65 років).  Лікування препаратом рекомендується починати з найменшої дози з поступовим її збільшенням до досягнення максимального бажаного ефекту.  Слід дотримуватися обережності у пацієнтів з важкими порушеннями функцій нирок і печінки, які можуть впливати на метаболізм та екскрецію спиронолактона.  Крім того, при застосуванні препарату у пацієнтів літнього віку слід брати до уваги ризик розвитку гіперкаліємії (див. Розділ "Особливості застосування").

 Побічна дія

 Небажані реакції найбільш часто обумовлені конкурентним антагонізмом спиронолактона щодо альдостерону, а також антиандрогенним ефектом спіронолактону.  Зазвичай після припинення прийому спіронолактону небажані ефекти зникають.

 Небажані реакції представлені відповідно до системно-органними класами згідно MedDRA і з зазначенням частоти виникнення: дуже часто (≥1 / 10);  часто (від ≥1 / 100 до <1/10);  нечасто (від ≥1 / 1000 до <1/100);  рідко (від ≥1 / 10 000 до <1/1000);  дуже рідко (<1/10 000), частота невідома (не можна оцінити за наявними даними).

 З боку крові та лімфатичної системи: дуже рідко - тромбоцитопенія, агранулоцитоз, еозинофілія.

 З боку імунної системи: рідко - гіперчутливість.

 З боку ендокринної системи: дуже рідко - гірсутизм.

 З боку обміну речовин: дуже часто - гіперкаліємія (у пацієнтів з нирковою недостатністю та у пацієнтів, які одночасно отримують препарати калію);  часто - гіперкаліємія (у літніх пацієнтів, при цукровому діабеті і у пацієнтів, які одночасно приймають інгібітори АПФ);  рідко - гіпонатріємія, дегідратація, порфірія;  частота невідома - гіперхлоремічний ацидоз.

 Порушення психіки: нечасто - сплутаність свідомості.

 З боку нервової системи: нечасто - сонливість (у пацієнтів з цирозом печінки), головний біль;  дуже рідко - параліч, параплегія.

 З боку серця: дуже часто - аритмії (у пацієнтів з нирковою недостатністю та у пацієнтів, які отримують препарати калію одночасно зі спіронолактоном).

 З боку судин: дуже рідко - васкуліт;  частота невідома - зниження артеріального тиску.

 З боку дихальної системи: дуже рідко - зміна тональності голосу.

 З боку травної системи: часто - нудота, блювота;  рідко - гастрит, виразка, шлункова кровотеча, біль в шлунку, діарея.

 З боку печінки та жовчовивідних шляхів: дуже рідко - гепатит.

 З боку шкіри і підшкірних тканин: рідко - висип, кропив'янка;  дуже рідко - алопеція, екзема, кільцеподібна еритема, вовчакоподібний зміни шкіри;  частота невідома - бульозний пемфігоїд (як правило, при тривалому застосуванні).

 З боку кістково-м'язової системи: дуже рідко - остеомаляція.З боку нирок і сечовивідних шляхів: дуже рідко - гостра ниркова недостатність.

 З боку статевих органів та молочної залози: дуже часто - зниження лібідо, еректильна дисфункція, гінекомастія (у чоловіків), болючість молочних залоз, біль у грудях (у чоловіків), збільшення молочних залоз, порушення менструального циклу (у жінок);  часто - безпліддя (при застосуванні препарату в високих дозах (450 мг / добу)).

 Загальні розлади: нечасто - астенія, втома.

 Лабораторні та інструментальні дані: дуже рідко - підвищення концентрації сечовини в сироватці крові, підвищення концентрації креатиніну в сироватці крові;  частота невідома - підвищення вмісту глікозильованого гемоглобіну (HbA1c).

 Протипоказання до застосування

 • підвищена чутливість до діючої речовини або будь-якого з компонентів препарату;

 • хвороба Аддісона;

 • гіперкаліємія, гіпонатріємія;

 • тяжка ниркова недостатність (СКФ <10 мл / хв / 1,73 м2), гостра ниркова недостатність, анурія.

 • серцева недостатність (СКФ <30 мл / хв / 1,73 м2 або концентрація креатиніну в сироватці крові більше 220 мкмоль / л);

 • спільне застосування з еплереноном або іншими калійзберігаючимидіуретиками.

 • непереносимість лактози, дефіцит лактази або глюкозо-галактозна мальабсорбция;

 • вагітність;

 • період годування груддю.

 З обережністю

 гіперкальціємія;  метаболічний ацидоз;  AV-блокада (гіперкаліємія сприяє її посиленню);  ниркова недостатність;  цукровий діабет (у пацієнтів з підтвердженою або передбачуваної нирковою недостатністю);  прийом лікарських засобів, що викликають гіперкаліємію;  місцева і загальна анестезія;  похилий вік;  печінкова недостатність;  цироз печінки, порфірія.

