Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Фуросемід (FUROSEMID)

Фуросемід (FUROSEMID)

Фармакологічна дія
"Петлевой" діуретик; викликає швидко наступаючий, сильний і короткочасний діурез. Блокує реабсорбцію іонів натрію і хлору як в проксимальних, так і в дистальних ділянках ниркових канальців і в товстому сегменті висхідної частини петлі Гентло. Фуросемід має виражену діуретичну, натрійуретічеськоє і хлоруретичну дії. Внаслідок збільшення виділення іонів натрію відбувається вторинне (опосередковане осмотично зв'язаною водою) посилене виведення води і збільшення секреції іонів калію в дистальної частини ниркового канальця. Одночасно збільшується виведення іонів кальцію і магнію. Володіє вторинними ефектами, зумовленими вивільненням внутрішньонирковий медіаторів і перерозподілом внутрипочечного кровотоку. На тлі курсового лікування не відбувається ослаблення ефекту.
Замовити Фуросемид (FUROSEMID) ви зможете на нашому сайті.
показання
Набряки: при хронічній серцевій недостатності; при хронічній нирковій недостатності; при нефротичному синдромі (при нефротичному синдромі на першому плані стоїть лікування основного захворювання); при захворюваннях печінки; артеріальна гіпертензія.
Протипоказання
гостра ниркова недостатність з анурією; тяжка печінкова недостатність, "печінкова" кома і прекома; гострий гломерулонефрит, різко виражені порушення відтоку сечі будь-якої етіології (включаючи одностороннє ураження сечовивідних шляхів), гіперурикемія; декомпенсований мітральний або аортальний стеноз, гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія, підвищення центрального венозного тиску (понад 10 мм рт.ст.); порушення водно-електролітного обміну (гіповолемія, виражена гіпонатріємія і гіпокаліємія, гіпохлоремія, гіпокальціємія, гіпомагніємія); дигіталісна інтоксикація; вагітність; період лактації; вік до 3 років (тверда лікарська форма); непереносимість лактози, недостатність лактази, синдром глюкозо-галактозної мальабсорбції (через наявність у складі препарату лактози моногідрату); алергія на пшеницю (НЕ целіакія); підвищена чутливість до активної речовини і до будь-якого з компонентів препарату. У пацієнтів з алергією на сульфонаміди (сульфаніламідні протимікробні засоби або препарати сульфонілсечовини) може бути перехресна алергія на фуросемід.З обережністю Артеріальна гіпотензія, стану, при яких надмірне зниження артеріального тиску є особливо небезпечним (стенозирующие ураження коронарних і / або мозкових артерій), при гострому інфаркті міокарда (збільшується ризик розвитку кардіогенного шоку), при латентному або маніфестувати цукровому діабеті (зниження толерантності до глюкози ), подагрі, при гепаторенальном синдромі, при гіпопротеїнемії (ризик розвитку ототоксичності), при порушенні відтоку сечі (доброякісна гіперплазія передміхурової залози, суже ие сечівника або гідронефроз), при зниженні слуху, панкреатиті, діареї, при шлуночкових аритмій в анамнезі, при системний червоний вовчак.
Наші менеджери детально розкажуть Вам про умови оплати і доставки Фуросемид (FUROSEMID) в Ваше місто.
