Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Фінастерид (Finasteride)

Фінастерид (Finasteride)

Форма випуску
Таблетки вкриті оболонкою
упаковка
30 шт.
Фармакодинаміка
Фінастерид - 4-азастероідное з'єднання, селективно і конкурентно інгібірує 5α-редуктазу. Цей никотинамидадениндинуклеотид фосфат (НАДФ) -залежний фермент перетворює тестостерон в дигідротестостерон. Препарат специфічно пригнічує ізоензім 5α-редуктази 2 типу, що призводить до значного зниження рівня дигідротестостерону в передміхуровій залозі (> 90%) і в системі кровообігу (від 60% до 80%).
Замовити Финастерид (Finasteride) на нашому сайті по самій вигідною ціною.
Фінастерид підвищує рівень тестостерону передміхурової залози (приблизно на 85%) у пацієнтів з ДГПЗ, це не впливає на зростання і морфологію передміхурової залози. Препарат не має вираженого спорідненості до рецепторів андрогену. Фінастерид значно знижує рівень ПСА плазми на 41% - 71% у пацієнтів з симптомами ДГПЗ. Проте, на співвідношення значень незв'язаного та загального рівня ПСА препарат не впливає.
Розмір передміхурової залози зменшується під впливом фінастериду внаслідок атрофії і апоптозу. Зумовлені дією препарату гістологічні зміни спостерігалися через 6 місяців від початку лікування. Залізисті елементи тканин передміхурової залози найбільш чутливі до фінастериду. Препарат знижує тонус детрузора у пацієнтів із затримкою сечі, викликаної ДГПЗ.
Фармакокінетика
Фінастерид добре всмоктується в шлунково-кишковому тракті, їжа уповільнює швидкість всмоктування, але не впливає на обсяг всмоктування. Середня біодоступність финастерида становить 63% (в межах 34 - 71%), заснована на відношенні площі під кривою до внутрішньовенної контрольної дозі. Максимальне значення концентрації фінастериду в плазмі 37 нг / мл (27 - 49%) і досягається протягом 1 - 2 годин після введення. Препарат накопичується в організмі при повторних багаторазових введеннях. Встановлення рівноважної концентрації відбувається після 17 днів, точний час не відомо.
Приблизно 90% фінастериду циркулює у зв'язаному з білками плазми стані. Обсяг розподілу фінастериду високий (76 л в стабільному стані); препарат проникає через гематоенцефалічний бар'єр і невелика кількість виявлено в спермі. Препарат може всмоктуватися через шкіру при контакті з подрібненими таблетками.
Фінастерид метаболізується переважно печінкою з утворенням неактивних метаболітів. Плазмовий кліренс финастерида 165 мл / хв (70 -279мл / хв) і період напіввиведення 6 годин. Близько 39% (32 - 46%) прийнятої дози виводиться з сечею у вигляді метаболітів і 57 (51 - 64%) через кишечник.Купити Финастерид (Finasteride) в нашій інтернет-аптеці можна всього-лише в кілька кліків або зв'язавшись з нашими менеджерами за вказаними телефонами.
Фармакокінетика препарату в цілому не змінюється при збільшенні терміну ниркової недостатності. Фармакокінетика препарату в умовах недостатності функції печінки не вивчена.
показання
Фінастерид показаний при доброякісної гіперплазії передміхурової залози (для зменшення розмірів передміхурової залози, збільшення максимальної швидкості відтоку сечі та зменшення симптомів, пов'язаних з гіперплазією, зниження ризику виникнення гострої затримки сечі і пов'язаної з цим ймовірності хірургічного втручання.
Протипоказання
Підвищена чутливість до фінастериду та інших компонентів препарату, рак передміхурової залози, обструкція сечовивідних шляхів, дитячий вік.
З обережністю - порушення функції печінки.
особливі вказівки
До початку лікування необхідно виключити захворювання, які можуть симулювати доброякісну гіперплазію передміхурової залози, такі як інфекційний простатит, рак передміхурової залози, стриктура уретри, гіпотонія сечового міхура і ряд змін з боку сечовивідної системи, що виникають при деяких захворюваннях нервової системи. Оскільки при застосуванні фінастериду спостерігається зниження простат-специфічного антигену (на 41% і 48% відповідно до 6 і 12 місяців від початку терапії), періодично в процесі терапії необхідно проводити обстеження пацієнтів для виключення у них раку передміхурової залози. Жінкам дітородного віку і вагітним слід уникати контакту з подрібненими таблетками препарату Фінастерид, тому що здатність препарату пригнічувати перетворення тестостерону в дигідротестостерон може викликати порушення розвитку статевих органів у плоду чоловічої статі. Таблетки Фінастерид покриті плівковою оболонкою і при нормальному поводженні з ними, якщо вони не розмелені в порошок або н порушена їх цілісність, контакт з активною речовиною виключений.
склад
1 таблетка, вкрита оболонкою містить:
активна речовина: финастерид 5 мг,
допоміжні речовини: лактоза, кальцію гідрофосфату дигідрат, натрію кроскармелоза, натрію додецилсульфат, целюлоза мікрокристалічна, гіпролозаа (гідроксипропілцелюлоза), магнію стеарат
Спосіб застосування та дози
Фінастерид приймають всередину незалежно від прийому їжі по 1 таблетці (5 мг) на добу протягом 6-7 місяців.
Доставка Финастерид (Finasteride) до вашого міста можлива протягом 14 днів.Побічні дії
Частота розвитку побічних ефектів класифікована відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я: дуже часто - не менше 10%; часто - не менше 1%, але менше 10%; нечасто - не менше 0,1%, але менше 1%; рідко - не менше 0,01%, але менш як 0,1%; дуже рідко (включаючи поодинокі випадки) - менше 0,01%.
З боку нервової системи: нечасто - сонливість.
З боку статевих органів та молочної залози: дуже часто - імпотенція, часто-зниження лібідо, порушення еякуляції, зменшення об'єму еякуляту, збільшення і болючість грудних залоз; нечасто - біль в яєчках; дуже рідко - виділення секрету з молочних залоз, утворення вузликів в молочних залозах. У більшості пацієнтів ці явища мали транзиторний характер.
Алергічні реакції: часто - шкірний висип; рідко - свербіж шкіри, кропив'янка, ангіоневротичний набряк губ і обличчя.
З боку лабораторних показників: рідко - зниження концентрації ПСА.
лікарська взаємодія
Не виявлено клінічно значущої взаємодії фінастериду з іншими препаратами.
При комбінованому застосуванні фінастериду з пропранололом, дигоксином, глібенкламідом, варфарином, теофіліном, ангіотензинперетворюючого ферменту інгібіторами, парацетамолом, ацетилсаліциловою кислотою, альфа-адреноблокаторами, бета-адреноблокаторами, блокаторами кальцієвих каналів, нітратами, діуретиками, блокаторами Н2-гістамінових рецепторів, ГМГ-КоА- редуктази інгібіторами, нестероїдними протизапальними препаратами, хінолонами і бензодіазепінами не виявлено клінічно значущих проявів лікарського взаємодією твия.
Купити ліки Финастерид (Finasteride) на нашому сайті можна скориставшись допомогою наших фахівців або самостійно в кілька кліків.
Передозування
Пацієнти отримували финастерид в одноразовій дозі до 400 мг і в багаторазових дозах до 80 мг / добу протягом 3 місяців, при цьому будь-яких небажаних ефектів не спостерігалося.
Рекомендації по специфічного лікування передозування финастеридом відсутні.
Умови зберігання
У сухому, захищеному світла і недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25С °

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.