Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Вентолін (VENTOLIN INHALER)

Вентолін (VENTOLIN INHALER)

Вентолін (VENTOLIN INHALER)
Опис лікарської форми
Аерозоль для інгаляцій дозований: алюмінієвий інгалятор, оснащений пластмасовим дозуючим пристроєм із захисним ковпачком, що містить суспензію білого або майже білого кольору.
Фармакологічна дія
Фармакологічна дія - бронходілатірующєє, бета-адреномиметическое.
Замовити Вентолін (VENTOLIN INHALER) в нашій інтернет-аптеці Ви можете на найвигідніших умовах.
Фармакодинаміка
Сальбутамол є селективним агоністом β2-адренорецепторів. У терапевтичних дозах він діє на β2-адренорецептори гладкої мускулатури бронхів, надаючи незначний вплив або взагалі не впливаючи на β1-адренорецептори міокарда. Має виражений бронходилатирующий ефект, попереджаючи або купируя спазм бронхів, знижує опір в дихальних шляхах. Збільшує життєву ємність легенів. Збільшує мукоциліарний кліренс (при хронічному бронхіті до 36%), стимулює секрецію слизу, активує функції миготливого епітелію.
У рекомендованих терапевтичних дозах не чинить негативного впливу на ССС, не викликає підвищення артеріального тиску. У меншій мірі, в порівнянні з ЛЗ цієї групи, робить позитивний хроно- і інотропну дію. Викликає розширення коронарних артерій.
Володіє рядом метаболічних ефектів: знижує концентрацію калію в плазмі, впливає на глікогеноліз і виділення інсуліну, надає гіперглікемічний (особливо у пацієнтів з бронхіальною астмою) і липолитический ефект, збільшує ризик розвитку ацидозу.
Після застосування інгаляційних форм дія розвивається швидко, початок ефекту - через 5 хв, максимум - через 30-90 хв (75% максимального ефекту досягається протягом 5 хв), тривалість - 4-6 ч.
Фармакокінетика
Після інгаляційного введення 10-20% дози сальбутамолу досягають нижніх дихальних шляхів. Інша частина дози залишається в інгалятори або відкладається в ротоглотці і потім проковтує. Фракція, відкласти в дихальних шляхах, абсорбується в легеневі тканини і кров, але не метаболізується в легенях.
Ступінь зв'язування сальбутамолу з білками плазми становить близько 10%.
Що потрапив в кров, сальбутамол метаболізується в печінці і виводиться, головним чином із сечею, в незміненому вигляді або у вигляді фенольного сульфату.
Проковтнута частина інгаляційної дози абсорбується з шлунково-кишкового тракту і піддається активному метаболізму при першому проходженні через печінку, перетворюючись в фенольний сульфат. Незмінений сальбутамол і кон'югат виводяться переважно з сечею.
Введений в / в сальбутамол має T1 / 2 4-6 ч.Виводиться частково нирками і частково в результаті метаболізму до неактивного 4'-О-сульфату (фенольний сульфат), який теж виводиться переважно з сечею. З калом виводиться лише незначна частина введеної дози сальбутамолу. Велика частина дози сальбутамолу, введеної в організм в / в, пероральним або інгаляційним шляхом, екскретується протягом 72 год.
Показання препарату Вентолін®
бронхіальна астма:
- купірування нападів бронхіальної астми, в т.ч. при загостренні бронхіальної астми тяжкого перебігу;
- запобігання нападів бронхоспазму, пов'язаних з дією алергену або викликаних фізичним навантаженням;
- застосування в якості одного з компонентів при тривалої підтримуючої терапії бронхіальної астми;
ХОЗЛ, що супроводжується оборотною обструкцією дихальних шляхів;
хронічний бронхіт.
Приймати Вентолін (VENTOLIN INHALER) слід тільки за призначенням лікаря.
Протипоказання
підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату;
ведення передчасних пологів;
загрозливий аборт;
дитячий вік до 2 років.
З обережністю: тахіаритмія, міокардит, вади серця, аортальний стеноз, ІХС, важка хронічна серцева недостатність, артеріальна гіпертензія, тиреотоксикоз, феохромоцитома, декомпенсований цукровий діабет, глаукома, епіпріпадкі, ниркова або печінкова недостатність, одночасний прийом неселективних β-адреноблокаторів, вагітність, період лактації.
Застосування при вагітності та годуванні груддю
Вагітним жінкам препарат призначається тільки в тому випадку, коли очікувана користь для пацієнтки перевищує потенційний ризик для плоду.
В ході післяреєстраційного нагляду були виявлені рідкісні випадки різних вад розвитку у дітей, включаючи формування вовчої пащі і пороків розвитку кінцівок, на тлі прийому матерями під час вагітності сальбутамолу. У деяких з цих випадків матері приймали кілька супутніх лікарських препаратів протягом вагітності. Причинно-наслідковий зв'язок з прийомом препарату не встановлений.
