Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Естрофем (Estrofem)

Естрофем (Estrofem)

Склад і форма випуску
1 таблетка, вкрита оболонкою блакитного кольору, містить естрадіолу 2 мг; в календарному пластиковому диску 28 шт., в картонній коробці 1 диск.
Фармакологічна дія
Фармакологічна дія - естрогенну.
Купити Естрофем (Estrofem) у нас в інтернет аптеці можна он-лайн або зв'язавшись з нашим консультантом.
Компенсує дефіцит ендогенних естрогенів. Регулює обмін білків, жирів і вуглеводів, водно-електролітний баланс, знижує рівень ЛПНЩ і холестерину в крові; стимулює розвиток матки, підтримує нормальну структуру кісткової тканини, покращує настрій, підвищує лібідо.
Показання препарату Естрофем (Estrofem)
Естрогенна недостатність в клімактеричному періоді або після гінекологічних операцій, полегшення менопаузальних симптомів.
Заказть Естрофем (Estrofem) для підтримки жіночого здоров'я.
Протипоказання
Гормонозалежні пухлини (карцинома молочної залози або ендометрія); гострі або хронічні захворювання печінки (в т.ч. в анамнезі), тромбози глибоких вен, тромбоемболії, порушення мозкового кровообігу (в т.ч. в анамнезі), маткові кровотечі неясної етіології, порфірія.
Застосування при вагітності та годуванні груддю
Протипоказано при вагітності.
Застосовувати Естрофем (Estrofem) можна тільки за призначенням Вашого лікуючого лікаря.
Побічні дії
У перші місяці лікування: болючість молочних залоз. У жінок зі здоровою маткою можливі виділення і / або маткові кровотечі. Рідко - нудота, набряклість, головний біль. При продовженні лікування ці явища проходять самостійно і не вимагають відміни.
Спосіб застосування та дози
Всередину, по 1 табл. 1 раз на добу, щодня без перерв. Лікування жінок з видаленою маткою або жінок в постменопаузі можна починати в будь-який день. При збереженому менструальному циклі першу таблетку приймають на 5-й день менструального циклу.
Запобіжні заходи
При появі змінених або нерегулярних менструальних виділень, необхідно проведення діагностичного вискоблювання для виключення злоякісних новоутворень матки. При тривалому лікуванні рекомендується не рідше 1 разу на рік проводити профілактичні огляди. Слід мати на увазі, що тривала монотерапія підвищує ризик розвитку раку ендометрія при збереженій матці (ризик залежить як від тривалості лікування, так і від дози препарату). При використанні низьких доз естрогенів протягом короткого періоду збільшення частоти раку молочної залози не відзначалося. Перед початком лікування обов'язково проведення ретельного медичного обстеження, особливо у жінок, які раніше перебували або в даний час знаходяться на естрогенів.Пацієнти, які приймають антигіпертензивні препарати, які страждають на епілепсію, мігрень, цукровий діабет, бронхіальну астму або серцевою недостатністю повинні перебувати під регулярним наглядом лікаря. Лікування необхідно припинити тромбоз глибоких вен, тромбоемболічних порушеннях, появі жовтяниці, посилення мігренозні болів, раптовому порушенні зору, значному підвищенні артеріального тиску, а також за 4-6 тижнів до планової хірургічної операції.
Доставка Естрофем (Estrofem) здійснюється протягом 14 днів.
особливі вказівки
Препарат не є контрацептивом і не оберігає від вагітності. Додатковий 10-денний прийом прогестагенів протягом кожного циклу має захисну дію на ендометрій.
Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.