Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Ламізил (Lamisil)

Ламізил (Lamisil)

Ламізил (Lamisil)
Склад лікарського засобу
таблетки 250 мг блістер в коробці, № 14
Тербінафін
250 мг
Допоміжні речовини: магнію стеарат, ангідрид кремнієвий колоїдний, гідроксипропілметилцелюлоза, карбоксиметилкрохмалю натрієва сіль, целюлоза мікрокристалічна.
Замовити Ламізил (Lamisil) зручно в нашій інтернет-аптеці всього в кілька кліків.
Фармакодинаміка.
  Тербінафін є аліламін, який має широкий спектр протигрибкової дії щодо інфекцій шкіри, волосся і нігтів, спричинених такими дерматофітами, як Trichophyton (наприклад T. rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, T. tonsurans, T. violaceum), Microsporum (наприклад Microsporum canis), Epidermophyton floccosum і дріжджові гриби роду Candida (наприклад Candida albicans) і Pityrosporum. У низьких концентраціях виявляє фунгіцидну дію відносно дерматофітів, пліснявих і деяких диморфних грибів. Активність щодо дріжджових грибів, залежно від їх виду, може бути фунгіцидною або фунгістатичною.
Тербінафін специфічно сприяє раннього етапу біосинтезу стеринів у клітині гриба. Це призводить до дефіциту ергостеролу і внутрішньоклітинного накопичення сквалену, що викликає загибель клітини гриба. Дія тербінафіну здійснюється шляхом пригнічення ферменту скваленепоксидази в клітинній мембрані гриба. Цей фермент не належить до системи цитохрому Р450.
При прийомі всередину препарат накопичується в шкірі в концентраціях, що забезпечують фунгіцидну дію препарату.
Фармакокінетика. Після перорального прийому тербінафін добре всмоктується (> 70%); біодоступність тербінафіну, що входить до складу таблеток Ламізилу, в результаті пресистемного метаболізму становить близько 50%. Разова пероральна доза 250 мг тербінафіну забезпечила середнє значення С max в плазмі крові на рівні 1,30 мкг / мл через 1,5 години після прийому препарату. У рівноважному стані в порівнянні з одноразовою дозою Сmax тербінафіну була в середньому на 25% вище, а плазмова AUC збільшувалася в 2,3 рази. На основі збільшення плазмової AUC може бути розрахований ефективний Т½ (~ 30 год). Прийом їжі надає помірний вплив на біодоступність тербінафіну (збільшення AUC на менш ніж 20%), але не настільки, щоб була потрібна корекція дози. Тербінафін міцно зв'язується з білками плазми крові. Він швидко дифундує через дерму і концентрується в ліпофільному роговомушарі.
Тербінафін також виділяється з шкірним салом і, таким чином, досягає високих концентрацій у волосяних фолікулах, волоссі і шкірі, багатій шкірним салом. Також доведено, що тербінафін розподіляється в нігтьові пластинки в перші тижні після початку терапії.Тербінафін метаболізується швидко і екстенсивно за участю принаймні семи ізоферментів CYP з істотним внеском з боку CYP 2C9, CYP 1A2, CYP 3A4, CYP 2C8 та CYP 2C19. Внаслідок біотрансформації тербінафіну утворюються метаболіти, які не виявляють протигрибкової активності і виводяться переважно з сечею. Т½ становить 17 год. Доказів накопичення препарату в організмі немає.
Змін фармакокінетики препарату залежно від віку пацієнта не виявлено, але швидкість виведення препарату з організму може бути знижена у пацієнтів з порушенням функції нирок або печінки, що призводить до підвищення рівня тербінафіну в крові.
Біодоступність Ламізилу не залежить від прийому їжі.
Дослідження фармакокінетики разових доз препарату за участю пацієнтів з порушенням функції нирок (кліренс креатиніну <50 мл / хв) або з уже існуючими захворюваннями печінки показали, що кліренс Ламізилу може бути зменшений приблизно на 50%.
Показання
грибкові інфекції шкіри і нігтів, спричинені Trichophyton (наприклад T. rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, T. violaceum), Microsporum canis і Epidermophyton floccosum.
1. Стригучий лишай (трихофітія гладкої шкіри, трихофітія промежини і дерматофітіях стоп), коли локалізація ураження, вираженість або поширеність інфекції зумовлюють доцільність пероральної терапії.
2. Оніхомікоз.