Рекомендації щодо застосування
Таблетки слід приймати натщесерце, не розжовуючи і запиваючи достатньою кількістю рідини. При призначенні Фуросеміду рекомендується використовувати його найменші дози, достатні для досягнення необхідного ефекту. Максимальна добова доза для дорослих становить 1500 мг. Початкова разова доза у дітей визначається з розрахунку 1-2 мг / кг маси тіла / добу з можливим збільшенням дози до максимальної 6 мг / кг / сут, за умови прийому препарату не частіше, ніж через 6 ч. Тривалість лікування визначається лікарем індивідуально в залежності від показань. Режим дозування дорослим Набряки при хронічній серцевій недостатності початкова доза становить 20-80 мг / сут. Необхідна доза підбирається в залежності від диуретического відповіді. Рекомендується ділити добову дозу на 2-3 прийоми. Набряки при хронічній нирковій недостатності У пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю потрібен ретельний підбір дози, шляхом її поступового підвищення з тим, щоб втрата рідини відбувалася поступово (на початку лікування можлива втрата рідини приблизно до 2 кг маси тіла / добу). Рекомендована початкова доза - 40-80 мг / сут. Необхідна доза підбирається в залежності від диуретического відповіді. Вся добова доза повинна прийматися одноразово або ділитися на два прийоми. У пацієнтів, які перебувають на гемодіалізі, зазвичай підтримуюча доза становить 250-1500 мг / сут. Набряки при нефротичному синдромі Початкова доза становить 40-80 мг / сут. Необхідна доза підбирається в залежності від диуретического відповіді. Добова доза може прийматися за один прийом або ділитися на декілька прийомів. Набряки при захворюваннях печінки Фуросемід призначається на додаток до лікування антагоністами альдостерону в разі їх недостатньої ефективності.Для запобігання розвитку ускладнень, таких як порушення ортостатичної регуляції кровообігу або порушення електролітного або кислотно-лужного стану, потрібен ретельний підбір дози з тим, щоб втрата рідини відбувалася поступово (на початку лікування можлива втрата рідини приблизно до 0.5 кг маси тіла / добу). Початкова доза становить 20-80 мг / сут. Артеріальна гіпертензія Фуросемид Софарма може використовуватися в монотерапії або в поєднанні з іншими гіпотензивними засобами. Звичайною підтримуючою дозою є доза 20-40 мг / сут. При додаванні фуросеміду до вже призначеним лікарських засобів, їх доза повинна бути зменшена в 2 рази. При артеріальній гіпертензії в поєднанні з хронічною нирковою недостатністю може знадобитися застосування більш високих доз препарату.
Прийом Фуросемид (FUROSEMID) слід починати тільки після консультації з Вашим лікуючим лікарем.
особливі вказівки
Перед початком терапії препаратом Фуросемід Софарма слід виключити наявність виражених порушень відтоку сечі, пацієнти з частковим порушенням відтоку сечі, потребують ретельного нагляду. На тлі курсового лікування необхідно періодично контролювати артеріальний тиск, вміст електролітів плазми крові (в т.ч. іонів натрію, кальцію, калію, магнію), кислотно-лужного стану, залишкового азоту, креатиніну, сечової кислоти, функції печінки і проводити, при необхідності, відповідну корекцію лікування. Застосування фуросеміду уповільнює виведення сечової кислоти, що може спровокувати загострення перебігу подагри. Пацієнти з підвищеною чутливістю до сульфонамідів і сульфонілсечовиною можуть мати перехресну чутливість до фуросеміду. Хворим, які отримують високі дози фуросеміду, в уникненні розвитку гіпонатріємії та метаболічного алкалозу недоцільно обмежувати споживання кухонної солі. Для профілактики гіпокаліємії рекомендується одночасне призначення препаратів калію і калійзберігаючих діуретиків, а також дотримуватися дієти, багатої калієм. Підбір режиму дозування хворим з асцитом на тлі цирозу печінки потрібно проводити в стаціонарних умовах (порушення водно-електролітного балансу можуть спричинити розвиток печінкової коми). Даній категорії хворих показаний регулярний контроль за вмістом електролітів плазми. При появі або посиленні азотемії та олігурії у хворих з важкими прогресуючими захворюваннями нирок рекомендується припинити лікування. У хворих з цукровим діабетом або зі зниженою толерантністю до глюкози потрібен періодичний контроль за рівнем концентрації глюкози в крові і сечі.У хворих в несвідомому стані, на доброякісну гіперплазію передміхурової залози, звуженням сечоводів або гідронефрозом необхідний контроль за сечовиділенням у зв'язку з можливістю гострої затримки сечі. Препарат містить лактози моногідрат, тому пацієнти з рідкісними спадковими проблемами непереносимості галактози, дефіцитом лактази lapp або мальабсорбцією глюкозо-галактози, не повинні приймати цей лікарський засіб. До складу препарату входить крохмаль пшеничний в кількості, яка є безпечним для застосування у пацієнтів з целіакію (глютеновою ентеропатією). Пацієнтам з алергією на пшеницю (відмінною від целіакії) не слід застосовувати цей препарат. Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами У період лікування препаратом Фуросемід Софарма слід уникати занять потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної уваги і швидкості психомоторних реакцій (керування автотранспортом і роботи зі складними механізмами).
