Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Еутірокс (Euthyrox)

Еутірокс (Euthyrox)

Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка. Левотироксин - синтетичний лівообертаюча тироксину, який міститься в препараті Еутірокс, надає ефекти, ідентичні ефектам гормону, секретується щитовидною залозою. Льовотіроксин перетворюється в Т3 (трийодтиронін) в периферичних органах як ендогенний гормон і впливає на Т3-рецептори. Немає різниці між функціями ендогенного гормону і екзогенного левотироксина.
Купити Еутірокс (Euthyrox) у нас в інтернет-аптеці легко і надійно.
Фармакокінетика. Після прийому всередину левотироксин майже повністю всмоктується у верхньому відділі тонкого кишечника (до 80% прийнятої дози препарату).
Cmax досягається приблизно через 5-6 ч. Клінічне дію препарату проявляється через 3-5 днів. Левотироксин швидко зв'язується зі специфічними транспортними білками крові (до 99,97%). Зв'язок з білками не є ковалентним, таким чином, пов'язаний гормон, який знаходиться в плазмі крові, здатний постійно і швидко обмінюватися з фракціями вільного гормона.
Завдяки високому рівню зв'язування з білками левотироксин не піддається ні гемодіалізу, ні гемоперфузії.
T½ становить 7 днів. При тиреотоксикозі цей період скорочується до 3-4 днів, а при гіпотиреозі подовжується до 9-10 днів. В печінці накопичується близько 1/3 загальної кількості введеного левотироксину, швидко вступає у взаємодію з левотироксином, що знаходиться в плазмі крові. Тиреоїдні гормони метаболізуються головним чином у печінці, нирках, головному мозку і м'язах. Метаболіти виводяться із сечею та калом. Загальний кліренс метаболізму левотироксина становить близько 1,2 л плазми на добу.
Показання
Еутірокс 25-200 мкг
• Лікування доброякісних захворювань щитовидної залози.
• Профілактика рецидивів після оперативного лікування еутиреоїдного зоба.
• Як замісна терапія при гіпотиреозі.
• Супресивна терапія раку щитовидної залози.
Еутірокс 25-100 мкг
• Як допоміжний засіб при проведенні антитиреоїдної терапії при гіпертиреозі.
Еутірокс 100/150/200 мкг
• Як діагностичний засіб при проведенні тесту тиреоїдної супресії.
Наші фахівці допоможуть Вам замовити Еутірокс (Euthyrox) на нашому сайті і проконсультують про умови доставки Еутірокс (Euthyrox) в Ваше місто.
ЗАСТОСУВАННЯ
для лікування кожного пацієнта в залежності від його індивідуальних потребах препарат Еутірокс (Euthyrox) випускається у формі таблеток, що містять від 25 до 150 мкг левотироксину натрію. Тому пацієнтам зазвичай призначають тільки по 1 таблетці на добу.Оскільки у деякої кількості пацієнтів на тлі лікування левотироксином спостерігалося підвищення концентрації T4 і fT4, базальна концентрація тиреотропного гормону в плазмі крові є більш надійним показником для подальшої корекції дози.
Терапію гормонами щитовидної залози слід починати з низької дози і поступово підвищувати її (кожні 2-4 тижні) до необхідної терапевтичної дози.
Для новонароджених дітей з вродженим гіпотиреозом, де швидке досягнення терапевтичного ефекту дуже важливо, початкова рекомендована доза становить 10-15 мкг / кг маси тіла на добу протягом перших 3 міс. Після цього доза коригується індивідуально в залежності від клінічних показників і рівня ТТГ щитовидної залози.
Пацієнтам похилого віку з серцево-судинними захворюваннями і з тяжким тривалим гіпотиреозом лікування слід починати з особливою обережністю, з низьких доз (12,5 мкг / добу), дозу підвищувати до підтримуючої через великі інтервали часу (на 12,5 мкг через кожні 2 тижні ), регулярно контролюючи рівень гормонів щитовидної залози. Необхідно врахувати, що призначення в дозі нижче оптимальної, яка забезпечує повну замісну терапію, не призводить до повної корекції рівня ТТГ.
Показання препарату Еутірокс (Euthyrox)
гіпотиреоз;
еутиреоїдний зоб;
замісна терапія та профілактика рецидиву зоба після оперативних втручань на щитовидній залозі;
супрессивная і замісна терапія при злоякісних новоутвореннях щитовидної залози, в основному після оперативного лікування;
дифузний токсичний зоб, після досягнення еутиреоїдного стану на тлі антитиреоїдної терапії (у вигляді комбінованої або монотерапії);
як діагностичний засіб для проведення тесту тиреоїдної супресії.
Добову дозу можна застосовувати за один прийом.
Добову дозу приймати вранці натщесерце, за півгодини до їди, запиваючи невеликою кількістю води (півсклянки води).
Новонародженим добову дозу давати за один прийом за півгодини до першого годування. Таблетку розчинити у воді до отримання дрібної суспензії, яку слід готувати безпосередньо перед прийомом препарату.
