Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Бікалутамід (Bicalutamid)

Бікалутамід (Bicalutamid)

Опис лікарської форми
Таблетки 50 мг: білі або майже білі круглі, вкриті плівковою оболонкою з гравіюванням «93» - на одній стороні і "220" - на іншій.
Таблетки 150 мг: білі або майже білі круглі, вкриті плівковою оболонкою з гравіюванням «BCL» - на одній стороні і рівні - на інший.
Фармакологічна дія
Фармакологічна дія - антиандрогенное, протипухлинну.
Купити Бікалутамід (Bicalutamid) Ви можете на нашому сайті за рецептом Вашого лікаря.
А наші консультанти детально розкажуть Вам про доставку Бікалутамід (Bicalutamid) в Ваше місто.
Фармакодинаміка
Бікалутамід є рацемическую суміш з нестероидной антиандрогенной активністю переважно (R) -енантіомеру; не володіє інший ендокринною активністю. Бікалутамід (Bicalutamid) зв'язується з рецепторами для андрогенів і, не активізуючи експресію генів, пригнічує стимулюючий вплив андрогенів. Результатом цього є регресія злоякісних новоутворень передміхурової залози. У деяких пацієнтів припинення прийому бікалутаміду може привести до розвитку клінічного синдрому відміни антиандрогенів.
Фармакокінетика
Після прийому всередину швидко і повністю всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Прийом їжі не впливає на всмоктування.
(S) -енантіомер виводиться з організму набагато швидше (R) -енантіомеру, T1 / 2 останнього - близько 7 днів.
При щоденному прийомі бікалутаміду концентрація (R) -енантіомеру в плазмі збільшується приблизно в 10 разів, внаслідок тривалого періоду напіввиведення, що робить можливим прийом препарату 1 раз на добу.
При щоденному прийомі бікалутаміду в дозі 50 мг рівноважна концентрація (R) -енантіомеру в плазмі становить близько 9 мкг / мл. При прийомі 150 мг бікалутаміду щодня рівноважна концентрація (R) -енантіомеру становить приблизно 22 мкг / мл. При рівноважному стані близько 99% всіх циркулюючих в крові енантіомерів складає активний (R) -енантіомер.
На фармакокінетику (R) -енантіомеру не впливають вік, порушення функції нирок, легке і помірне порушення функції печінки. Є дані про те, що у хворих з тяжкими порушеннями функції печінки сповільнюється елімінація (R) -енантіомеру з плазми.
Зв'язування з білками плазми високе (для рацемической суміші - 96%, для (R) -енантіомеру - 99,6%). Інтенсивно метаболізується в печінці (шляхом окислення і утворення кон'югатів з глюкуроновою кислотою). Метаболіти виводяться із сечею і жовчю приблизно в рівних співвідношеннях.Показання препарату Бікалутамід-Тева
поширений рак передміхурової залози в комбінації з аналогом ГнРГ або хірургічною кастрацією;
місцево розповсюджений рак передміхурової залози (ТЗ-Т4, будь-яка N, М0; Т1-Т2, N +, М0) в якості монотерапії або ад'ювантноїтерапії в поєднанні з радикальною простатектомії або радіотерапією;
місцево розповсюджений неметастатичного рак передміхурової залози у випадках, коли хірургічна кастрація або інше медичне втручання незастосовні або неприйнятні.
Замовити Бікалутамід (Bicalutamid) Ви зможете в нашому інтернет-магазині в кілька кліків.
Протипоказання
підвищена чутливість до бікалутаміду та допоміжних компонентів препарату;
одночасний прийом з терфенадином, астемізолом і цизапридом;
препарат не повинен призначатися дітям і жінкам;
непереносимість лактози, лактазная недостатність або мальабсорбція глюкози-галактози.
З обережністю: порушення функції печінки.
