Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Ацикловір - проти всіх типів герпесу
Термін «герпес» знайщм сьогодні кожному, тому фармацевтичні компанії приділяють величезну увагу розробки ефективних ліків для боротьби з вірусом герпесу. Існує кілька типів герпетичних вірусів і кожен з них призводять до довічного інфікування.
Користь риб'ячого жиру для нашого організму
Вчені не раз доводили користь риб'ячого жиру і його важливу роль на шляху до здоров'я і довголіття. Секрет риб'ячого жиру в тому, що він багатий омега-3-поліненасиченими жирними кислотами (омега-3-ПНЖК), вітамінами A, E, D, містить в оптимальній кількості насичені жирні кислоти, а також йод, бром і фосфор.
HEEL - виробник №1 гомеопатичних препаратів в Європі
Сьогодні багато хвороб та недугів «молодіють», тому ми все частіше замислюємося про те, щоб лікування було не тільки ефективним, але й безпечним, щоб зберегти наш організм здоровим на довгі роки.
Остеопороз. Як повернути міцність кісток
З віком наші кістки стоншуються, стають крихким і втрачають свою пружність. Це відбувається через те, що після 40 років процес відкладення кальцію в кістковій тканині починає відставати від процесу його вимивання з організму
Жіноче безпліддя
Безпліддям називають нездатність зрілого організму до творення потомства. Безпліддя не хвороба, а стан, обумовлений певними факторами, але для позбавлення від безпліддя необхідно докласти чимало зусиль, або вдатися до альтернативних форм зачаття.
Жіночі гормони
Жіночі гормони надають найбільш інтенсивний вплив на функціонування всього організму жінки, і головним фактором - є гормональний фон. Від нього залежить зовнішність, фізичне і психоемоційний стан: тип шкіри, ріст, вага, густота і колір волосся, апетит, швидкість реакції, емоції.