Купити Фуросемид (FUROSEMID) в нашій інтернет-аптеці можна за допомогою декількох кліків.

склад
Таблетки 1 таб. фуросемід 40 мг
Побічні дії
З боку серцево-судинної системи: надмірне зниження артеріального тиску, колапс, тахікардія, аритмії, схильність до тромбозів, зниження об'єму циркулюючої крові. З боку центральної нервової системи: запаморочення, головний біль, м'язова слабкість, судоми литкових м'язів (тетанія), парестезії, апатія, адинамія, слабкість, млявість, сонливість, сплутаність свідомості. З боку органів чуття: порушення зору і слуху, шум у вухах. З боку травної системи: анорексія, сухість слизової оболонки порожнини рота, спрага, нудота, блювота, діарея, запор, холестатична жовтяниця, панкреатит (загострення), печінкова енцефалопатія. З боку сечостатевої системи: олігурія, гостра затримка сечі (у хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози), інтерстиціальний нефрит, гематурія, зниження потенції. З боку ендокринної системи: зниження толлерантності до глюкози, маніфестація латентнопротекающей цукрового діабету. Алергічні реакції: пурпура, кропив'янка, ексфоліативний дерматит, мультиформна еритема, васкуліт, некротизуючий ангіїт, шкірний свербіж, озноб, лихоманка, фотосенсибілізація, анафілактичний шок, синдром Стівенса-Джонсона, бульозний пемфігоіт, токсичний епідермальний некроліз. З боку органів кровотворення: лейкопенія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, апластична анемія, еозинофілія. З боку водно-електролітного обміну: гіповолемія, дігідрації (ризик розвитку тромбозу і тромбоемболії), гіпокаліємія, гіпонатріємія, гіпохлоремія, гіпокальціємія, гіпомагніємія, метаболічний алкалоз. Лабораторні показники: гіперглікемія, гіпертригліцеридемія, гіперхолестеринемія, гіперурикемія, глюкозурія, гіперкальціурія, підвищення активності печінкових трансаміназ, еозинофілія.