Побічні дії
Фармакологічна дія бікалутаміду може обумовлювати такі побічні ефекти:
- дуже часто (> 10%) - гінекомастія (може зберігатися навіть після припинення терапії, особливо в разі прийому препарату протягом тривалого часу), хворобливість грудних залоз, припливи крові до обличчя, зниження статевого потягу, сексуальні дисфункції;
- часто (> 1%, але <10%) - діарея, нудота, транзиторне підвищення активності печінкових трансаміназ, холестаз і жовтяниця (описані зміни функції печінки рідко оцінювалися як серйозні, носили транзиторний характер, повністю зникали або зменшувалися при продовженні терапії або після відміни препарату), свербіж, астенія; при застосуванні препарату в добовій дозі 150 мг - алопеція або відновлення росту волосся, збільшення ваги;
- рідко (> 0,1%, <1%) - реакції підвищеної чутливості, включаючи ангіоневротичний набряк і кропив'янку, інтерстиціальні легеневі захворювання; при застосуванні препарату в добовій дозі 150 мг - біль в животі, депресія, диспепсія, гематурія;
- дуже рідко (> 0,01%, але <0,1%) - блювота, сухість шкіри (при застосуванні препарату в добовій дозі 150 мг сухість шкіри спостерігається часто), печінкова недостатність (причинно-наслідковий зв'язок з прийомом бікалутаміду вірогідно не встановлена ).
При одночасному застосуванні бікалутаміду і аналогів ГнРГ можуть також спостерігатися такі побічні явища з частотою> 1% (причинно-наслідковий зв'язок з прийомом препарату не встановлений, деякі із зазначених побічних ефектів зустрічалися у літніх пацієнтів).З боку серцево-судинної системи: серцева недостатність, стенокардія, порушення провідності, включаючи подовження інтервалів PR і QT, порушення ритму, неспецифічні зміни на ЕКГ, підвищення артеріального тиску, інфаркт міокарда, непритомність.
З боку травної системи: шлункова кровотеча, анорексія, сухість у роті, диспепсія, запор, метеоризм, періодонтальний абсцес, рак шлунка / кишечника.
З боку нервової системи: запаморочення, головний біль, безсоння, тривожність, сонливість, нейропатія.
З боку дихальної системи: задишка, біль у грудях, кашель, фарингіт, бронхіт, пневмонія, риніт, бронхоспазм, носова кровотеча.
З боку сечовидільної системи: ніктурія, дизурія, затримка сечі, набряки, прискорене сечовипускання, гідронефроз, інфекції.
З боку кровотворної системи: анемія.
З боку шкіри та її придатків: алопеція, шкірний висип, підвищена пітливість, гірсутизм, сухість шкіри, herpes zoster, рак шкіри.
З боку опорно-рухового апарату: міастенія, міалгія, судоми, артрит, контрактури суглобів, болі в кістках, судоми в ногах.
З боку лабораторних показників: гіперглікемія, підвищення ЛФ, гіперкреатинінемія, гіперхолестеринемія, гіпербілірубінемія.
Інші: цукровий діабет, поліурія, підвищення або зниження маси тіла, біль у животі, грудях, тазової області, сексуальні дисфункції, розвиток пухлинного процесу, озноб, дегідратація, подагра, катаракта.

взаємодія
Немає даних про фармакокінетичні або фармакодинамічні взаємодії між бікалутамідом і аналогами ГнРГ.
У дослідженнях in vitro показано, що (R) -енантіомер бікалутаміда пригнічує CYP 3А4, в меншій мірі впливаючи на активність CYP 2C9, 2С19 і 2D6. Потенційної здатності бікалутаміду до взаємодії з іншими лікарськими препаратами не виявлено, однак при його використанні протягом 28 днів на тлі прийому мідазоламу, AUC мідазоламу збільшується на 80%.
Несумісний з терфенадином, астемізолом, цизапридом.