 Застосування при вагітності та годуванні груддю

 вагітність

 Спіронолактон володіє антиандрогенним ефектом у людини.  Спіронолактон і його метаболіти проникають через плацентарний бар'єр.  Застосування спіронолактону при вагітності протипоказано.

 Період грудного вигодовування

 Метаболіти спиронолактона проникають в грудне молоко.  При необхідності застосування спіронолактону грудне вигодовування слід припинити і перейти на альтернативні методи годування дитини.

 Застосування при порушеннях функції печінки

 З обережністю слід призначати препарат при печінковій недостатності, цирозі печінки.

 Застосування при порушеннях функції нирок

 Препарат протипоказаний при нирковій недостатності тяжкого ступеня (КК менше 10 мл / хв).  З обережністю слід призначати препарат при діабетичної нефропатії.

 Застосування у дітей

 Не рекомендують у дітей у віці до 3 років.

 Застосування у літніх пацієнтів

 З обережністю слід призначати препарат пацієнтам похилого віку.особливі вказівки

 З особливою обережністю спиронолактон слід застосовувати у пацієнтів, основне захворювання яких може провокувати розвиток ацидозу і / або гіперкаліємії.

 Пацієнти з діабетичною нефропатією мають підвищений ризик розвитку гіперкаліємії.

 Прийом спиронолактона може викликати тимчасове підвищення азоту сечовини крові (АМК), особливо на тлі наявного порушення функції нирок і гіперкаліємії.  Спіронолактон може викликати оборотний гіперхлоремічний метаболічний ацидоз.  Таким чином, при застосуванні препарату у пацієнтів з порушеннями функції нирок і печінки, а також у пацієнтів похилого віку, необхідний регулярний контроль показників електролітів сироватки крові і функції нирок.

 Одночасне застосування спіронолактону з препаратами, що викликають гіперкаліємію (наприклад, інші калійзберігаючі діуретики, інгібітори АПФ, антагоністи рецепторів ангіотензину II, блокатори альдостерону, гепарин, низькомолекулярний гепарин, препарати калію, багата калієм дієта, вживання калійвмісних замінників солі), може призвести до розвитку важкої гіперкаліємії  .

 Гіперкаліємія може призвести до смертельного результату.  Критично важливо контролювати і коригувати вміст калію у пацієнтів з тяжкою формою серцевої недостатності, які отримують спіронолактон.  Не слід застосовувати препарат разом з іншими калійзберігаючимидіуретиками.  У пацієнтів з вмістом калію в сироватці крові вище 3.5 ммоль / л протипоказано застосування препаратів калію.  Рекомендована частота моніторингу вмісту калію і креатиніну - через тиждень після початку прийому препарату або збільшення дози спіронолактону, щомісяця протягом перших 3 місяців, потім щокварталу протягом року, після чого - кожні 6 місяців.  При вмісті калію в сироватці крові більше 5 ммоль / л або креатиніну більше 350 мкмоль / л слід тимчасово або повністю припинити прийом спіронолактону.

 У пацієнтів з порфірією Верошпирон слід застосовувати з особливою обережністю, оскільки багато препаратів провокують загострення порфірії.

 При прийомі препарату забороняється вживання алкоголю.

 У разі непереносимості лактози слід брати до уваги, що кожна таблетка препарату Верошпирон містить 146 мг лактози моногідрату.  Даний препарат не слід приймати пацієнтам з такими рідкісними спадковими захворюваннями, як непереносимість галактози, повна лактазная недостатність або синдром глюкозо-галактозної мальабсорбції.

 Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

 У початковому періоді лікування забороняється керувати автомобілем і займатися видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкої реакції.Тривалість обмежень встановлюється в індивідуальному порядку.

 Лікування ВЕРОШПІРОНУ (Verospiron) слід починати тільки після консультації в Вашим лікуючим лікарем.

 Передозування

 Симптоми: сонливість, сплутаність свідомості, нудота, блювота, запаморочення, діарея, макулопапульозний або еритематозні висипання.  Рідше може виникати гіперкаліємія і гіпонатріємія, особливо у пацієнтів з нирковою недостатністю, у пацієнтів з важкими захворюваннями печінки передозування може призвести до печінкової коми.

 Лікування: специфічний антидот відсутній.  Проводиться промивання шлунка, симптоматичне лікування дегідратації і відновлення кислотно-лужної рівноваги.  При гіперкаліємії необхідно нормалізувати водно-електролітний обмін за допомогою калійвиводящіх діуретиків, швидкого парентерального введення розчину глюкози з інсуліном.  У важких випадках проводять гемодіаліз.