лікарська взаємодія
При одночасному застосуванні з фенобарбіталом і фенітоїном зменшується дію фуросеміду. Підвищує концентрацію і ризик розвитку нефро- і ототоксического дії цефалоспоринів, хлорамфеніколу, етакринової кислоти, цисплатину, амфотерицину В (внаслідок конкурентного ниркового виведення). При одночасному застосуванні аміноглікозидів з фуросемідом відбувається уповільнення виведення аміноглікозидів і збільшення ризику розвитку їх ототоксического і нефротоксичної дії. З цієї причини слід уникати використання цієї комбінації препаратів за винятком випадків, коли це необхідно за життєвими показаннями, причому в цьому випадку потрібна корекція (зменшення) підтримують доз аміноглікозидів. Підвищує ефективність диазоксида і теофіліну, знижує - гіпоглікемічних засобів, алопуринолу.Лікарські засоби блокують канальцеву секрецію підвищують концентрацію фуросеміду в сироватці крові. Лікарські засоби з нефротоксичну дією - при поєднанні з фуросемідом збільшується ризик розвитку їх нефротоксичної дії. ГКС і карбеноксолон при поєднанні з фуросемідом збільшують ризик розвитку гіпокаліємії. При одночасному застосуванні з серцевими глікозидами зростає ризик розвитку дигіталісної інтоксикації на тлі водно-електролітних порушень (гіпокаліємії або гіпомагніємії). Підсилює нервово-м'язових блокаду деполяризуючих міорелаксантів (суксаметоній) і послаблює дію недеполяризуючих міорелаксантів (тубокурарин). НПЗП (включаючи індометацин і ацетилсаліцилову кислоту) в комбінації з фуросемідом можуть викликати тимчасове зниження кліренсу креатиніну і підвищення сироваткового вмісту калію і зменшити діуретичну і антигіпертензивну дію фуросеміду. У пацієнтів з гіповолемією і дегідратацією (в тому числі на тлі прийому фуросеміду) НПЗП можуть викликати розвиток гострої ниркової недостатності. Фуросемід може посилювати токсичну дію саліцилатів (внаслідок конкурентного ниркового виведення). Сукральфат зменшує всмоктування фуросеміду і послаблює його ефект (ці препарати повинні прийматися з інтервалом не менше 2 год). Комбіноване застосування з карбамазепіном може збільшити ризик гіпонартіеміі. Антигіпертензивні засоби, діуретики або інші засоби, здатні знижувати артеріальний тиск, при поєднанні з фуросемідом можуть привести до більш вираженого антигипертензивному дії. Призначення інгібіторів АПФ пацієнтам, попередньо отримували лікування фуросемідом, може призвести до надмірного зниження артеріального тиску з погіршенням функції нирок, а в окремих випадках до розвитку гострої ниркової недостатності, тому за три дні до початку лікування інгібіторами АиФ або підвищення їх дози рекомендується відміна фуросеміду, або зниження його дози. Пробенецид, метотрексат та інші лікарські препарати, які як і фуросемід, секретируются в ниркових канальцях, можуть зменшити дію фуросеміду (однаковий шлях ниркової секреції), з іншого боку, фуросемід може призводити до зниження виведення нирками цих лікарських засобів. Солі літію - під впливом фуросеміду знижується екскреція літію, за рахунок чого підвищується сироваткова концентрація літію і зростає ризик розвитку токсичної дії літію, включаючи його шкідливу дію на серце і нервову систему. Тому при використанні цієї комбінації потрібно контроль сироваткових концентрацій літію.Одночасний прийом циклоспорину А та фуросеміду збільшує ризик розвитку подагричного артриту внаслідок гіперурикемії, спричиненої фуросемідом і порушення циклоспорином виведення уратів ночками. Пресорні аміни (адреналін, норадреналін) і фуросемід взаємно знижують ефективність. Рентгеноконтрастні речовини - у пацієнтів з високим ризиком розвитку нефропатії на введення рентгеноконтрастних препаратів, які отримували фуросемід, спостерігалася більш висока частота розвитку порушень функції нирок у порівнянні з пацієнтами з високим ризиком розвитку нефропатії на введення рентгеноконтрастних препаратів, які отримували тільки внутрішньовенну гідратацію перед введенням рентгеноконтрастної препарату.
Передозування
Симптоми: виражене зниження артеріального тиску, колапс, шок, гіповолемія, дегідратація, гемоконцентрация, аритмії (в т.ч. AV- блокада, фібриляція шлуночків), гостра ниркова недостатність з анурією, тромбоз, тромбоемболія, сонливість, сплутаність свідомості, млявий параліч, апатія . Лікування: корекція водно-електролітного балансу і кислотно-лужного стану, поповнення об'єму циркулюючої крові, промивання шлунка, прийом активованого вугілля, симптоматичне лікування. Специфічного антидоту немає.
Умови зберігання
У сухому захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці!
Термін придатності
5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.