Слід дотримуватися обережності при призначенні бікалутаміду одночасно з циклоспорином або блокаторами кальцієвих каналів. Можливо, буде потрібно зниження дози цих препаратів, особливо в разі потенцирования ефекту або розвитку побічних явищ. Після початку використання або скасування бікалутаміду рекомендують проводити ретельний моніторинг концентрації циклоспорину в плазмі і клінічного стану пацієнта.
Одночасне застосування бікалутаміду і препаратів, що пригнічують мікросомальне окислення лікарських засобів, наприклад циметидину або кетоконазолу, може привести до збільшення концентрації бікалутаміду в плазмі і, можливо, збільшення частоти виникнення побічних ефектів.
Підсилює дію антикоагулянтів кумаринового ряду, в т.ч. варфарину (конкуренція за зв'язок з білками).
Спосіб застосування та дози
Всередину. Дорослим (у т.ч. літнім) чоловікам.
При розповсюдженому раку передміхурової залози в комбінації з аналогом ГнРГ або хірургічною кастрацією - по 50 мг 1 раз на добу. Лікування препаратом Бікалутамід (Bicalutamid) необхідно починати одночасно з початком прийому аналога ГнРГ або хірургічною кастрацією.
При местнораспространенном раку передміхурової залози - по 150 мг 1 раз на добу. Бікалутамід (Bicalutamid) слід приймати тривалий час, як мінімум протягом 2 років.
При появі ознак прогресування захворювання прийом препарату слід припинити.
Порушення функції нирок: корекція дози не потрібна.
Порушення функції печінки: при легкому порушенні функції печінки корекція дози не потрібна. У пацієнтів з середніми і важкими порушеннями функції печінки може спостерігатися підвищена кумуляція бікалутаміду-Тева.
Передозування
Випадки передозування у людини не описані.
Лікування: специфічного антидоту не існує. Лікування симптоматичне. Проведення діалізу не ефективне, тому що бікалутамід міцно зв'язується з білками і не виводиться з сечею в незміненому вигляді. Показана загальна підтримуюча терапія та моніторинг життєво важливих функцій організму.особливі вказівки
З огляду на можливість уповільнення виведення бікалутаміду і його кумуляції у хворих з порушенням функції печінки, доцільно періодично оцінювати функцію печінки.
Більшість змін функції печінки зустрічаються протягом перших шести місяців лікування препаратом Бікалутамід (Bicalutamid).
У разі розвитку виражених змін функції печінки прийом бікалутаміду необхідно припинити.
У пацієнтів з прогресуванням захворювання на тлі підвищення рівня простатспецифического антигену (ПСА) необхідно розглянути питання про припинення лікування препаратом Бікалутамід (Bicalutamid).
При призначенні бікалутаміду (Bicalutamid) пацієнтам, які отримують антикоагулянти кумаринового ряду, рекомендовано регулярно контролювати ПВ.
Пацієнтів з непереносимістю лактози необхідно проінформувати про те, що кожна таблетка Бікалутамід (Bicalutamid) 50 мг містить 35 мг лактози моногідрату, таблетка 150 мг містить 105 мг лактози моногідрату.
З огляду на можливість пригнічення бікалутамідом активності Р450 (CYP 3A4), слід проявляти обережність при одночасному призначенні препарату Бікалутамід (Bicalutamid) з препаратами, переважно метаболізуються за допомогою CYP 3A4.
Бікалутамід протипоказаний жінкам і не повинен призначатися вагітним і годуючим матерям.
Ліки Бікалутамід (Bicalutamid) повинна бути призначена Вашим лікуючим лікарем.
Вплив на здатність до водіння автомобіля і працювати з механізмами. В період лікування необхідно дотримуватися обережності при водінні автотранспорту і занятті іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкої реакції.
Умови зберігання препарату Бікалутамід (Bicalutamid)
В захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 ° C.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
Термін придатності препарату Бікалутамід (Bicalutamid)
3 роки.
Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.