Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Утрожестан (Utrogestan)

Утрожестан (Utrogestan)

Фармакологічна дія:
Діючою речовиною Утрожестан є прогестерон (гормон жовтого тіла яєчника). Утрожестан при введенні в організм сприяє нормальним секреторним перетворенням в слизовій оболонці матки. Потенціює перехід ендометрія з проліферативної фази в секреторну. У разі запліднення яйцеклітини утрожестан викликає зміни в ендометрії, які сприяють імплантації і розвитку ембріона. Під час вагітності знижує скоротність і збудливість міометрія і маткових труб, стимулює перетворення в кінцевих елементах молочних залоз. За рахунок нормалізації освіти дигидротестостерона (основного метаболіту) володіє антиандрогенной активністю. Антіальдостероновий ефект сприяє посиленню сечовиділення.
Замовити Утрожестан (Utrogestan) в нашому інтернет-магазині можна можливо в кілька кліків.
Показання до застосування:
Препарат використовується для коригуючої терапії при ендогенному дефіциті прогестерону.
Пероральне використання капсул Утрожестан:
• безпліддя внаслідок недостатності жовтого тіла яєчника,
• порушення менструального циклу через ановуляції, порушень овуляції,
• мастопатія (фіброзно-кістозна),
• передменструальний синдром,
• в комбінації з естрогенами засобами призначається в якості замісної гормональної терапії при клімактеричному синдромі.
Інтравагінальне використання капсул Утрожестан:
• підтримку лютеїнової фази менструального циклу при підготовці до допоміжних репродуктивних технологій (екстракорпоральне запліднення, донация яйцеклітин і ін.),
• підтримку лютеїнової фази в індукованому або спонтанному менструальному циклі,
• в комбінації з естрогенами засобами призначається в якості замісної гормональної терапії при клімактеричному синдромі,
• замісна гормональна терапія в разі передчасної менопаузи,
• безпліддя внаслідок недостатності жовтого тіла яєчника,
• профілактика ендометріозу, міоми матки,
• превентивне лікування при звичній втраті вагітності внаслідок прогестероновой недостатності,
• лікування загрозливого аборту, що виник через прогестероновой недостатності.
Застосовувати Утрожестан (Utrogestan) слід тільки за призначенням Вашого лікуючого лікаря і у встановленій їм дозуванні.
Спосіб застосування:
Прийом капсул Утрожестан перорально. У разі недостатності прогестерону в більшості випадків призначають по 200-300 мг. Дозу розділити в 2 прийоми: вранці та ввечері.При недостатності жовтого тіла яєчника (порушення менструального циклу, синдром передменструального напруження, фіброзно-кістозна мастопатія, пременопаузальном розлади, дисменорея) утрожестан приймається з 16-го по 25-й дні менструального циклу (10-12 днів).
Для замісної гормональної терапії в комбінації з естрогенами утрожестан призначається: при пременопаузі - по 200 мг на добу 10-12 днів у другу фазу циклу; при менопаузі по 100 мг на добу безперервно.
Капсули Утрожестан приймаються всередину, не розжовуючи. Запивати водою.
Застосування капсул Утрожестан вагінально (глибоко в піхву). При відсутності яєчника (або нефункціонуючих яєчниках, при донорстві яйцеклітин) призначають в комбінації з естрогенами засобами по 100 мг на добу в піхву на ніч з 13-го по 14-й день менструального циклу. Протягом 15-25-го днів менструального циклу дозу підвищують до 200 мг на добу. Потім з 26-го дня циклу збільшувати дозу на 100 мг на добу кожні 7 днів. У разі розвитку вагітності дозу можна збільшувати до 800 мг на добу в 3 інтравагінальних введення. Дозу 800 мг на добу рекомендується призначати протягом наступних 60 днів.
При екстракорпоральному заплідненні для підтримки лютеїнової фази призначають 400-800 мг на добу вагінально. Введення препарату призначають в день ін'єкції хоріонічного гонадотропіну і продовжують до 8 тижня вагітності. Надалі препарат призначається за показаннями (максимально - до 37 тижня вагітності).
При індукованому і спонтанному менструального циклу, безплідді внаслідок лютеїнової недостатності призначають 200-300 мг на добу інтравагінально з 17-го дня менструального циклу 10 днів. У разі розвитку вагітності терапію продовжують.
При загрозливому аборті або при превентивному лікуванні звичного невиношування внаслідок прогестероновой недостатності призначають по 400-800 мг на добу вагінально. Цю дозу розділяють на 2 прийоми. Необхідно продовжувати в першому і другому триместрі вагітності.
Побічні дії:
З боку репродуктивної системи: міжменструальні кровотечі або кровомазання (рідко).
З боку центральної нервової системи: запаморочення через 1-3 години після прийому Утрожестан, сонливість.
Так само можуть бути реакції гіперчутливості.
Купити Утрожестан (Utrogestan) на нашому сайті легко і швидко, а наші фахівці детально проконсультують Вас про умови оплати і доставки Утрожестан (Utrogestan) в Ваше місто.Протипоказання:
• Кровотечі із статевих шляхів неясного генезу,
• схильність до тромбозів (тільки для перорального прийому),
• неповний аборт,
• злоякісні захворювання репродуктивних органів і молочних залоз (включаючи підозру на злоякісний процес в цих органах),
• порфірія,
• важкі порушення печінкових функцій (тільки для перорального прийому),
• алергічні реакції на компоненти Утрожестан.
вагітність:
Утрожестан не протипоказаний при вагітності. Однак в третьому триместрі призначається з обережністю через підвищення ризику розвитку порушення печінкових функцій. З обережністю призначають під час грудного вигодовування.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами:
Утрожестан потенціює ефекти гіпотонічних препаратів, діуретиків, антикоагулянтів, імунодепресантів. Препарат може зменшити лактогенное дію окситоцину.
Передозування:
Симптомами передозування можуть бути ознаки, характерні для побічних ефектів. Симптоми зникають спонтанно у разі зменшення дози Утрожестан.
Форма випуску:
Капсули по 100 мг - 30 штук в блістері. Капсули по 200 мг - 14 штук в блістері. Капсули овальної форми, з блискучою поверхнею, жовтуватого кольору. Усередині капсул - однорідна масляниста суспензія білого кольору без видимого поділу фаз. Блістер упакований в картонну коробку.
Умови зберігання:
3 роки за умови температури не вище 25 ° С. Рецептурний відпуск.
склад:
Активний інгредієнт: натуральний мікронізований.
Додаткові інгредієнти: масло арахісу, соєвий лецитин, гліцерин, желатин, діоксид титану.
додатково:
Призначають з обережністю при артеріальній гіпертензії та інших захворюваннях серцево-судинної системи, при хронічній недостатності нирок, епілепсії, бронхіальній астмі, депресії, мігрені, гіполіпопротеінеміі. Чи не призначається в контрацептивних цілях. При прийомі Утрожестан слід дотримуватися обережності при керуванні транспортними засобами і занятті видами діяльності, що потребують швидкості психо-рухових реакцій і підвищеної уваги (через можливе запаморочення і сонливості).
Доставка Утрожестан (Utrogestan) можлива в Ваше місто протягом 14 днів.
Увага!
Перед використанням препарату Утрожестан ви повинні проконсультуватися з лікарем. Дана інструкція із застосування наведена у вільному перекладі і призначена виключно для ознайомлення. Для отримання більш повної інформації просимо звертатися до анотації виробника.
Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.