Еутірокс (Euthyrox) застосовувати протягом усього життя як замісну терапію при гіпотиреозі, після хірургічних втручань (струмектоміі або тиреоїдектомії), а також для попередження рецидивів після видалення еутиреоїдного зоба. Комплексну терапію з тиреостатиками призначати після досягнення еутиреоїдного стану.
При доброякісної формі еутиреоїдного зоба тривалість лікування становить від 6 місяців до 2 років. Якщо стан після лікування не поліпшується, слід призначити хірургічне втручання або терапію радіоактивним йодом.Лікування препаратом Еутірокс (Euthyrox) следут починати тільки за призначенням Вашого лікуючого лікаря.
Протипоказання
• підвищена чутливість до компонентів препарату;
• недостатність надниркових залоз, гіпофізарна недостатність, тиреотоксикоз, не лікування раніше;
• гострий інфаркт міокарда, гострий міокардит, гострий панкардіт;
• комбінована терапія левотироксином і антитиреоїдними засобами в період вагітності не призначається (див. Особливості застосування).
ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ
клінічні симптоми гіпертиреозу можуть виникати при передозуванні, при перевищенні індивідуальної яку переносять дози левотироксину, якщо дозу швидко підвищувати на початку лікування.
симптоми:
з боку серцево-судинної системи: аритмія (миготлива аритмія, екстрасистолія), тахікардія, стенокардія, припливи, відчуття серцебиття;
з боку нервової системи: головний біль, безсоння, відчуття тривоги, псевдотумор мозку, тремор;
з боку шлунково-кишкового тракту: блювання, діарея, зменшення маси тіла;
з боку шкіри та кістково-м'язової системи: підвищене потовиділення, м'язова слабкість і судоми;
загальні розлади: підвищення температури тіла, розлади менструального циклу.
У таких випадках дозу препарату слід знизити або перервати лікування на декілька днів. Після зникнення побічних реакцій лікування можна продовжити.
При підвищеній чутливості до компонентів препарату можливі алергічні реакції на шкірі та з боку дихальних шляхів, включаючи шкірні висипання, свербіж, кропив'янку, ангіоневротичний набряк, задишку. Надходила інформація про випадки розвитку набряку Квінке.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ
перед початком лікування тиреоїдними гормонами або проведенням проб на тиреоїдну супрессию слід виключити або попередньо провести лікування таких захворювань, як коронарна хвороба серця, стенокардія, атеросклероз, підвищений артеріальний тиск, гіпофізарна недостатність, недостатність надниркових залоз. Також слід виключити функціональну автономію щитовидної залози або попередньо провести лікування цього захворювання до початку проведення терапії тиреоїдними гормонами.
Терапію левотироксином у пацієнтів з ризиком розвитку психічних розладів слід починати з низьких доз препарату і поступово підвищувати їх. Рекомендується спостерігати за станом пацієнта. У разі розвитку психічних розладів слід розглянути можливість корекції дози левотироксину.
Слід уникати можливості навіть незначних проявів тиреотоксикозу, спричиненого застосуванням препарату, у пацієнтів з коронарною хворобою серця, серцевою недостатністю, тахиаритмией. При лікуванні таких пацієнтів тиреоїдними гормонами необхідно регулярно контролювати рівень тиреоїдних гормонів.У разі розвитку вторинного тиреотоксикозу причину слід виявити до призначення замісної терапії, при необхідності слід провести курс замісної терапії для компенсації недостатності кори надниркових залоз.
При підозрі на токсичну аденому слід визначити рівень ТТГ або провести тіреосцінтіграфія до початку лікування препаратом.
Для жінок в постклімактеричний період з гіпотиреозом в умовах підвищеного ризику розвитку остеопорозу слід уникати дуже високого рівня левотироксину в плазмі крові, який перевищує фізіологічний рівень. Тому необхідно ретельно контролювати лабораторні показники функції щитовидної залози. Не слід призначати препарат пацієнтам з гіпертиреоїдних станами, коли проводиться лікування антитиреоїдними засобами для лікування гіпертиреоїдизму.
Тиреоїдні гормони не сприяють зменшенню маси тіла. Призначення в фізіологічних дозах не призводить до зменшення маси тіла у пацієнтів з нормально функціонуючою щитовидною залозою (еутиреоїдного стан). При перевищенні рекомендованих доз можливе виникнення побічних явищ (див. Умови та термін зберігання).
Після початку прийому левотироксину або зміні препарату рекомендується коригувати дозу препарату відповідно до реакції пацієнта і даними лабораторних показників.
Одночасне призначення орлістату і левотироксину може викликати розвиток і / або погіршення контролю гіпотиреозу (див. Взаємодія з іншими лікарськими). Пацієнтам, які приймають левотироксин, слід проконсультуватися з лікарем перед початком, припиненням або зміною в лікуванні орлистатом, оскільки орлістат і левотироксин необхідно приймати в різний час, а також коригувати дозу левотироксину. Надалі рекомендується проводити моніторинг рівня гормонів в плазмі крові пацієнтів.
