Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Бактробан (BACTROBAN)

Бактробан (BACTROBAN)

Опис лікарської форми
Мазь для зовнішнього застосування: однорідна мазь білого або майже білого кольору.
характеристика
Мупіроцин - антибіотик, який виробляється шляхом ферментації мікроорганізму Pseudomonas fluorescens.
Фармакологічна дія
Фармакологічна дія - бактерицидну, антибактеріальну.
Пригнічує изолейцин-трансфер-РНК-синтетазу, що призводить до припинення синтезу білка в бактеріальній клітині. Внаслідок специфічного механізму дії та унікальної хімічної структури, мупіроцин не може виявити перехресної резистентності з іншими антибіотиками (при правильному застосуванні препарату ризик появи резистентних штамів невеликий).
Купити Бактробан (BACTROBAN) на нашому сайті можна всього в кілька кліків.
Фармакодинаміка
У мінімальних інгібуючих концентраціях володіє бактеріостатичними, а в більш високих концентраціях - бактерицидні властивості. Спектр антибактеріальної активності in vitro:
- грампозитивні аероби: Staphylococcus aureus (у т.ч. штами, стійкі до метициліну, і продукують бета- лактамази), Staphylococcus epidermidis і інші коагулазонегатівние Staphylococcus spp., Streptococcus spp. ;
- грамнегативні анаероби: Haemophilus influenzae, Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Branhamella catarrhalis, Pasteurella multocida, Proteus mirabilis, Proteus vulgaris, Enterobacter cloacae, Enterobacter aerogenes, Citrobacter freundii, Bordetella pertussis;
- нечутливі: Corynebacterium spp., Види сімейства Enterobacteriaceae, грамнегативні неферментуючі палички, Micrococcus, анаероби.
Фармакокінетика
Характеризується поганою проникністю через неушкоджені шкірні покриви. У разі всмоктування через пошкоджену шкіру метаболізується до мікробіологічно неактивній моніевой кислоти і швидко виводиться нирками.
Показання препарату Бактробан (BACTROBAN)
Мазь интраназальная: носійство стафілококів (в т.ч. штамів Staphylococcus aureus полірезистентних і є стійкими до метициліну).
Мазь дерматологічна: лікування первинних інфекцій шкірних покривів - імпетиго, фолікуліт, фурункульоз (в т.ч. фурункул зовнішнього слухового проходу і вушної раковини), ектіма; вторинних інфекцій шкірних покривів - інфікована екзема, інфіковані травми (садно, укуси комах), незначні (не потребують госпіталізації) рани і опіки; профілактика ранової інфекції після невеликих порізів, ран і дрібних саден.
Замовивши Бактробан (BACTROBAN) у нас Ви отримаєте детальну консультацію від наших менеджерів про умови оплати і доставки Бактробан (BACTROBAN) в Ваше місто.
Протипоказання
Гіперчутливість до будь-якого компонента мазі.З обережністю: при вагітності і в період грудного вигодовування.
Застосування при вагітності та годуванні груддю
Використовувати з обережністю у зв'язку з недостатністю даних, що підтверджують безпеку застосування препарату в ці періоди. Якщо Бактробан призначається для лікування тріщини соска, то перед годуванням соски необхідно ретельно вимити.
Побічні дії
Дуже рідко - свербіж, печіння, саднение і сухість шкіри в місці аплікації; рідко - шкірні алергічні реакції; в одиничних випадках - системні алергічні реакції; риніт (при застосуванні интраназальной мазі).
взаємодія
Немає дописів.
Спосіб застосування та дози
Інтраназально, зовнішньо. Мазь интраназальная: наносять на внутрішню поверхню ніздрів 2-3 рази на добу протягом 5-7 днів.
Мазь для зовнішнього застосування: дорослим, дітям і пацієнтам похилого віку невелика кількість наносять на уражену ділянку шкіри 2-3 рази на добу, при необхідності накладають асептичну пов'язку, курс лікування - до 10 днів.
При печінковій недостатності застосовується стандартна дозування.
Ниркова недостатність - см. «Застереження».
Не можна поєднувати мазь Бактробан (BACTROBAN) з іншими препаратами через ризик її розведення, зниження антибактеріальної активності і стабільності.
Передозування
Дані відсутні.
Запобіжні заходи
Мазь 2% зовнішню можна застосовувати для лікування очних захворювань, інтраназально, в області дренажу.
Слід уникати потрапляння мазі в очі. У разі потрапляння очі слід ретельно промити водою до повного видалення залишків мазі.
Застосування при нирковій недостатності: у пацієнтів похилого віку обмежень для використання немає, крім тих випадків, коли під час лікування виникають умови для всмоктування поліетиленгліколю, що входить до складу мазі, і ознак помірної і важкої ниркової недостатності. Поліетиленгліколь може всмоктуватися через поверхню рани або інші ушкодження шкірних покривів і виділятись через нирки. Дерматологическую мазь (на основі поліетиленгліколю) не можна застосовувати при станах, що супроводжуються підвищеною абсорбцією поліетиленгліколю, і особливо при помірній або тяжкій нирковій недостатності.
У рідкісних випадках виникнення алергічних реакцій або значного подразнення шкірних покривів, лікування слід припинити, уражену ділянку промити водою для видалення залишків мазі і призначити альтернативну противоинфекционную терапію.
особливі вказівки
Після нанесення на шкіру слід ретельно вимити руки. Тривале призначення мазі Бактробан (BACTROBAN) може призвести до надмірного росту нечутливих мікроорганізмів.
Несприятливого впливу на здатність керувати автомобілем / механізмами не спостерігалося.Застосування Бактробан (BACTROBAN) бажано після консультації лікаря.
Умови зберігання препарату Бактробан (BACTROBAN)
При температурі не вище 25 ° C.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
Термін придатності препарату Бактробан (BACTROBAN)
мазь для зовнішнього застосування 2% - 2 роки.
мазь назальная 2% - 3 роки.
Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Для оформлення замовлення заповніть форму і надішліть її на електронну пошту fw@eu-apteka.com

 Форма для оформлення замовлення:

 1. Назва ліки

 2. Дозування

 3. Бренд

 4. Кількість

 Надішліть на e-mail fw@eu-apteka.com

 Якщо Ви не знайшли потрібну Вам ліки - залиште, будь ласка, заявку на fw@eu-apteka.com і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 24 годин.