Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Ципротерон (Cyproterone)

Ципротерон (Cyproterone)

Характеристика речовини Ципротерон (Cyproterone)
Протипухлинний засіб. Антиандроген стероидной природи.
Купити Ципротерон (Cyproterone) в нашій інтернет-аптеці можна всього-лише в кілька кліків або зв'язавшись з нашими менеджерами за вказаними телефонами.
фармакологія
Фармакологічна дія - антиандрогенное, протипухлинну, прогестагенной.
Конкурентно блокує андрогенні рецептори, пригнічує дію андрогенів на клітини органів-мішеней. Пригнічує вивільнення гонадотропінів, знижує синтез ендогенних андрогенів і їх рівень в крові.
Після прийому всередину повністю всмоктується з шлунково-кишкового тракту (біодоступність - близько 100%). Cmax в крові - через 3-4 ч, елімінація носить двофазний характер з T1 / 2 від 3-4 год до 2 діб. Після в / м введення депо-форми (біодоступність - 100%) Cmax в плазмі крові - через 1-3 дні; T1 / 2 - 4 дня; рівноважна концентрація в плазмі крові встановлюється після 4 ін'єкцій. Зв'язування з білками крові (переважно з альбуміном) - близько 96%. Метаболізується в печінці. Накопичується у жировій тканині. Проникає в грудне молоко (при лактації 0,2% може виводитися з грудним молоком). Виводиться в основному у вигляді метаболітів з жовчю (до 70%) і сечею (до 30%), невелика кількість виводиться з жовчю в незміненому вигляді.
Зменшує або повністю усуває ефекти андрогенів - захищає передміхурову залозу від впливу андрогенів статевих залоз і / або кори надниркових залоз. У чоловіків зменшує нездорове статевий потяг, знижує потенцію, знижує функцію яєчок (зміни мають оборотний характер і зникають після припинення лікування).
В результаті антигонадотропні ефекту гальмує овуляцію. У жінок зменшує випадання волосся на голові і їх надмірний ріст на обличчі та інших частинах тіла. Крім того, знижує підвищену функцію сальних залоз.
Застосування речовини Ципротерон
У чоловіків - метастатичний або неоперабельний рак передміхурової залози (без і після орхіектомії, а також в поєднанні з агоністами гонадотропін-рилізинг гормону - ГнРГ), гіперсексуальність. У жінок - виражені явища андрогенізації (в т.ч. важкий гірсутизм, важка андрогенозавісімая алопеція, важкі форми акне і себореї). У дітей - передчасний статевий розвиток.
Замовити Ципротерон (Cyproterone) на нашому сайті по самій вигідною ціною.
Протипоказання
Гіперчутливість, тяжка печінкова недостатність, пухлини печінки, в т.ч. в анамнезі (за винятком метастатичного ураження печінки при раку передміхурової залози), синдром Дубіна - Джонсона, синдром Ротора, депресія (важкі форми), тромбоемболічний синдром, вагітність, годування груддю.Обмеження до застосування
Необхідно індивідуально оцінити можливі користь і ризик розвитку негативних наслідків лікування при вирішенні питання про призначення препарату хворим з карциномою передміхурової залози при наявності важкого діабету із судинними ускладненнями, серповидно-клітинної анемії, тромбоемболії в анамнезі, кахексії (якщо вона не пов'язана з раком передміхурової залози) .
Підлітковий вік (до завершення періоду статевого дозрівання), герпес вагітних (в анамнезі), ідіопатична жовтяниця вагітних (в анамнезі).
Застосування при вагітності та годуванні груддю
Протипоказано при вагітності (перед початком терапії жінки повинні пройти общемедицинское і гінекологічне обстеження, умовою початку терапії є відсутність вагітності). На час лікування слід припинити грудне вигодовування (проникає в грудне молоко).
Побічні дії речовини Ципротерон (Cyproterone)
Біль в животі, нудота, підвищена стомлюваність, сухість шкіри, занепокоєння або депресія, втома, зниження здатності до концентрації уваги, затримка рідини в організмі, зміна маси тіла, алергічні реакції; при великих дозах - порушення функції печінки. У чоловіків - пригнічення сперматогенезу (зниження здатності до запліднення, зазвичай відновлюється через 3-4 міс після відміни препарату), гінекомастія (у т.ч. в поєднанні з підвищеною тактильною чутливістю і хворобливістю сосків). У жінок - відчуття напруженості в молочних залозах, придушення овуляції. У дітей - пригнічення кори надниркових залоз (при високодозової терапії), печінкова недостатність. При швидкому в / м введенні - кашель, задишка.
взаємодія
Антигонадотропну дію ципротерону посилюється при поєднанні з агоністами ГнРГ. На тлі ципротерона може змінитися потреба в пероральнихгіпоглікемічних засобах або інсуліні.
Купити Ципротерон (Cyproterone) Ви можете на нашому сайті, а наші консультанти проінформують Вас про умови доставки ліків Ципротерон (Cyproterone) в Ваше місто.
шляхи введення
В / м, всередину.
Запобіжні заходи речовини Ципротерон (Cyproterone)
В період лікування необхідний контроль функції печінки, кори надниркових залоз і картини периферичної крові. При появі ознак гепатотоксичності прийом препарату слід припинити. У хворих на цукровий діабет може знадобитися корекція дози інсуліну або інших гіпоглікемічних засобів (необхідно частіше, ніж зазвичай проводити контроль рівня глюкози в крові). В період лікування слід утримуватися від заняття видами діяльності, що вимагає підвищеної уваги.У дітей, які отримують великі дози препарату, при навантаженнях високої інтенсивності може виникнути необхідність в замісної терапії глюкокортикоїдами (через прихованої надниркової недостатності).
При прийомі алкоголю одночасно з лікуванням у пацієнтів з патологічно підвищеним статевим потягом може спостерігатися зниження ефекту терапії.
У вкрай рідкісних випадках на тлі застосування ципротерону ацетату можуть спостерігатися доброякісні і вкрай рідко злоякісні пухлини печінки.
Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.