Діти. Препарат застосовують у дітей від народження (див. Спосіб застосування).
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з механізмами. Даних про можливий вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати зі складними механізмами немає.
Купити Еутірокс (Euthyrox) на нашому дуже легко, а наші фармацевти розкажуть Вам про наявність і доставці препарату Еутірокс (Euthyrox).

Взаємодія з іншими лікарськими
антидіабетичні засоби: левотироксин може знижувати ефект протидіабетичних препаратів. Частий контроль рівня глюкози в крові рекомендується здійснювати на початку лікування левотироксином, а також при зміні дози препарату.
Похідні кумарину: левотироксин посилює дію антикоагулянтів, підвищує ризик крововиливів, наприклад крововиливи в спинний і головний мозок або шлунково-кишкової кровотечі, особливо у осіб похилого віку. Тому необхідно проводити лабораторний контроль показників коагуляції і при необхідності знизити дозу антикоагулянтів.
Інгібітори протеази (наприклад, ритонавір, індинавір, лопінавір) можуть впливати на дію левотироксину. Необхідно проводити ретельний моніторинг рівнів гормонів щитовидної залози. При необхідності дозу левотироксину слід коригувати.
Фенітоїн може впливати на дію левотироксину, витісняючи зі зв'язку з білками плазми крові, в результаті чого підвищується рівень фракцій вільного тироксину (fT4) і вільного трийодтироніну (fT3). З іншого боку, фенітоїн збільшує печінковий метаболізм левотироксина. Рекомендується ретельний моніторинг рівня гормонів щитовидної залози.
Холестирамін, колестипол гальмують всмоктування левотироксину. Тому левотироксин натрію слід приймати за 4-5 год до прийому таких препаратів.
Препарати, що містять алюміній (антациди, сукральфат), залізо і карбонат кальцію, можуть знижувати ефект левотироксина. Тому препарати, що містять левотироксин, слід приймати не менше ніж за 2 год до прийому препаратів, що містять алюміній, залізо або карбонат кальцію.
Саліцилати, дикумарол, фуросемід у високих дозах (250 мг), клофібрат та інші речовини можуть витісняти левотироксин натрію із зв'язків з білками плазми крові, що призводить до підвищення фракції fT4.
Орлістат. Одночасне застосування орлістату і левотироксину може викликати розвиток і / або погіршення контролю гіпотиреозу. Це може бути викликано зниженням всмоктування солей йоду і / або левотироксину.
Севеламер може зменшувати всмоктування левотироксину. У зв'язку з цим рекомендується контролювати зміни функції щитовидної залози на початку і в кінці поєднаного лікування. При необхідності дозу левотироксину слід коригувати.
Інгібітори тирозинкінази (наприклад іматиніб, сунітініб) можуть знижувати ефективність левотироксину. У зв'язку з цим рекомендується контролювати зміни функції щитовидної залози на початку і в кінці комбінованого лікування. При необхідності дозу левотироксину слід коригувати.
Пропілтіоурацил, ГКС, β-симпатолитики, аміодарон і препарати, що містять йод, пригнічують периферичні перетворення T4 в T3.Через високий вміст йоду аміодарон може сприяти розвитку як гіпер-, так і гіпотиреозу. З особливою обережністю слід призначати препарат хворим вузловим зобом невизначеної етіології.
Сертралін, хлорохін / прогуаніл знижують ефективність левотироксину і підвищують рівень лабораторних показників ТТГ в плазмі крові.
Ферменти, індуковані лікарськими засобами (барбітурати, карбамазепін), можуть підвищувати печінковий кліренс левотироксину.
Естрогени. Жінкам, які приймають контрацептивні препарати, що містять естрогени, а також жінкам постклімактеричного віку, які приймають гормонозаместительной препарати, можуть знадобитися більш високі дози левотироксину.
Препарати, що містять сою, можуть пригнічувати кишкову абсорбцію левотироксину. У зв'язку з цим дозу Еутироксу (Euthyrox) слід коригувати.
Умови та термін зберігання
підвищення рівня T3 (трийодтиронін) є достовірним індикатором передозування препарату, більше ніж підвищення рівнів T4 і fT4 (вільне володіння) в плазмі крові. В окремих випадках, коли була перевищена індивідуальна допустима доза, у пацієнтів, схильних до судом, можливий розвиток судом. В результаті передозування можуть підвищуватися показники обміну речовин. У разі передозування слід припинити застосування препарату і провести лабораторні аналізи. При таких симптомах, як тахікардія, неспокій, нервова збудливість, гіперкінезія, призначають блокатори β-адренорецепторів. При значному перевищенні дози рекомендується проведення плазмаферезу.
Відомо кілька випадків раптового летального результату, викликаного порушеннями роботи серця, у пацієнтів, які протягом багатьох років зловживали (перевищували рекомендовану дозу) левотироксином.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
при температурі не вище 25 ° С.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.