лікарська взаємодія

 Одночасний прийом препарату Верошпирон з іншими калійзберігаючимидіуретиками, інгібіторами АПФ, антагоністами рецепторів ангіотензину II, блокаторами альдостерону, препаратами калію, а також дотримання багатою калієм дієти, або вживання калійвмісних замінників солі, може привести до розвитку важкої гіперкаліємії.

 Крім лікарських засобів, достовірно викликають гіперкаліємію, одночасне застосування комбінації триметоприм / сульфаметоксазол (ко-тримоксазол) зі спіронолактоном може привести до клінічно значущої гіперкаліємії.

 Одночасний прийом інших діуретиків: посилення діурезу.

 Імунодепресанти, циклоспорин і такролімус можуть підвищувати ризик розвитку гіперкаліємії, спричиненої спиронолактоном.

 Холестирамін, амонію хлорид можуть також підвищувати ризик розвитку гіперкаліємії і гіперхлоремічним метаболічного ацидозу.

 Трициклічніантидепресанти і антипсихотики можуть посилювати антигіпертензивний ефект спіронолактону.

 Гіпотензивні засоби: спіронолактон посилює дію гіпотензивних препаратів, дозу яких при одночасному прийомі з спіронолактоном, можливо, буде потрібно знизити і коригувати в подальшому в разі необхідності.  Оскільки інгібітори АПФ знижують вироблення альдостерону, не слід використовувати препарати даної групи спільно зі спіронолактоном на постійній основі, особливо у пацієнтів з встановленим порушенням функції нирок.

 Одночасний прийом з нітрогліцерином, іншими нітратами або вазодилататорами може посилювати антигіпертензивний ефект спіронолактону.

 Алкоголь, барбітурати або наркотичні препарати можуть потенціювати пов'язану зі спіронолактоном ортостатичну гіпотензію.

 Пресорні аміни (норадреналін): спіронолактон знижує судинні реакції на норадреналін.  З цієї причини слід дотримуватися обережності при проведенні місцевої або загальної анестезії у пацієнтів, що приймають спиронолактон.

 НПЗП: у деяких пацієнтів прийом нестероїдних протизапальних засобів може знижувати діуретичний, натрійуретичний та антигіпертензивний ефекти "петльових", калійзберігаючих і тіазидних діуретиків.  Одночасне застосування нестероїдних протизапальних засобів (наприклад, ацетилсаліцилової кислоти, індометацину та мефенамінова кислота) з калійзберігаючимидіуретиками може привести до розвитку важкої гіперкаліємії.  Таким чином, при одночасному прийомі спіронолактону з НПЗП слід ретельно контролювати стан пацієнта на предмет досягнення бажаного ефекту сечогінного препарату.

 Глюкокортикоїди, АКТГ: може збільшуватися швидкість виведення електролітів, зокрема, може спостерігатися гіпокаліємія.Дигоксин: спіронолактон може збільшувати T1 / 2 дигоксину, що може привести до збільшення концентрації дигоксину в сироватці крові і, як наслідок, посилення його токсичності.  При прийомі спіронолактону може знадобитися зниження дози дигоксину.  Слід ретельно контролювати стан пацієнта для запобігання передозування дигоксином або недостатньої дигіталізації.

 Вплив препарату на результати лабораторних досліджень: в літературі описано кілька випадків впливу спіронолактону або його метаболітів на показник концентрації дигоксину, певний методом радіоімунного аналізу.  Клінічна значимість даної взаємодії поки неясна.

 При флуоріметріческом аналізі спиронолактон може впливати на результат аналізу вмісту сполук з аналогічними параметрами флуоресценції (наприклад, кортизол, адреналін).

 Антипірин: спіронолактон прискорює метаболізм антипірину.

 Препарати літію: як правило, препарати літію не слід застосовувати спільно з діуретиками.  Діуретики знижують нирковий кліренс літію і підвищують ризик розвитку токсичних ефектів препаратів літію.

 Карбеноксолон може викликати затримку натрію в організмі і, як наслідок, знижувати ефективність спіронолактону.  Слід уникати одночасного застосування карбеноксолона і спіронолактону.

 Карбамазепін: при одночасному застосуванні з діуретиками препарат може спричинити клінічно значущу гипонатриемию.

 Гепарин, низькомолекулярний гепарин: одночасне застосування з спиронолактоном може привести до важкої гіперкаліємії.

 Похідні кумарину: спіронолактон знижує ефективність даної групи препаратів.

 Спіронолактон може посилювати дію аналогів ГнРГ: триптореліну, бусереліна, гонадореліну.

 Умови зберігання препарату Верошпирон

 Препарат слід зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 ° С.

 Термін придатності препарату Верошпирон

 Термін придатності - 5 років.  Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.