Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Пропіціл (Propycil)

Пропіціл (Propycil)

Фармакологічна дія
Має виражену тиреостатичними ефектом. Перешкоджає процесу йодування тиреоглобуліну, знижує утворення активної форми йоду в щитовидній залозі, блокуючи систему пероксидаз. Гальмує перетворення T4 в T3 шляхом утворення реверсивного T3.
Купити пропіціл (Propycil) в нашій інтернет-аптеці Ви можете по найприємнішою ціною з доставкою з Європи в Ваше місто.
показання
Пропіціл, показання до застосування
• тиреотоксикоз (дифузний токсичний зоб, токсична аденома щитовидної залози);
• підготовка до резекції щитовидної залози;
• підготовка до лікування радіоактивним йодом.
Щоб уникнути ускладнень застосовувати тільки після консультації з лікарем.
Протипоказання
• гіперчутливість;
• лейкопенія, агранулоцитоз;
• гіпотиреоз;
• активний гепатит, цироз печінки, порушення функції печінки.
Застосування пропіціл (Propycil) слід починати тільки за призначенням Вашого лікуючого лікаря.
Спосіб застосування та дози
Всередину, не розжовуючи, ковтаючи цілими, запиваючи достатньою кількістю рідини, через кожні 6-8 год.
На початку лікування дорослим і дітям старше 10 років призначають по 75-100 мг (від 1,5 до 2 табл.) В день. У важких випадках і після попередньої навантаження йодом початкову добову дозу збільшують до 300-600 мг (6-12 табл., Розподілених на 4-6 разових доз).
Підтримуюча доза становить 25-150 мг (від 0,5 до 3 табл.) В день.
Діти у віці від 6 до 10 років отримують на початку лікування 50-150 мг (від 1 до 3 табл.) В день, а при що підтримує лікуванні - близько 25-50 мг (від 0,5 до 1 табл.) В день.
При тиреотоксикозі у новонароджених призначають по 5-10 мг / кг / добу (добову дозу розподіляють на 3 прийоми). При відсутності відповіді на лікування рекомендується збільшення дози в 1,5-2 рази (на 75-100%).
Підтримуюча доза становить 3-4 мг / кг / сут.
Згідно з існуючими даними, у хворих, які страждають на ниркову недостатність або перебувають на гемодіалізі, немає потреби у коригуванні дози. При захворюваннях печінки препарат можна приймати в рекомендованих дозах з урахуванням відповідних протипоказань.
Тривалість лікування визначається індивідуальною потребою хворого.
Застосування пропіціл (Propycil) слід починати тільки за призначенням Вашого лікаря і строго в певній їм дозуванні.
Досвід терапевтичного застосування препарату пропіціл показує, що тривалість лікування тиреотоксикозу при дифузному токсичному зобі і токсичної аденомі щитовидної залози повинна становити 1,5-2 роки.
При підготовці до хірургічного втручання або лікування радіоактивним йодом тривалість застосування препарату повинна відповідати індивідуальних потребах хворого.Пропіціл може використовуватися для лікування дифузного токсичного зобу як у вигляді монотерапії, так і в схемі «блокуй і заміщай».
Купити пропіціл (Propycil) прямо зараз Ви можете в кілька кліком або оформивши замовлення за вказаними телефонами.
Застосування при вагітності та годуванні груддю
Як тиреотоксикоз, так і гіпотиреоз у вагітних жінок асоціюється зі збільшенням частоти викиднів, мертвонародження і аномалій розвитку.
Частота аномалій розвитку у випадках лікування Пропіцілом не відрізняється від частоти спонтанних аномалій розвитку плода.
Доза пропіціл (Propycil) повинна бути якомога нижчою щоб уникнути викидня, а також розвитку гіпотиреозу та зоба у плода.
В останні три місяці вагітності часто спостерігається спонтанне зменшення вираженості тиреотоксикозу.
При вагітності лікування проводиться під суворим наглядом (рівень гормонів щитовидної залози повинен перебувати у верхньої межі норми, рівень тиреотропіну повинен бути нижче норми).
B період грудного вигодовування пропіціл вважається препаратом вибору, тому що його концентрація в грудному молоці становить 1/10 від рівня в сироватці крові матері. Однак необхідно спостереження за новонародженим, тому що є повідомлення про окремі випадки розвитку гіпотиреозу.
При поєднанні дифузного токсичного зобу і вагітності пропіціл призначають тільки у вигляді монотерапії.
Побічні дії
Агранулоцитоз є важке, але рідкісне побічне явище, що супроводжується септичними ускладненнями.
Іноді відзначаються висипання на шкірі, кропив'янка, болі в шлунку, артралгії без ознак запалення суглобів, утворення зоба у новонародженого; в дуже рідкісних випадках (особливо при застосуванні високих доз препарату) спостерігалися такі побічні явища: ураження печінки (печінковоклітинний некроз, транзиторний холестаз), реакції гіперчутливості, лікарська лихоманка, лімфаденопатія і тромбоцитопенія.
Є повідомлення про окремі випадки нервово-м'язових розладів, поліартриту, волчаночноподобного синдрому, вузликового периартериита, шлунково-кишкових розладів (нудота, блювота), запаморочення, порушень еритропоезу, гемолізу, позитивної реакції Кумбса, інтерстиціальної пневмонії, периферичних набряків і алопеції.
В процесі лікування Пропіцілом може виникнути збільшення щитовидної залози.
особливі вказівки
Пропіціл (Propycil) протипоказаний хворим, у яких раніше відзначалися тяжкі побічні дії препарату (агранулоцитоз, важкі ураження печінки).
При патологічному зміні числа формених елементів крові і підвищенні активності трансаміназ пропіціл можна застосовувати тільки під суворим наглядом лікаря.Вплив на здатність до водіння автомобіля і до управління машинами і механізмами. Не впливає.
взаємодія
У разі, якщо лікування Пропіцілом проводять за схемою «блокуй і заміщай» в комбінації з тироксином, доза пропіціл повинна бути збільшена.
Тиреостатичних ефект пропіціл знижується при одночасному або попередньому застосуванні йодовмісних препаратів або рентгеноконтрастних речовин.
B зв'язку зі здатністю пропілтіоураціла впливати на ефект вільних активних фракцій пропранололу і похідних кумарину необхідна додаткова корекція доз цих ЛЗ.
Передозування
Випадків гострої інтоксикації не спостерігалося. Хронічна передозування призводить до розвитку зоба та гіпотиреозу з симптомами, залежними від тяжкості гіпотиреозу, зумовленого специфічним дією антитиреоїдного кошти.
Лікування: спеціальних заходів / заходів не існує. Промивання шлунка і ендоскопічне видалення залишків таблеток не ефективні через швидке всмоктування активної речовини. При розвитку зоба та гіпотиреозу, що супроводжується симптомами, коррелирующими з тяжкістю гіпотиреозу, і обумовленого хронічної передозуванням препарату, лікування Пропіцілом (Propycil) припиняють і чекають спонтанного відновлення функції щитовидної залози. Замісну терапію тироксином проводять в тому випадку, якщо це виправдовується ступенем тяжкості гіпотиреозу.
Доставка пропіціл (Propycil) з Європи можлива в Ваше місто протягом 14 днів.
Термін придатності
5 років.
Умови зберігання
У сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 ° C.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.