Купити Ламізил (Lamisil) на нашому сайті Ви зможете проконсультувавшись з нашим менеджером, або самостійно оформивши заявку на сайті, і ми доставимо Ламізил (Lamisil) в Ваше місто протягом 14 днів.
ЗАСТОСУВАННЯ
препарат призначений для перорального застосування.
Дорослим призначають по 1 таблетці 250 мг 1 раз на добу.
Тривалість лікування залежить від характеру і тяжкості захворювання.
Інфекції шкіри. Рекомендована тривалість лікування:
• дерматофітіях стоп (межпальцевая, підошовна / по типу «мокасини») - 2-6 тижнів;
• трихофітія гладкої шкіри - 4 тижні;
• трихофития промежини - 2-4 тижні.
Повне зникнення симптомів інфекції може настати тільки через кілька тижнів після виявлення відсутності збудників за допомогою лабораторного контролю.
Інфекції волосистої частини голови. Рекомендована тривалість лікування при грибковому ураженні волосистої частини голови - 4 тижні.
Грибкове ураження волосистої частини голови відзначають переважно у дітей.
Оніхомікоз. Тривалість лікування для більшості пацієнтів - від 6 тижнів до 3 місяців. Періоди лікування тривалістю до 3 міс можуть тривати у пацієнтів з ураженням нігтів на пальцях рук, нігтів на пальцях ніг, крім великого пальця, або у пацієнтів молодшого віку.При лікуванні уражень нігтів на пальцях ніг зазвичай досить 3 міс, хоча для деяких пацієнтів може знадобитися лікування тривалістю 6 міс або довше. Пацієнтів, яким необхідно більш тривале лікування, визначають за зниженою швидкості росту нігтів протягом перших тижнів лікування.
Повне зникнення симптомів інфекції може настати тільки через кілька тижнів після виявлення відсутності збудників за допомогою лабораторного контролю.

особливі популяції
Пацієнти з порушенням функції печінки. Ламізил в таблетках не рекомендується застосовувати у пацієнтів з хронічним або активним захворюванням печінки.
Пацієнти з порушенням функції нирок. Застосування Ламізилу в таблетках пацієнтам з порушенням функції нирок належним чином не вивчена і тому не рекомендується цій групі хворих.
Діти. Дані щодо безпеки перорального застосування препарату Ламізил у дітей, отримані в ході дослідження постмаркетингового застосування препарату Ламізил, що проводився в Великобританії за участю 314 пацієнтів, свідчать, що профіль небажаних явищ у дітей подібний до такого у дорослих. Доказів появи будь-яких нових, незвичних або більш серйозних реакцій, ніж ті, які були відзначені серед дорослих пацієнтів, немає. На сьогодні дані щодо застосування препарату дітям обмежені, тому його застосування не рекомендується цій віковій категорії пацієнтів.
Пацієнти похилого віку. Доказів того, що для пацієнтів похилого віку необхідно змінювати дозу препарату або що у них відзначаються побічні реакції, що відрізняються від таких у пацієнтів молодшого віку, немає. У цій віковій групі при застосуванні препарату слід враховувати можливість порушення функції печінки або нирок.
Побічна дія
Визначення частоти побічних ефектів (ВООЗ): дуже часто (≥1 / 10), часто (≥1 / 100 і <1/10), нечасто (≥1 / 1000 і <1/100), рідко (≥1 / 10 000 і <1/1000), дуже рідко (<1/10 000), включаючи окремі повідомлення.
З боку імунної системи: окремі повідомлення - реакції гіперчутливості (висип).
З боку органу зору: рідко - подразнення очей.
З боку шкірних покривів: часто - лущення шкіри, свербіж; нечасто - пошкодження шкіри, утворення кірки, ураження шкіри, порушення пігментації, еритема, відчуття печіння шкіри; рідко - відчуття сухості шкіри, контактний дерматит, екзема; окремі повідомлення - висип.
Місцеві реакції: нечасто - біль, біль в місці нанесення, роздратування в місці нанесення; рідко - загострення симптомів захворювання. У місцях нанесення препарату можливі спостерігатися свербіж, лущення шкіри, больові відчуття, роздратування, зміна пігментації шкіри, печіння, еритема, кірки. Ці незначні симптоми слід відрізняти від реакцій гіперчутливості, таких як висип, що виникають в окремих випадках і вимагають відміни терапії. У рідкісних випадках перебіг грибкової інфекції може загострюватися.
Якщо будь-які із зазначених побічних ефектів поглиблюються, або пацієнт помітив будь-які інші побічні ефекти, слід повідомити про це лікаря.