Сальбутамол, ймовірно, проникає в грудне молоко, тому його не рекомендується призначати жінкам, що годують за винятком тих випадків, коли очікувана користь для самої пацієнтки переважує потенційний ризик для дитини. Немає даних про те, чи робить присутній в грудному молоці сальбутамол шкідливий вплив на новонародженого.
Доставка Вентолін (VENTOLIN INHALER) з Європи в Ваше місто можлива протягом 2-х тижнів.Побічні дії
Небажані реакції перераховані в залежності від анатомо-фізіологічної класифікації і частоти народження, яка визначена в такий спосіб: дуже часто (≥1 / 10), часто (≥1 / 100 і <1/10), іноді (≥1 / 1000 і <1 / 100), рідко (≥1 / 10 000 та <1/1000) та дуже рідко (<1/10 000), включаючи окремі випадки.
З боку імунної системи: дуже рідко - реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк, кропив'янку, бронхоспазм, гіпотонію і колапс.
З боку обміну речовин: рідко - гіпокаліємія (терапія β2-агоністами може призводити до значної гіпокаліємії); дуже рідко - лактоацидоз. Дуже рідкісні випадки лактоацидозу були зареєстровані у пацієнтів, які отримали сальбутамол в / в і Вентолін Небули для лікування загострень бронхіальної астми.
З боку нервової системи: часто - тремор, головний біль; дуже рідко - гіперактивність.
З боку серцево-судинної системи: часто - тахікардія; іноді - сильне серцебиття (пульсація, посилене серцебиття); рідко - розширення периферичних судин; дуже рідко - аритмія, включаючи миготливу аритмію, суправентрикулярна тахікардія та екстрасистолія.
З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: дуже рідко - парадоксальний бронхоспазм.
З боку шлунково-кишкового тракту: іноді - подразнення слизової оболонки рота і глотки.
З боку кістково-м'язової системи: іноді - м'язові судоми.
взаємодія
Не рекомендується одночасно застосовувати сальбутамол і неселективні β-блокатори, такі як пропранолол.
Сальбутамол не протипоказаний пацієнтам, які отримують інгібітори МАО.
У хворих з тиреотоксикозом підсилює дію стимуляторів ЦНС і тахікардію.
Теофілін і інші ксантіни при одночасному застосуванні підвищують вірогідність розвитку тахіаритмії; засоби для інгаляційної анестезії, леводопа - важкої шлуночкової аритмії.
Одночасне призначення з антихолінергічними засобами (в т.ч. інгаляційними) може сприяти підвищенню внутрішньоочного тиску.
Діуретики та ГКС посилюють гіпокаліємічну дію сальбутамолу.
Спосіб застосування та дози
Інгаляційно. Вирішити питання про збільшення дози або частоти застосування препарату може тільки лікар. Не рекомендується застосовувати інгалятор Вентолін® частіше 4 разів на добу. Потреба в частому застосуванні максимальних доз Вентоліна® або в раптовому збільшенні дози свідчить про погіршення перебігу захворювання.

Дорослі (в т.ч. пацієнти похилого віку)
Купірування нападу бронхоспазму: рекомендована доза становить 100-200 мкг (1-2 інгаляції).
Запобігання нападів бронхоспазму, пов'язаних з дією алергену або викликаних фізичним навантаженням: рекомендована доза - 200 мкг (2 інгаляції) за 10-15 хв до впливу провокуючого фактора.
Тривала підтримуюча терапія: рекомендована доза - до 200 мкг (2 інгаляції) 4 рази на добу.
діти
Купірування нападу бронхоспазму: рекомендована доза становить 100-200 мкг (1-2 інгаляції).
Запобігання нападів бронхоспазму, пов'язаних з дією алергену або викликаних фізичним навантаженням: рекомендована доза - 100-200 мкг (1-2 інгаляції) за 10-15 хв до впливу провокуючого фактора.
Тривала підтримуюча терапія: рекомендована доза - 200 мкг (2 інгаляції) 4 рази на добу. Вентолін® можна вводити через спейсер Бебіхалер.
Інструкція по застосуванню інгалятора
Перевірка інгалятора: перед першим використанням інгалятора або в тому випадку, якщо інгалятором не користувалися тиждень або довше, слід видалити ковпачок з мундштука, злегка стиснувши ковпачок з боків, добре струснути інгалятор та натиснути на клапан аерозолю для вивільнення 1 інгаляційної дози в повітря, щоб переконатися в справності інгалятора.
Використання інгалятора
1. Зняти ковпачок з мундштука, злегка стиснувши ковпачок з боків.
