Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Кліогест (Kliogest)

Кліогест (Kliogest)

Латинська назва
Kliogest
Форма випуску
таблетки
склад
1 таблетка містить:
Активні речовини: естрадіолу гемігідрат2.07 мг; норетистерону ацетат1 мг;
Допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, желатин, тальк, магнію стеарат, метилгідроксипропілцелюлоза (гіпромелоза), гліцерину триацетат (триацетин).
упаковка
28 шт.
Фармакологічна дія
Кліогест - протівоклімактерічеcкій препарат. Містить аналог натурального естрогену - 17β-естрадіол і синтетичний прогестерон - норетистерону ацетат.
Естрадіол заповнює дефіцит естрогенів в пери-та постменопаузі, а додавання норетистерону ацетату перешкоджає розвитку гіперплазії міометрія.
Прийом 17β-естрадіолу в комбінації з норетистерону ацетатом в дозах, що містяться в кліогест, призводить до зниження рівнів холестерину і ЛПНЩ, а також до підвищення рівня ЛПВЩ. 17β-естрадіол грає важливу роль в метаболізмі кісткової тканини, перешкоджає розвитку остеопорозу.
Норетистерон зменшує збудливість і скоротливість міометрію, знижує секрецію гіпоталамічних факторів вивільнення ЛГ та ФСГ в гіпофізі, пригнічує вироблення гонадотропних гормонів, гальмує овуляцію. Володіє незначним андрогенну дію.
Купити Кліогест (Kliogest) Ви можете в нашій інтернет-аптеці, а наші фахівці завжди раді Вас проконсультувати про умови оплати і доставки Кліогест (Kliogest) в Ваше місто на найвигідніших для Вас умови.
Фармакокінетика
17β-естрадіол
Після прийому всередину 17β-естрадіол швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту, досягаючи Cmaxв плазмі крові через 2-4 год. Під час прийому кліогест концентрація 17β-естрадіолу становить 70-100 пкг / мл.
Зв'язування 17β-естрадіолу з білками плазми становить 90%.
Естроген виділяється з грудним молоком.
Метаболізується в печінці.
T1 / 2 17β-естрадіолу становить 14-16 год.
90-95% метаболітів виводиться із сечею у вигляді біологічно неактивних глюкуронідних і сульфатних кон'югатів; 5-10% виділяється з калом, в основному, в незміненому вигляді.
норетистерону ацетат
Норетистерону ацетат швидко всмоктується і перетворюється в норетистерон, потім метаболізується і виводиться у вигляді глюкуронідних і сульфатних кон'югатів із сечею, частково, в незміненому вигляді, невелика кількість - з калом.
T1 / 2 складає 3-6 ч.
показання
Кліогест, показання до застосування
Естрогенна недостатність в клімактеричному періоді, полегшення менопаузальних симптомів, профілактика остеопорозу в менопаузі.
Протипоказання
Гормонозалежні пухлини (карцинома молочної залози або ендометрія), гострі або хронічні захворювання печінки (в т.ч. в анамнезі), тромбози глибоких вен, тромбоемболії, порушення мозкового кровообігу (в т.ч.в анамнезі), маткові кровотечі неясної етіології, гемоглобінопатії, порфірія.
Замовити Кліогест (Kliogest) дуже легко на нашому сайті всього в кілька кліків або зв'язавшись з нашим менеджером.
Спосіб застосування та дози
Приймають всередину по 1 таблетці щодня, без перерви (бажано в один і той же час доби), запиваючи невеликою кількістю води. Лікування препаратом Кліогест слід починати не раніше ніж через 1 рік після настання менопаузи.
Прийом таблеток може бути розпочато в будь-який день.
Правила прийому препарату і використання календарної шкали
1. Для установки календаря повернути за допомогою монети внутрішній диск і встановити день тижня навпроти маленького пластмасового язичка.
2. Відламати пластмасовий язичок і, нахиливши коробочку, витягти першу таблетку.
3. Щодня повертати прозорий диск за годинниковою стрілкою на один крок (в напрямку стрілки на диску). Нахиляючи коробочку, витягувати кожну наступну таблетку. Прозорий диск можна повернути лише після того, як буде витягнута таблетка, є навпроти отвору.
Застосування при вагітності та годуванні груддю
Протипоказано при вагітності.
Побічні дії
З боку репродуктивної системи: зміна характеру вагінальних кровотеч (їх патологічний характер, зокрема постійні міжменструальнікровотечі, мажучі кров'янисті виділення), зміни піхвової секреції, біль в молочних залозах, їх підвищена чутливість або збільшення. Після перших місяців лікування препаратом Кліогест зазвичай спостерігається поступове зниження частоти кровотеч.
З боку травної системи: метеоризм, нудота, блювота, болі в животі.
Дерматологічні реакції: шкірний висип, свербіж, гірсутизм, алопеція.
З боку центральної нервової системи: головний біль, мігрень, підвищена нервова збудливість.
З боку серцево-судинної системи: тахікардія, периферичні набряки, артеріальна гіпертензія, тромбози.
Інші: м'язові судоми, зміна маси тіла, підвищення апетиту, зміна лібідо, зміна толерантності до глюкози, порушення зору, дискомфорт при використанні контактних лінз, реакції підвищеної чутливості.
Лікування препаратом Кліогест (Kliogest) слід проводити тільки після консультації з лікарем.
особливі вказівки
Препарат не є контрацептивом і не оберігає від вагітності.
взаємодія
Барбітурати, фенітоїн, рифампіцин, карбамазепін підсилюють метаболізм естрогенів.
Засоби для наркозу, опіоїдні анальгетики, анксиолитики, протисудомні препарати, деякі гіпотензивні засоби, етанол знижують ефективність препарату.
При одночасному призначенні може знадобитися корекція доз гіпоглікемічних препаратів.
Передозування
Симптоми: нудота, блювота.Лікування: проведення симптоматичної терапії. Спеціальних антидотів не існує.
Термін придатності
4 роки
Показання до застосування
E28 Дисфункція яєчників, M81.0 постменопаузного остеопороз, N95.1 менопаузальних і клімактеричний стан у жінок
Умови зберігання
При температурі не вище 25 ° C (Не заморожувати). Диск з таблетками зберігати в картонній пачці.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.