Застосування Ламізил (Lamisil) необхідно починати після консультації з лікарем.Протипоказання до застосування
• підвищена чутливість до тербінафіну або до будь-якого з неактивних інгредієнтів, що входять до складу препарату;
• період грудного вигодовування;
• дитячий вік до 12 років (крем Ламізіл®);
• дитячий вік до 18 років (спрей Ламізіл®).
З обережністю призначають препарат пацієнтам з печінковою і / або нирковою недостатністю, хворим на хронічний алкоголізм, при пригніченні кістковомозкового кровотворення, пухлинах, хворобах обміну речовин, оклюзійних захворюваннях судин кінцівок.
Застосування при вагітності та годуванні груддю
Оскільки клінічний досвід застосування крему Ламізіл® у вагітних жінок дуже обмежений, його не слід застосовувати, крім випадків крайньої необхідності. При вагітності препарат застосовують тільки в разі, якщо передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду. Необхідно проконсультуватися з лікарем.
В експериментальних дослідженнях тератогенних властивостей тербінафіну виявлено не було. До теперішнього часу не повідомлялося про будь-які пороках розвитку при застосуванні препарату Ламізіл®.
Тербінафін виділяється з грудним молоком, тому препарат не слід призначати матерям, що годують. Не слід допускати контакту немовляти з будь-якою поверхнею шкіри, обробленої препаратом Ламізіл®.
Застосування при порушеннях функції печінки
З обережністю призначають препарат пацієнтам з печінковою недостатністю.
Застосування при порушеннях функції нирок
З обережністю призначають препарат пацієнтам з нирковою недостатністю.
Застосування у дітей
Крем Ламізіл® протипоказаний дітям віком до 12 років.
Спрей Ламізіл® протипоказаний дітям віком до 18 років.
Застосування у літніх пацієнтів
Корекція режиму дозування крему Ламізіл® у пацієнтів літнього віку не потрібна.
особливі вказівки
Зменшення вираженості клінічних проявів звичайно відзначається в перші дні лікування. У разі нерегулярного застосування або передчасного його припинення є ризик рецидиву інфекції.
Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування.
Слід уникати потрапляння препарату в очі, тому що він може викликати роздратування. При випадковому попаданні очі слід негайно промити проточною водою, а в разі розвитку стійких явищ подразнення необхідно звернутися до лікаря.
При розвитку алергічних реакцій необхідно припинити прийом препарату.
Крем Ламізіл® для зовнішнього застосування містить цетиловий і стеаріловий спирти, що може викликати в місцях нанесення місцеві алергічні реакції (контактний дерматит).
Слід дотримуватися обережності при нанесенні спрею Ламізіл® на пошкоджені ділянки шкіри, тому що етанол, що входить до його складу, може викликати роздратування.Спрей Ламізіл® призначений тільки для зовнішнього застосування. Не слід застосовувати спрей Ламізіл® для нанесення на шкіру обличчя. Якщо спрей Ламізіл® був випадково введений в дихальні шляхи при інгаляції, то, в разі появи будь-яких симптомів і особливо при їх стійкому збереженні, необхідно проконсультуватися з лікарем. Спрей Ламізіл® містить пропіленгліколь, який в деяких випадках може викликати роздратування шкіри. Слід також, враховувати, що препарат містить спирт етиловий 96%.
Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами
Не впливає.
Передозування
Про випадки передозування препарату Ламізіл® не повідомлялося.
Симптоми: випадковий прийом всередину 30 мл спрею Ламізіл® з вмістом 300 мг тербінафіну гідрохлориду порівняємо з прийомом 1 таблетки препарату Ламізіл® з дозуванням 250 мг (разова доза для дорослої людини). При випадковому прийомі більшої кількості спрею Ламізіл® всередину можна очікувати розвитку таких же побічних явищ, як і при передозуванні таблеток Ламізіл® (головний біль, нудота, болі в епігастрії і запаморочення). Слід також враховувати, що спрей містить етиловий спирт (28.87% (об. / Об.).
Лікування: активоване вугілля, при необхідності проводять симптоматичну терапію.
Проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем перед тим, як лікуванням препаратом Ламізил (Lamisil).
лікарська взаємодія
В даний час лікарська взаємодія препарату Ламізіл® невідомо.
Умови зберігання препарату Ламізіл®
Препарат слід зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 ° С. Чи не заморожувати (для спрея).
Термін придатності препарату Ламізіл®
Термін придатності - 3 роки.
умови реалізації
Препарат відпускається без рецепта.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.