2. Оглянути мундштук зсередини і зовні, щоб переконатися, що він чистий.
3. Добре струсити інгалятор.
4. Тримати інгалятор між вказівним і великим пальцями в вертикальному положенні дном вгору, при цьому великий палець повинен розташовуватися на підставі під мундштуком.
5. Зробити повільний глибокий видих, обхопивши мундштук губами, що не стискаючи його зубами.
6. Виробляючи максимально глибокий вдих через рот, одночасно натиснути на верхню частину інгалятора для вивільнення 1 інгаляційної дози сальбутамолу.
7. Затримати дихання на кілька секунд, вийняти мундштук з рота, потім повільно видихнути.
8. Для отримання другої дози, тримаючи інгалятор у вертикальному положенні, почекати близько 30 сек і потім повторити пункти 3-7.
9. Щільно закрити мундштук захисним ковпачком.
Увага! Виконуючи пункти 5, 6 і 7 - не можна поспішати. Слід починати вдих якомога повільніше, безпосередньо перед натисканням на клапан інгалятора. У перші кілька разів рекомендується попрактикуватися перед дзеркалом. Якщо видно «туман», що виходить з верхньої частини інгалятора або з куточків рота, то слід почати все заново з пункту 3.
Якщо лікар дав інші інструкції по використанню інгалятора, то слід строго дотримуватися їх. Необхідно зв'язатися з лікарем, якщо виникнуть труднощі з використанням інгалятора.Очищення інгалятора: інгалятор необхідно чистити не рідше 1 разу на тиждень.
1. Вилучити металевий балончик з пластмасового корпусу і зняти кришку мундштука.
2. Ретельно промити пластмасовий корпус і кришку мундштука під струменем теплої води.
3. Просушити пластмасовий корпус і кришку мундштука повністю як зовні, так і всередині. Не допускати перегріву.
4. Помістити металевий балончик в пластмасовий корпус і надіти кришку мундштука.
Не слід занурювати металевий балончик у воду.
Купити Вентолін (VENTOLIN INHALER) на нашому сайті Ви зможете самостійно або попередньо проконсультувавшись з нашими фахівцями.
Передозування
Симптоми: більш часті - гіпокаліємія, зниження артеріального тиску, тахікардія, м'язовий тремор, нудота, блювота; менш часті - збудження, гіперглікемія, респіраторний алкалоз, гіпоксемія, головний біль; рідкісні - галюцинації, судоми, тахіаритмія, тріпотіння шлуночків, розширення периферичних судин.
Лікування: кращими антидот є кардіоселективні β-адреноблокатори. Однак блокатори β-адренорецепторів слід застосовувати з обережністю у пацієнтів з нападами бронхоспазму в анамнезі. Застосування великих доз сальбутамолу може викликати гіпокаліємію, тому при підозрі на передозування слід контролювати рівень калію в сироватці крові.
особливі вказівки
Слід проінструктувати пацієнтів про правильне використання інгалятора Вентолін®.
Бронходилататори не повинні бути єдиним або основним компонентом терапії бронхіальної астми нестабільного або важкого перебігу.
Якщо дія звичайної дози Вентоліна® стає менш ефективним або менш тривалим (дія препарату має зберігатися не менше 3 ч), пацієнту слід звернутися до лікаря.
Підвищення потреби в застосуванні інгаляційних β2-адренорецепторів з короткою тривалістю дії для контролю симптомів бронхіальної астми свідчить про загострення захворювання. У таких випадках слід переглянути план лікування пацієнта. Раптове та прогресуюче погіршення бронхіальної астми може становити загрозу для життя пацієнта, тому в подібних ситуаціях необхідно терміново вирішувати питання про призначення або збільшенні дози ГКС. У таких пацієнтів рекомендується проводити щоденний моніторинг пікової швидкості видиху.
Сальбутамол необхідно застосовувати з обережністю у пацієнтів з тиреотоксикозом.
Терапія агоністами β2-адренорецепторів, особливо при їх введенні парентерально або за допомогою небулайзера, може призводити до гіпокаліємії.Особливу обережність рекомендується проявляти при лікуванні важких нападів бронхіальної астми, оскільки в цих випадках гіпокаліємія може посилюватися в результаті одночасного застосування похідних ксантину, глюкокортикостероїдів, діуретиків, а також внаслідок гіпоксії. У таких ситуаціях необхідно контролювати рівень калію в сироватці крові.
Вплив на здатність керувати автомобілем та / або іншими механізмами. Немає даних.
Умови та термін зберігання
За рецептом.
Умови зберігання препарату Вентолін®
В захищеному від прямого сонячного світла місці, при температурі не вище 30 ° C. (Не заморожувати)

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.